Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Senioare mari,mijlocii si mici (83)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui lyly_mar
Acum....... te-am prins,asta e[:D]Trebuie sa ne radem si noi de cineva[:D][:D][:D]
Citat:
citat din mesajul lui galliciana
beyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,nu mai radeti de mine....[:D][:D][:D][:D][:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
lylyshor, trebuie sa recunosc - ai fost o dulcica azi![pup] [:D][:D][:D][:D][:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 279
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

galli[pup][flo] cred ca de la durerea de rinichi mi se trage[bang]
Citat:
citat din mesajul lui galliciana
Citat:
citat din mesajul lui lyly_mar
Acum....... te-am prins,asta e[:D]Trebuie sa ne radem si noi de cineva[:D][:D][:D]
Citat:
citat din mesajul lui galliciana
beyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,nu mai radeti de mine....[:D][:D][:D][:D][:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
lylyshor, trebuie sa recunosc - ai fost o dulcica azi![pup] [:D][:D][:D][:D][:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neataaaaaaaaaaaaa[flo][pup] va poftesc la [cafea][cafea][cafea],[papica][papica][papica]si[pepsi][pepsi][pepsi]. m-am trezit la ora 6,trebuie sa merg la admin financiara....[bang] am ochii f mici,de abia am dormit....[bang][bang][bang] pe cand am atipit, a inceput cuinele din dotare sa latre....[:D][:D][:D] era 1-2 noaptea....[bang] e greu al naibii....[bang] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma dispera vremea asta[bang][bang] - iar ninge!![bang][bang][bang] ninge in [drac][drac][drac],mai rau decat iarna....[bang][bang][bang] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimi[flo] cam rar am fost prezenta pe aici in ultimele zile...da am bantuit Budapesta de dimineatza pana seara. mona...sunt datoare cu un raspuns de la capitolul anterior: in mod normal ,cand se face embriotransferul,embrionasii sunt intr-un cateter plin cu ser...si-i intruduce in uter. in unele situatii-daca insisti foarte tare pe langa dr.K,asa cum am facut eu...poti obtine transferarea embrionasilor in uter tot cu cateterul respectiv dar solutia in care plutesc nu mai este serul ci una mai vascoasa...ce impiedica migrarea embrionilor-pentru ca ei mai plutesc/balanganesc prin uter 24-72 ore pana la nidare. asta e explicatia mea...fara termeni stiintifici ca nu stiu sa-i mai redau...adica e un lepici ce functioneaza pe principiul "un' te pun...acol' sa stai" nu stiu sa spun nici de ce este aplicata decat in anumite cazuri...din gasca noastra eu sunt singura care am reusit s-o negociez[:D]pana acum. tre' sa fac ceva si cu Progesteronul...ca e mic...Utrogestanul asta ma enerveaza cumplit...deocamdata imi pregatesc un nou atac asupra lui dr.K...tre' sa-l conving sa-mi mai dea si altceva pentru nivelul de Progesteron. hai ca m-am intins cat o placinta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, dragelor. Eu inca ma rotesc pe langa butoiul cu muraturi. [q] Nici nu am dormit bine azi-noapte. Abia astept sa se faca seara sa vedem ce zice la ecografie. Imi vine sa plang, am o stare de-mi vine sa ma urc pe pereti si nici nu am chef de munca. Si nu ma mai dor nici ovarele [bang]. Va pupic si aveti grija de voi. ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fete frumoase, Merci de cafeluta sefo[pup] Ti-am zis eu ca mai bine era un vitel ceva... Las' ca vine el acasa si sa vezi ce doritor o sa fie dupa ce se intoarce din straini[pup][olala]. Pentru consolare, si eu sunt vreo 4 zile singurica , singurica... Pe cateaua mea ultima o chema tot AIDA...era o nebuna...draga de ea...corcitura cu ciobanesc belgian...am maritat-o ca ne-au dat afara din casa fiindca nu tacea o clipa ...si stateam la casa particulara, cu curte si gradina...dar urla cat era ziua de lunga, pana ajungeam noi acasa...seara dupa 19:30...Asa ca al meu a dus-o la ...armata...serios..am facut-o OFITER[:D] Samira, multam de explicatii....si las' ca placinta-i buna[pup] Sper sa " stea acolo unde-i pui" pentru vreo 3 luni. Am sa intreb si eu doctorelul, desi din cate il cunosc eu...slabe sperante...ca el e de principiul cat mai naturel ca sa aiba sanse sa ramana cu noi... Amy, asteptam cu tine ecografia. Libra,linisteste-te scumpo...astea sunt temerile normale ale oricarei mame......ai sa vezi ca o sa fie bine[pup] . Olandejelor...ce mai faceti? [pup] Nico, [pup] lyly[pup] Mona [:)] zuza [buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata primavara!!!!!!!!!!!!!!!!! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] Galli uite o [flo], sa se faca si la tine primavara [:D][pup] Hai ca nu esti singurica....ai ditamai gradina cu pitici cu tine! Libruta Ai incredere in Dumnezeu ca va fi bine! Fii puternica pentru puiutzul tau! [pup][ruga] AMY...pai ce facem aici?![mai] Pai cum sa creasca foliculasii grasani si voinici daca tu ii deprimi cu pesimismul tau??? Haiii....privirea in fata si [balcon] inainte! Trebuie sa avem incredere in Dumnezeu ca va fi bine! Intelesu-m-ai?! [pup][pup][pup] Sami[flo]...ptiu, ptiu...pun si eu nitzel Super Glue sa se lipeasca bine bobita/bobitele[:D] Bebitzaaaa...hai ca au inflorit zambilele si ghioceii, iar soarele ne scalda in lumina lui! Lasa-l "in puii mei" de butoi, ca s-au terminat si muraturile.....cel putin ale mele[:D] Hai vino sa ne spui ca esti bine si pregatita de lupta. En garde![duel] Pupicei dulci pentru toate fetitele inimoase!!! [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...