Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.............adoptie(76)


Recommended Posts

carmen_ch_12 sa fie intr-un ceas bun. Acum ca o glumita mica ti-ai facut tema? angoasa si deznadejdea? Succes mult [pup] Denisa220972 mamica puiului Denisa Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp. Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-heterozigot. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara, Am si eu o rugaminte,daca se poate sa ma ajutati cu un raspuns,e nevoie de mai multe caracterizari sau sunt suficiente cele de la serviciu?Am citit aici ca ar trebui si de la Asociatia de locatari(nu e cazul, stau la casa)si de la "alte persoane"? Multumesc frumos! eu sunt la inceput si nu stiu cum e cu caracterizarile astea. Va pup si va urez multa bafta tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Erato felicitari... si cat mai rpd puiutul acasa langa mami si tati [pup] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Sorina [mamica] Mamica fericita [9cer] a ingerasului RAZVAN - IONUT [bonjovi] (11 MAI 2009) http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Denisa, pe prima am facut-o, dar nu a mai fost timp s-o discutam [:D]. Sa vad ce compun despre mama care-si abandoneaza copilul, ca nu stiu daca pot asa ceva... Ckarmen, la noi pe lista data de cei de la DPC erau doar caracterizari(cel putin 2) de la ultimul loc de munca ''Succesul este suma eforturilor mici repetate zi de zi'' Robert Collier
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor fetelor[pup] pt urari. Va fi grea asteptarea pana il vom avea acasa, pt ca e la aprox. 500km departare de noi, va dura 2-3 luni, nu vor sa ni-l dea nici macar cu invoire, toate plecarile sa fie cu AM. Mi-a promis ca "poate[q] il voi avea acasa de sarbatori". Carmen_ch_12, asa am avut noi pe cerere: 0-5 ani, desi initial ne-am dorit mai mic, chiar bebelus. Ckarmen, noi am avut 4 caracterizari de la persoanele pe care le-am dorit noi, 2 eu si 2 sotul. Suntem ceea ce gandim. Tot ceea ce suntem ia nastere in gandurile noastre. Cu gandurile noastre construim lumea. -Buddha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ckarmen[pup],la mine, certificatul tip A5 l-am gasit la policlinica si mi l-a completat dupa ce am facut o fisa medicala tip auto (una eu si una sotul), cu toate cabinetele si avizul medicului de familie, dar la tine, in Bucuresti nu stiu cum va fi, cel mai bine intreaba la Directie, ei iti vor spune cum au procedat celelalte familii. Suntem ceea ce gandim. Tot ceea ce suntem ia nastere in gandurile noastre. Cu gandurile noastre construim lumea. -Buddha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carmen_ch_12
Denisa, pe prima am facut-o, dar nu a mai fost timp s-o discutam [:D]. Sa vad ce compun despre mama care-si abandoneaza copilul, ca nu stiu daca pot asa ceva... ''Succesul este suma eforturilor mici repetate zi de zi'' Robert Collier
carmen_ch_12 Este foarte greu sa compui din prisma unei femei care renunta la copil, cand noi ii dorim atat de mult, cel mai haios a fost ca ma tineam dupa sot sa-i citesc tema, sotul spunea, bine, bine si pleca, cand am ajuns la curs si am citit-o a inceput [q] si sa incheiat cu cititul temei. ckarmen Eu am avut asa 2 de la serviciu( sefa+o colega)si doua de la prieteni de familie.Cand am facut dosarul de reatestare au incercat si la mine cu vecini, le-am taiat elanul spundu-le sa se duca ei la vecini mei, fiindca eu le dau doar buna ziua vecinilor , cum sa ma duc eu la vecini sa-mi dea caracterizare. Si sau multumit cu ce le-am dus eu. Succes mult [flo] Denisa220972 mamica puiului Denisa Timpul vindeca ranile, acorda-ti timp. Mutatia C677T-heterozigot, Mutatia A1298C-heterozigot, gena PAI1-4G/5G-heterozigot. O sarcina oprita din evolutie la sapte saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...