Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce filme bune ati mai vazut? (9)


mihutza11

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 384
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am vazut 2 filme in weekend la cinema: Knight and Day - comedie /actiune /parodie, un film usurel de relaxare, cu toate ca unele scene erau foarte trase de par dar asta e si scopul filmului.. iar Tom Cruise si Cameron Diaz fac o pereche foarte reusita Grown Ups - comedie foarte faina, am ras in hohote la anumite faze. Le recomand pe amandoua
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unductable poti sa pui youtuburile, dar in genul http://www..blahblah.. mie imi convine oricum..

dar n-am apucat sa vad filmul..

Till we meet again - mi-a placut mult, m-a bantuit melodia aia mult timp dupa ce l-am vazut.. l-am salvat sa il revad candva..

 

Dear John - nu prea m-au convins actorii, dar am vrut sa il vad din cauza ca era facut tot de cei cu Notebook-ul, care apropo mi-a placut enorm de mult!!

 

The Road - http://www.imdb.com/title/tt0898367/ - in noaptea dupa ce l-am vazut nu prea m-am odihnit.. nu in sensul ca ar fi de groaza, deloc, dar pur si simplu iti ramane pe retina..

 

She's out of my league - o comedie draguta

It's complicated - Meryl Strep superba, sunt indragostita de femeia asta [bis]

 

All about Steve - o porcarioara

 

Valentine's Day - ceva gen He's just not that into you, in sensul ca e o distributie cu multe nume sonore, si pare ca mai toti sunt personajul principal.. dar nu m-a dat pe spate deloc..

 

 

Mihaela, mami de [ispita]Andraid="red"> - 29 martie 2008

Mica dansatoareid="limegreen">

id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stand by me l-am revazut si eu de curand, pt.ca ati amintit de el. Sa tot fie a 4 oara cand il vad si imi place la fel de mult. Cei patru pusti care pleaca intr-o aventura sunt deliciosi. Este vara in care intr-un fel isi pierd inocenta si intra in lumea adulta. Dialogurile si jocurile sunt sunt irezisibile. Este un clasic as zice eu si un must see.

 

Alt clasic este It's a mad mad mad world, o comedie spumoasa din anii '60 despre cum niste oameni banali si cumsecade se transforma in niste nebuni si infractori, fermecati de posibilitatea castigului - reprezentat de o valiza cu bani, ascunsa "under the big W".[:D][:D] Unele faze pot parea invechite si uzate, insa actorii sunt absolut geniali.

 

"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ultimele 2 filme vazute:

 

Predators - Nu asa de rau cum ma asteptam, m-a tinut in suspans si a avut cateva rasturnari de situatie interesante. Inceputul aduce a "Lost", ceea ce mi-a placut, in schimb dialogurile mi s-au parut un pic trase de par, clisee.. Il recomand.

 

Despicable Me - un desen animat tare dragut, l-am vazut in 3D, bine realizat! Am ras in hohote la anumite faze. Mi-a placut f mult asta, il recomand cu caldura tuturor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...