Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Senioare mari,mijlocii si mici (83)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui menics
dragelor, eu inchid taraba...plec sa platesc...ce oi putea... si ne vedem maine! va doresc o seara buna si nebuna![pup][pup][pup][pup][pup] Manu
dupa amiaza placuta,manu!![pup][pup] no problemm,noroc,ca te cunoastem![:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 279
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

iar ati disparut??[:D][:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Galli,raportez:fost la dr de familie: colinica renala, probabil ca am racit,tras curentu[bang],dat antibiotic si nospa si ketonol......eee,un fleac[bang] Si dc se uita pe la rinichii mei,se uita si la burta mea..........ca de ce este inca tare(dura) si de ce ma doare?ca nu e normal dupa 5 saptamani de la opearatie[bang]Dc m-a vazut dr?nu, ca e in strainatate[bang]sa ma duc sa ma vada dr care a fost mana a 2a....habar nu am cum il cheama.....era un rezident pe acolo...dar cine l-a bagat in seama [alcool] Asa ca,tb sa ma duc la spital,sa vad cine o sa ma caute prin toate cele [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si ziceai de mine ca......am fost dulce ieri[:D]
Citat:
citat din mesajul lui galliciana
afurisite mici ce sunteti voi.....[:D][:D][:D] vreti sa ^spuneti ca nu-s misto??[:D][:D][:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lyly,recapitulare: colica,sau colinica?[:D] stii ca-s cu brocoli.....[pup] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da zii ca nu-s misto,si te cred!!! stiu ca tu esti femeie serioasa![:D][:D][:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danny,asta intreb si eu?[:-@] Ca cica napraznicu inhiba ovulatia si se ia dupa ovulatie....
Citat:
citat din mesajul lui galliciana
danny,tu ai luat in acelasi timp napraznic si mladite de zmeur? astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu,mey,lyly, napraznic se ia ca si branca ursului-pana la ovulatie.[pup] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui galliciana [bang][bang][bang] colica ,normal...dar de la calmante am luat-o[:D] Super misto! chestii normale.....fetele astea,se dau asa.....mai pudice[:D][:D][:D]
lyly,recapitulare: colica,sau colinica?[:D] stii ca-s cu brocoli.....[pup] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...