Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**179**


Recommended Posts

  • Răspunsuri 267
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Kea
Cami, nu se duc, am dat la inceput cand nu stiam ce e, pana am ajuns la medic. La noi e problema si ca fiind in scutec, e mereu umezeala acolo, deci sansele sa se duca cu una cu doua sunt mici, mai ales ca nu-i nici asa cald incat sa-l pot lasa fara scutec. Keutu cheliutu
Kea depinde de ce crema cu cortizon ti-a dat. Si noi am folosit una dar avea cantitate mica de cortizon am dat in strat ff subtire si nu pe o zona extinsa (noi la gat facusem niste bubite si nu erau de la transpiratie). Gaza e ok nu a patit nimic si in 3 zile a fost ok. Daaar daca nu vrei sa folosesti asta atunci ramai doar la cea antibacteriana si ai grija sa mentii zona curata si hidratata cu crema cu care ii faci tu masaj. Daca dupa 3 zile nu vezi nici o imbunatatire atunci incerci altceva. Fiecare crema trebuie sa o folosesti macar 3 zile ca sa aiba cat de cat efect si sa poti aprecia corect daca e buna sau nu.
Mami de Gazii mica si frumoasa[copil]
[bis]Avem zece lunite [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Novus vai ce fotomodel ai tu acolo! Eu zic sa-i spui lui Pisi sa vorbeasca cu Marius sa va impumutam o sabie ceva de la noi ca va fi tare greu sa tina baietii deoparte. Mi-a placut mult masinuta acu m-ai pus in dilema ca eu ma gandeam sa-i iau Gazei mici cadou o masuta deaia multi smechera da acu ma gandesc serios la o masinuta. aaa si multumim Pisik pt orgaizare, de la noi ai un 10 +. si multumim si fetelor care au vizionat pozele, de aprecieri. Si daca tot vorbeam de intalniri, am gasit un loc de joaca pt bebei in Herastrau, e supeeeer, are pe jos un fel de mocheta sa nu se loveasca daca din intamplare cad, nu e pietris sa age in gurita, are tot felul de leagane, cele in forma de scutec sau ca si scaunele de masina, topogane mici pt ei si multe altele si pe deasupra e si liber, cand se mai incalzeste un pic ar fi frumos sa mergem acolo. Noi am fost deja de 2 ori dar am stat putin ca totusi e cam racoare afara si locul e mai izolat deci nu e ff insorit acum.
Mami de Gazii mica si frumoasa[copil]
[bis]Avem zece lunite [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui joanna27 Cand ma uit la voi ma ia cu ameteala, nici una nu va aratati varsta si voi va tot plangeti, ba de aia , ba de ailalta.Pai eu printre voi as fi ca o hoasca batrana. E nu chiar asa batrana, da la mine se vad ani in plus fata de cati am in buletin.[alcool] Da imi pare rau ca nu stau in Bucuresti, numai pentru faptu ca nu ma pot intalni si eu cu voi.
Ia uite cine vorbeste!!! ia sa nu te mai aud cu chestii deastea ca si tu arati a pustoaica, un pic mai mare dar tot pustoaica si mai ales cum pipai pe ascuns la Moeciu puteam sa jur ca esti o studenta in exursie.
Mami de Gazii mica si frumoasa[copil]
[bis]Avem zece lunite [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gianina, multumesc pentru urarile de La Multi Ani pentru Bris! La fel si Bogdanei, care ne-a felicitat dis de dimineata! Intram in ultima luna de bebelusie, ceea ce ma face sa ma gandesc cat de repede a trecut timpul si ce fata mare am! Novus, fetita ta e adorabila! By the way... cate kg are? Ca mi se pare ca taaare seamana cu Bris la constitutie[:D] Olga, e suuuper ginerele meu![pup] Iar Chitibus pare o mimoza[olala] Aris, am vrut sa zic mai de mult ca Ale e foarte frumos! Si tu pe langa el si ca ti-am admirat casa in niste poze[olala][pk] Monnavas... pai io care te admiram pt ambitia de a face doctoratul si tu, ce face?! Vii cu texte[pup] Eu nu am avut ambitie nici master sa fac dupa faculta... Am mers in schimb la un catralion de cursuri si tot felul, dar... oricum, un doctorat, e un doctorat! Bravo, tufato, nu te mai plange fara motiv ca YOU ROCK, vorba li` Vitamina! In rest...[pup] Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna fetele! LA MULTI ANI VICTOR CRISTIAN, INA GABRIELA, LUCIAN!!! Sa cresteti mari si sanatosi si sa va bucurati parintii. Pentru mamici cate o [olala] Multumesc fetelor pt aprecierile privitoare la organizare. Nu a fost meritul meu, ci al fetelor ca au venit si au fost asa dragute. Abia astept sa mai repetam experimentul. Eu ma duc la dus si apoi fug sa imi astept sotul, ca s-a lungit pa la frati-su prin vizita, isi face de cap[:-@] Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009) [url="http://picasaweb.google.com/Ioana.sima"] Pozele noastre[/url] [url="http://picasaweb.google.com/cipi.marinescu/FotografieDeEveniment#"] Fotografii profesionale evenimente[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui novus
Si daca tot s-a deschis sezonul de intalneli sa stabilim si data celei din mai -iunie pt ca locatia dupa voturile exprimate adica toate pentru , e aleasa !! Asadar : [olala][olala] INTALNEALA PICILOR DE LA SIGHISOARA [olala][olala] - locatia : http://www.dracul.ro/ - cost: 140 ron/camera/noapte cu mic dejun inclus - perioada: eu as propune : 14 - 16 Mai sau 21 - 23 Mai - participanti inscrisi pana acum : Novus, Olishka, Gaza, Denisamada, Pisik, Cativ,Saby, Anca Nicolae, PetraTudor si sper ca vor mai veni si alte mamici cu pici Astept confirmarile voastre ca sa demaram rezervarea deoarece din ce am citit locul e plin si trebuie retinute camere din timp [:)] Mami lui [zana] [url="http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/"]Alexandra[/url] (03.03.09) [bis] Am implinit 1 anisor ! [bis]
In momentul asta noua ne comvin ambele perioade pt. ca nu avem nimic stabilit, decat cred ca mai mult ca sigur inceputul lui inie spre jumatate Adi va fi plecat pt. vreo 2 sapt. cu serviciul [bang]. Dar totusi ca si perioada parca asi opta pt. 21-23 mai poate e mai cald si acolo e tare frumos, in padure cu atat verdeata [olala][olala][olala][olala] Sabina mamica fericita de [fetita] Maia Andreea ( 07 apr 2009) [url="http://www.flickr.com/photos/39734204@N04/"]Printesa Maia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...