Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce filme bune ati mai vazut? (9)


mihutza11

Recommended Posts

  • Răspunsuri 384
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nota 10 pentru The King's Speech. Mi-au placut Colin Firth si actorul din rolul terapistului foarte mult.

Mi-a placut si Black Swan, nu e un film impresionant, desi creste in intensitate spre sfirsit, devine dramatic de-a binelea. Mi-a placut Nathalie Portman, mi-a placut si de Mila kunis, si de actrita din rolul mamei, si de Winona Ryder

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Vazut si eu THE SOCIAL NETWORK, nominalizat la Oscar. Parerea mea: cam prea mult zgomot pentru nimic...

Daca decideti sa il vedeti totusi, vizionare placuta!

 

Mary, [portb] lui [bebic] id="teal"> Tudor Mateo, 19.05.2010, ora 12.10 id="teal">

[ruga] Doamne Ajuta-ne sa fim sanatosi si sa ne crestem bebelusul in pace!id="brown">

id="Book Antiqua">id="size1">

Fericita, [alap] puiul
id="purple">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va rog, ajutati-ma cu o informatie, ca incep sa cred ca si eu am avut o premonitie[:D].

Zilele trecute am vazut Final Destination 1,2 si 3.Stiind ca exista si 4 am intrat sa-l caut pe net .Insa am avut surpriza sa vad ca este si 5. pe youtube am vazut un promo si din imagini ( era vorba de un pod f mare si foarte circulat , plini de masini care se rupe) si in acel moment am fost convinsa c-am vazut filmul la tv dar nu-mi mai amintesc mare lucru. Ideea e ca ulterior am observat de fapt ca filmul Final Destination 5 inca n-a fost lansat, va fi in sept anul acesta ... si totusi ce film am vazut eu care in care anumite secvente seamna izbitor de mult cu cele din promo?De asemenea imi amintesc ca actrita principala cade la un moment dat in apa si eroul principal o salveaza , nu-mi mai amintesc detalii. Stiu ca era ca trebuia sa moara vreo 300, asa avusese el premonitia dar in final reuseste sa-i salveze pe majoritatea si mor doar vreo 40.Nu stiu de ce am impresia ca eroul principal era John Travolta , este foarte posibil sa ma insel.Deci din ceea ce am descris , are cineva idee despre ce film am vazut ?O sa pun si link-ul de la youtobe, cu secventele de la Final Destination 5, ca sa vedeti ce mi-a starnit amintirile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Citat:
citat din mesajul lui liliana83
Va rog, ajutati-ma cu o informatie, ca incep sa cred ca si eu am avut o premonitie[:D]. Zilele trecute am vazut Final Destination 1,2 si 3.Stiind ca exista si 4 am intrat sa-l caut pe net .Insa am avut surpriza sa vad ca este si 5. pe youtube am vazut un promo si din imagini ( era vorba de un pod f mare si foarte circulat , plini de masini care se rupe) si in acel moment am fost convinsa c-am vazut filmul la tv dar nu-mi mai amintesc mare lucru. Ideea e ca ulterior am observat de fapt ca filmul Final Destination 5 inca n-a fost lansat, va fi in sept anul acesta ... si totusi ce film am vazut eu care in care anumite secvente seamna izbitor de mult cu cele din promo?De asemenea imi amintesc ca actrita principala cade la un moment dat in apa si eroul principal o salveaza , nu-mi mai amintesc detalii. Stiu ca era ca trebuia sa moara vreo 300, asa avusese el premonitia dar in final reuseste sa-i salveze pe majoritatea si mor doar vreo 40.Nu stiu de ce am impresia ca eroul principal era John Travolta , este foarte posibil sa ma insel.Deci din ceea ce am descris , are cineva idee despre ce film am vazut ?O sa pun si link-ul de la youtobe, cu secventele de la Final Destination 5, ca sa vedeti ce mi-a starnit amintirile. http://www.youtube.com/watch?v=b5hqSFWjehg
align="right" id="quote2">poate The Mothman Prophecies?gradina[marinar] Simona, mama Antoniei (27.06.1998)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...