Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Senioare mari,mijlocii si mici (83)


Recommended Posts

Model Petitie Senioare, mari, mijlocii si mici Catre DESPRE COPII.COM In atentia Doamnei/Domnului Administrator Stimata(e)Doamna/Domnule Administrator Senioarele mari,mijlocii si mici,reprezentate prin ....... va rugam sa ne ajutati ca subiectul nostru sa fie reintrodus inapoi la capitolul Asteptand un ingeras in viata noastra. Facem precizarea ca in mai putin de 1 an de zile, subiectul nostru a ajuns la 83 de capitole, capitole in care ne-am bucurat impreuna, am ras si am plans, am devenit gravidute, mamici si matusi, si a primit nenumarate de voturi nu doar de la personele active de la acest subiect,ci si de la persoane care scriu la alte subiecte. De asemenea, va informam, ca noi , toate aspirantele senioare,dorim din suflet ca sa redevenim aspirante pentru ca asta suntem. Suntem aspirante de 1 luna, 1 an , 5 ani. Aici este locul nostru, regasirea si speranta nostra, aici este gradina noastra. Este singurul loc unde ne putem impartasi disperarea, frustrarea, dezamagirea si bucuria in drumul lung de a fi mame. In speranta ca ne veti acorda tot sprijinul in rezolvarea acestei situatii, va multumim. ps:astept completari, idei, si alte cele. uka
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 279
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Libra,era in licitatie cand i-am spus[:D] DD ajuta sa ai rezultat bun la amnio[ruga] Ellyshor puishor,multa sanatate,sa te faci bine[pup] Sami,DD ajuta sa fie lipiciosi puiutii! Si ma mai gandesc la Laura,sa se fertilizeze cele doua ovocite[ruga] Va pup pe toate,ma gandesc ca eu sunt aspiranta dintotdeauna,ce ma fac fetelor? O sa intru diseara sa mai citesc ce s-a hotarat,o zi frumoasa sa aveti[pup] Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui soricica
Model Petitie Senioare, mari, mijlocii si mici Catre DESPRE COPII.COM In atentia Doamnei/Domnului Administrator Stimata(e)Doamna/Domnule Administrator Senioarele mari,mijlocii si mici,reprezentate prin ....... va rugam sa ne ajutati ca subiectul nostru sa fie reintrodus inapoi la capitolul Asteptand un ingeras in viata noastra. Facem precizarea ca in mai putin de 1 an de zile, subiectul nostru a ajuns la 83 de capitole, capitole in care ne-am bucurat impreuna, am ras si am plans, am devenit gravidute, mamici si matusi, si a primit nenumarate de voturi nu doar de la personele active de la acest subiect,ci si de la persoane care scriu la alte subiecte. De asemenea, va informam, ca noi , toate aspirantele senioare,dorim din suflet ca sa redevenim aspirante pentru ca asta suntem. Suntem aspirante de 1 luna, 1 an , 5 ani. Aici este locul nostru, regasirea si speranta nostra, aici este gradina noastra. Este singurul loc unde ne putem impartasi disperarea, frustrarea, dezamagirea si bucuria in drumul lung de a fi mame. In speranta ca ne veti acorda tot sprijinul in rezolvarea acestei situatii, va multumim. ps:astept completari, idei, si alte cele. uka
Soricica este ok! [flo] Atata doar: Eu as adauga pentru fiecare fata, istoricul de aspiranta: de ex: Luminita42, aspiranta activa pe forum din septembrie 2009,17 incercari de a obtine sarcina, dintre care 5 stimulari, 1 inseminare, doua sarcini pierdute. ..... + toate fetele Parerea mea este ca descrierea eforturilor noastre ca aspirante contribuie cu argumente f. concrete la petitie. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sori, cred ca e bine ce ai scris tu...dar nu cred ca ne va folosi. Ps Elisor...vezi eu i-am facut profeti...si pe mine nu m-au faultat[:D][bang][alcool] Fete, my filling...Nu cred ca gali va reinnoi subiectul... Ce ne facem..... Nu e fair....va bateti joc de sentimentele unor oameni dragi administratori. Voua ce va pasa...fecare clic de al nostu pe acest site va umfla voua buzunarele( si sa nu spuneti ca nu) , sa va fie de bine si sa va trimite-ti copii la tenis si la scoli inalte cu banii astia...dar de ce va bateti joc de noi? Cum ramane cu comunitatea, cu ajutorul reciproc, cu impreuna...sa donam, sa luam atitudine, sa vorbim la TV si cu politicienii? Pana la urma e doar vorba de niste vanitati personale? Eu nu cred...inca mai dau o sansa acestui forum.... Nu-mi vine sa cred ca va comportati ca si Chinezii cu Googalul..[:D] Adica...asta-i regula ...ca asa vrem noi.. Mona [:)] zuza [buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uka, revin, cu foarte mici modificari: "Model Petitie Senioare, mari, mijlocii si mici Catre DESPRE COPII.COM In atentia Doamnei/Domnului Administrator Stimata(e)Doamna/Domnule Administrator Senioarele mari,mijlocii si mici,reprezentate prin ....... va rugam sa ne ajutati ca subiectul nostru sa fie reintrodus la capitolul Asteptand un ingeras in viata noastra. Facem precizarea ca in mai putin de 1 an de zile, subiectul nostru a ajuns la 83 de capitole, capitole in care ne-am bucurat impreuna, am ras si am plans, am devenit gravidute, mamici si matusi si a primit nenumarate de voturi nu doar de la personele active de la acest subiect, ci si de la persoane care scriu la alte subiecte. De asemenea, va informam ca noi, toate aspirantele senioare dorim din suflet sa redevenim aspirante, pentru ca asta suntem. Suntem aspirante de 1 luna, 1 an, 5 ani etc. Regasirea si speranta noastra, gradina noastra, locul nostru este la "Asteptand un ingeras in viata noastra", . Este locul potrivit pentru noi, unde ne putem impartasi disperarea, frustrarea, dezamagirea si bucuria pe care o simtim in drumul lung de a deveni mame. In speranta ca ne veti acorda tot sprijinul in rezolvarea acestei situatii, va multumim. ...urmeaza semnaturile si istoricul de aspiranta al fiecarei fete, dupa cum am zis mai devreme.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, chiar daca nu ajuta, tb sa luam atitudine [pup] Uka deja a facut documentul. pentru noi: va rog, trimiteti descrierea istoricului de aspiranta, dupa modelul de mai sus, in care in mod concret, va rog sa mentionati toate incercarile voastre de a deveni mame. Inclusiv gravidutele. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...