Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Senioare mari,mijlocii si mici (83)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 279
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Luminita42[pup], ieri am fost la amnio, dar nu stiu daca am voie sa povestesc. [:D] A trecut si asta, asteptam rezultatul! P.S. M-am uitat si la alte subiecte din categoria "prieteni din totdeauna". Mai bine s-ar chema "fugariti din alte parte". _____________________ made in Romania, '73 http://lbdf.lilypie.com/ckYrp2.png?OXtS3VM0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uka[flo] Ce decideti voi, eu sunt pentru![pk] Desi, raman la ideea ca "avem treburi mai bune de facut"! Va pupilicesc si vorbim mai pe seara. Incerc sa dorm un pic, ca nu-mi da pace raceala asta! Don't worry, be happy! [pup][pup][pup][flo][flo][flo] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui soricica
luminita, m-ai luminat, ca sa zic asa [:D]. deci, sa inteleg ca societatea in care traim si-a pus perfect amprenta si peste mai marii dc-ului,in sensul ca emit anumite regulamnete ca sa fie in favoarea lor si numai pentru ei... laura, iti multumesc inca odata pentru timpul acordat, cu regretul ca nu cred ca ai facut tot ce se putea pentru a ne ajuta. uka
Fata mea, 'lumina' s-a facut si in mintea mea cand am citit regulamentul mai cu atentie [:D] Oricum, nu merita sa ne suparam. Nici macar nu ai cu cine vorbi in asemenea cazuri. Vreau doar sa mai adaug ca ''mai marii dc-ului'' sunt mari datorita noua, membrilor acestei comunitati. pupaturi fetelor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off,imi pare rau fetelor ca s-a ajuns aici.. Din tot ce am citit am inteles ca durerea cea mai mare e ca nu mai suntem privite si considerate aspirante,pe cand noi asta suntem si asa am ajuns pe DC la Asteptand un ingeras..De fapt Noi parca nu ne mai simtim asa,aici.Ma gandesc ca la fel s-ar intampla si daca ar muta un subiect de aici de la prieteni sau La bucatarie sa-l mute la Asteptand un ingeras,n-ar avea nici un sens.Sper sa se clarifice situatia. Are si Amy vesti bune dar o las pe ea sa vi le zica [pup] Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Libra
Luminita42[pup], ieri am fost la amnio, dar nu stiu daca am voie sa povestesc. [:D] A trecut si asta, asteptam rezultatul! P.S. M-am uitat si la alte subiecte din categoria "prieteni din totdeauna". Mai bine s-ar chema "fugariti din alte parte". _____________________ made in Romania, '73 http://lbdf.lilypie.com/ckYrp2.png?OXtS3VM0
Libra! [:-)))] Uka si eu subscriu![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...