Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.............adoptie(76)


Recommended Posts

carmen_ch_12-si noua ni sa dat tema asta si a trebuit sa o sa citim astfel incit sa fie ascultata de toti cei care faceau parte din grupul nostru ,ce emotii si ce rusine ne era la toti.Pina la urma a fost frumos pt.ca am auzit cam tot ceea ce a crezut fiecare de cuvinta sa scrie ,chiar daca la inceput parea ff.greu sa imi imaginez ca sint pusa intr-o astfel de situatie. Succes! Mami di MARCO
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui simo_75
erato-FELICITARI DIN TOT SUFLETUL!!MA BUCUR MULT PENTRU VOI SI SA FIE INT-UN CEAS BUN!!!SA AVETI O VIATA FERICITA!!!MAMA DE BAIAT.....[:D] simo_73- Doamne Ajuta sa va gasiti puiul cat mai repede! Mami de Alexandru....minunea mea!!!
Multumesc Simo[pup]Da, nici mie nu-mi vine sa cred ca voi fi mama de baiat, eu mereu am crezut ca voi avea fata, aveam multe planuri pt fetita, dar se pare ca Dumnezeu a avut alte planuri cu noi[:D] Suntem ceea ce gandim. Tot ceea ce suntem ia nastere in gandurile noastre. Cu gandurile noastre construim lumea. -Buddha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui erato
Citat:
citat din mesajul lui simo_75
erato-FELICITARI DIN TOT SUFLETUL!!MA BUCUR MULT PENTRU VOI SI SA FIE INT-UN CEAS BUN!!!SA AVETI O VIATA FERICITA!!!MAMA DE BAIAT.....[:D] simo_73- Doamne Ajuta sa va gasiti puiul cat mai repede! Mami de Alexandru....minunea mea!!!
Multumesc Simo[pup]Da, nici mie nu-mi vine sa cred ca voi fi mama de baiat, eu mereu am crezut ca voi avea fata, aveam multe planuri pt fetita, dar se pare ca Dumnezeu a avut alte planuri cu noi[:D] Suntem ceea ce gandim. Tot ceea ce suntem ia nastere in gandurile noastre. Cu gandurile noastre construim lumea. -Buddha
Erato nu esti singura [:)] Eu toata viata m-am visat mama de fata. Aveam si nume pregatit. Si cand a aparut ingerasul nostru, ne-a luat total pe neasteptate, iar toate visele noastre s-au schimbat la 360*[olala] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Sorina [mamica] Mamica fericita [9cer] a ingerasului RAZVAN - IONUT [bonjovi] (11 MAI 2009) http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo 73 am citit dar am uitat sa raspund [:I] ... batranetea [:D] Uite ce rpd a trecut timpul si gata ai atestatul. Sa fie intr-un ceas bun. Acum soseste si ingerasul mult asteptat [pup] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Sorina [mamica] Mamica fericita [9cer] a ingerasului RAZVAN - IONUT [bonjovi] (11 MAI 2009) http://lb3f.lilypie.com/rxDAp3.png Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc sorilea si amy, stiu ca deacum trebuie sa astept,dar totodata stiu ca sunt si mai aproape de momentul fericit din viata mea cand am sa devin si eu mama de baiat sau mama de fata [olala] "In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma." (Will Rogers) simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oricum mama de fata ,mama de baiat putin conteaza ...conteaza sa avem puii sanatosi si noi pe langa ei sa-i vedem mari si frumosi!! multa bafta fetelor care isi cauta puiul!o sa vina ziua cand veti simti ca sunteti cele mai puternice de pe pamant si o sa va invaluie betia fericirii!!Va doresc din suflet o cale usoara! Mami de Alexandru....minunea mea!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...