Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce filme bune ati mai vazut? (9)


mihutza11

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui rory76
Mie Grown Ups nu mi-a placut, mi s-a parut tras rau de par, abia asteptam sa se termine! In trilogia Millenium, care este primul film? The girl with the dragon tatoo? Vreau sa il scot in seara asta sa il vedem. Se poate vedea cu copiii?
In niciun caz sa nu-l vezi cu copiii!!! Are scene extrem de violente, nu l-as recomanda pina in 18 ani. The girl with the dragon tatoo e primul din serie. Urmatoarele doua au aceleasi personaje principale. E un bun film politist, asta e clar, dar nu l-as vedea de doua ori.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 384
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oaspete bb_yasmi
Citat:
citat din mesajul lui madybulancea
Buna...azi am vizionat Eat pray love.....cu Julia Roberts super frumos!nu stiu daca a mai zis cineva,dar simteam ca trebuie sa va zic...
Poze Razvanelu vechi
poze razvanelu noi
align="right" id="quote2">am inceput si eu sa ma uit (ca mai facut curioasa [:D] ) dar sincer nu am rezistat mai mult de jumatate ( si asa cu pauza).....cat de plictisitor mi s a parut....[bang][bang] poate cealalta jumatate o fi mai interesanta [:D][:D]__________________________________________________ mami x2 , de id="Book Antiqua">fetita cu coditeid="red"> si id="blue"> [baietel] s 26
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

In ultimele saptamani am vazut : Inception -[olala] nu cred ca exista film cu Di Caprio care sa nu-mi placa , poate Titanic nu prea e pe gustul meu.

Am vazut si Remember Me - trist film si finalul chiar a fost neasteptat.

Am plans la My Sister Keeper in hohote dar chiar mi-a placut filmul

 

Mai am o gramada de filme pregatite sa le vad dar nu prea am avut timp, poate in vacanta de Craciun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi
Citat:
citat din mesajul lui madybulancea
Buna...azi am vizionat Eat pray love.....cu Julia Roberts super frumos!nu stiu daca a mai zis cineva,dar simteam ca trebuie sa va zic...
Poze Razvanelu vechi
poze razvanelu noi
align="right" id="quote2">am inceput si eu sa ma uit (ca mai facut curioasa [:D] ) dar sincer nu am rezistat mai mult de jumatate ( si asa cu pauza).....cat de plictisitor mi s a parut....[bang][bang] poate cealalta jumatate o fi mai interesanta [:D][:D]__________________________________________________ mami x2 , de id="Book Antiqua">fetita cu coditeid="red"> si id="blue"> [baietel] s 26
align="right" id="quote2">Asa e la inceput..dar a doua parte e frumoasa...
Poze Razvanelu vechi
poze razvanelu noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut... am vazut multe filme si am cam o lista pe care le-as recaomanda si mi-au placut e vorba de : district 9 ,star trek ,the da vinci code ,inception,the jacket ,the unborn,resident evil,push,the hangover,acorss the univers,the transporter ,NY taxi,Taxi, seriale prison break ,psych,stargate univers...si daca vrei ceva desene animate funny ice age sau garfiel and friends ... succes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...