Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Senioare mari,mijlocii si mici (83)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui mirela2
galli hihihihi [ruga]
de ce mire??? si io mi-s femeie serioasa![:D][:D][:D][:D][:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 279
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lyly_mar
Citat:
citat din mesajul lui galliciana [bang][bang][bang] colica ,normal...dar de la calmante am luat-o[:D] Super misto! chestii normale.....fetele astea,se dau asa.....mai pudice[:D][:D][:D]
lyly,recapitulare: colica,sau colinica?[:D] stii ca-s cu brocoli.....[pup] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
lylyyyyyyyyyyy,sorooooooooo, mi se aburira ochelarii de cat de mic ai scris!![:D][:D][:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu pe unde am citit[alcool]dar acolo scria ca se ia dupa [bang] De fapt, am citit ambele variante........ori pana....ori dupa...[bang]La fel si de branca....
Citat:
citat din mesajul lui galliciana
nu,mey,lyly, napraznic se ia ca si branca ursului-pana la ovulatie.[pup] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lyly_mar
Nu mai stiu pe unde am citit[alcool]dar acolo scria ca se ia dupa [bang] De fapt, am citit ambele variante........ori pana....ori dupa...[bang]La fel si de branca....
Citat:
citat din mesajul lui galliciana
nu,mey,lyly, napraznic se ia ca si branca ursului-pana la ovulatie.[pup] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
lyly,pana la ovulatie,pt ca poate/pot dauna unei eventuale sarcini,in caz ca exista. astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

soricica e bine,chiar azi am povestit cu ea!va pupa! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma retrag sa imi fac ceva de papa[:D] astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lyly, mersi draga mea. Ce-o mai fi si cu operatia ta, te doare asa tare?.. Sor-mea cea mare s-a operat acum un an si trei luni si sa stii ca tot o mai doare din cand in cand, daca cara sau face orice alt efort. Cred ca nu-i nimic, dar sa te duci la control chiar si la altcineva, nu conteaza. Sanatate multa![pup] Eu am luat branca pana la ovulatie si pe urma luam zmeur. branca e contraindicata in sarcina asa ca dupa O nu se ia, cum bine zice Gali. Am luat cateva luni, dar imi scadea tensiunea si am lasat-o. efect bun avea asupra libidoului, da'gravida nu m-a lasat.[:D] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...