Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce filme bune ati mai vazut? (9)


mihutza11

Recommended Posts

Am vazut si eu ultimele 2 filme ale lui di Caprio.Sunt cateva asemanari,cum bine spunea giani,dar mie mi-au placut.

Am cautat si Body of liespe care inca nu il vazusem-foarte bun.

 

Altceva notabil nu am mai vazut in ultimul timp...ma mai inspir si de aici de la voi [:)]

 

 

 

 

 

Mami de Bianca(06.1999)si Andreea(08.2001)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 384
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am vazut toate trei cartile la Costco, dar am zis ca-s de copii, nu le-am dat atentie. Nici filmul nu cred ca l-as fi vazut, dar am zis sa ma fortez. Nu-s de ce faceam analogia cu un desen animat suedez pe care il vazusem- How to train your dragon- pina ce m-am lamurit ca de fapt titlul difera, chiar daca e un dragon p-acolo.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui Elena_R
Wall Street - Abia asteptam sa apara! Excelent! Iubesc genul acesta de filme. [olala] You again - comedie draguta pt o seara in oras cu prietenele [:D] Au fost cateva scene la care am ras cu lacrimi [:D] iar actrita principala, Kristen Bell, e f draguta. Il recomand.Giani, si mie mi-a placut f mult The girl with the dragon tatoo si dupa ce am fazut filmul la cinema am aflat ca de fapt este o carte, parte dintr-o trilogie f populara a unui autor suedez, Stieg Larsson. Iti recomand sa citesti si cartile, daca nu le-ai citit deja, sunt f captivante. A aparut deja in anumite cinematografe si a doua ecranizare, The girl who played with fire. Abia astept sa il vad si pe asta [:D]
align="right" id="quote2">Eu l-am vazut, dar mi s-a parut mai slabut decit primul. E un film bun, merita sa-l vezi si pe al doilea, dar cumva ii lipseste tensiunea primei parti. Oricum, in weekendul asta sper sa vad a treia parte :) Am inteles ca acum filmeaza si americanii la el, dar nu cred ca au cum sa-l faca mai bun.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

eu am vazut "Politist, adjectiv" si mi s-a parut excelent. in ciuda cadrelor extrem de lente a reusit sa ma tina cu sufletul la gura.

Ramona e pe netflix la instant viewing.

 

am mai vazut un film cu Liam Neeson si Ana Maria Marinca :) . five muinutes of heaven. o poveste frumoasa despre iertare si puterea de a o lua de la capat.

 

si un film usurel si totusi tare bine facut si jucat "last chance harvey". personajele sunt oameni normali, cu limitari, probleme, complexe, pe care viata i-a cam pus jos dar au norocul de a se intilni si probabil de a fi fericiti dupa asta. Ema Thompson si Dustin Hoffman.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...