Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Senioare mari,mijlocii si mici (83)


Recommended Posts

Monicutza[pup][flo]...pai cum altfel cherie? Stii tu...daca iti doresti cu ardoare ceva si crezi cu tot sufletul in implinirea lui....intreg Universul lucreaza in folosul tau! De aia spun, soarele a iesit asa frumos si miroase a flori afara....iubesc perioada asta! Normal...sunt nascuta in mai[:D][:D][:D] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 279
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Hop si eu, cam tarziu ce-i drept, dar cu forte noi... la noi e o dimineata frumoasa, soare, yupiiii o zi de primavara... am avut un we plin de soare si multe momente placute cu G , sambata am fost si la un control...sa ma asigur ca e totul ok, si asa este...asadar sa vina caldura odata, ca m-am saturat de cisme... ieri am fost si prin parc cu nepotelul meu, doamne ce de bb, care mai de care mai gatit, ce frumos a fost, si cred ca pt prima data de multa vreme nu am mai privit cu tristete alti copii... doamne fetelor, nu stiu cat va tine relatia asta dar acum, sunt asa de fericita[olala][olala][olala] va doresc o saptamana plina de bucurii si soare in suflete galli pt cat timp esti singurica, adica doar cu aida?[pup] si aici [pup][pup][pup][pup][pup][pup]pentru toata gasca Manu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Manu[pup][flo] bravo fetita scumpa! Bucura-te de viata ta si de ce e frumos in ea! Mirelus am pupicei si pt tine, credeai ca te-am uitat???[:D] [pup][pup][pup] Si la noi e o zi minunata care ma binedispune automat! In weekend m-am procopsit cu o afurisita de laringita....nu stiu cum...dar am comis-o! Mai rau e ca vorbesc ca o moara hodorogita pe post. Mi-am cerut scuze...cine intelege bine...cine nu...si mai bine![pk] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Mayanul cu multa bucurie aud ca ati fixat data!..Iti doresc numai clipe frumoase alaturi de M., sa faceti copii si sa-ti aduci fetita la voi! Felicitari![pup] Ada imi pare bine ca te-am mai auzit ![pup] Mult noroc iarasi pentru Amyshor, Laura si Samira!!! Lyly te simti mai bine? Gali imi pare rau ca esti suparata. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, la noi a fost un week-end linistit adica odihna si TV. Sambata am dat o raita prin centru si pe urma H s-a mobilizat sa curete gradinita din spate. pe urma am mutat mobila in sufragerie si am facut un aranjament mai elegant, zicem noi. Ieri a fost ziua fetei mele. A implinit 21 de ani. [:)] A petrecut sambata seara la clubul lui unchiu-sau, cu prietenul ei si inca vreo inca 25 persoane.Duminica invitase fetele la masa (surorile mele si matusile ei), dar pe la 5 dupa amiaza fiica-mea dormea buba si alea se vestejisera de asteptare!Pana la urma s-au intalnit si le-a omenit cu pui cu niste garnituri la cuptor si tort facut de ea, asa cum ii faceam eu cand era mica. Sper sa se odihneasca de-acum, ca aseara avea niste ochisori rosii, rosii, dar era fericita!..Daca e ea e fericita sunt si eu. Cam asa merg lucrurile pe lume[:)] Va pup pe toate fetele![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor. mayan,felicitari. libra,am vazut un reportaj pe antena3,acu 2 sapt parca despre dublu test si sindrom Down.ai vazut?acolo ziceau medicii ca la dublu test e doar o statistica,nimeni nu-ti garanteaza nici bune nici rele.iar pt sindromul Down rasp se afla sigur prin amnio,cum ziceai si tu.asa ca pana la amnio,eu zic ca o rugaciune nu strica.intotdeauna este o speranta,o sansa.iti tin pumnii. [pup] mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D]
avort spontan(4s,5s,6s)mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

m-am intors! sami,vazuram [:D]ca esti tare ocupata...[pup] amy,termina cu muraturile,ca imi faci pofta [:D][:D] mirela,si tie o saptamana cat mai usoara si frumoasa![pup] multumirile pt voturi le gasiti pe pagina 2,va rog![flo] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...