Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce filme bune ati mai vazut? (9)


mihutza11

Recommended Posts

  • Răspunsuri 384
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oh, "Me, before you" este tragic rau de tot ...nu e ala in care el ramane paralizat dupa ce are un accident si o angajeaza pe ea sa aibe grija de el a  pana la final ?

 

P.S. Eu am citit cartea, si m-a cam rascolit, filmul nu am putut sa-l mai vad...

    Ala e,dar nu mi s-a parut asa lacrimogen...poate nu sunt eu asa sensibila.Filmul are si putin umor si mi se pare destul de ok pt o drama.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine nu m-a impresionat The Age of Adaline ...mi s-a parut cam "cheese", prea fortat lacrimogen ...

 

Da, si mie mi s-a parut cheesy.

 

[spoilerS]:

Mai ales la final, cand a aflat tatal iubitului ca ea e aceeasi persoana.. a avut o reactie tare romantato-nefireasca. Si explicatille cu accidentul, momentul cand a reinceput sa imbatraneasca, atat de detaliate... cand era destul de clar ca asta o sa se intample [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da, si mie mi s-a parut cheesy. Mai ales la final, cand a aflat tatal iubitului ca ea e aceeasi persoana.. a avut o reactie tare romantato-nefireasca. Si explicatille cu accidentul, momentul cand a reinceput sa imbatraneasca, atat de detaliate... cand era destul de clar ca asta o sa se intample [:)]

 

Eeeerh.... Voiam să îl văd  [soricel]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ati vazut filmul Florence Foster Jenkins? De mult nu am mai ras atat la un film. Meryl Streep si~a aratat inca o data talentul, iar Simon Helberg a fost o figura.

 

Da, eu l-am vazut ...brilliant !

 

Si eu ca si tine ...nu stiam nimci de personajul asta si filmul m-a luat total prin surprindere, am ras cum n-am mai facut-o demult.

 

Meryl Streep ...geniala ...si cand ma gandesc ca Trump a spus despre ea ca este "overrated" ... [fri]

 

Cu toate astea, e posibil ca nu toata lumea sa gaseasca filmul amuzant ... L-am recomandat unei prietene care a spus ca i s-a parut atat de stupid incat nu l-a vazut pana la sfarsit ...

 

Mie mi s-a parut cu atat mai amuzant cu cat personajul chiar a existat in lumea reala. O alta divada ca banii iti pot deschide orice usa si te pot face primit in orice fel de societate, chiar daca pe la spate, aceeasi care te aplauda, isi dau ochii peste cap ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da, eu l-am vazut ...brilliant ! Si eu ca si tine ...nu stiam nimci de personajul asta si filmul m-a luat total prin surprindere, am ras cum n-am mai facut-o demult. Meryl Streep ...geniala ...si cand ma gandesc ca Trump a spus despre ea ca este "overrated" ... [fri] Cu toate astea, e posibil ca nu toata lumea sa gaseasca filmul amuzant ... L-am recomandat unei prietene care a spus ca i s-a parut atat de stupid incat nu l-a vazut pana la sfarsit ... Mie mi s-a parut cu atat mai amuzant cu cat personajul chiar a existat in lumea reala. O alta divada ca banii iti pot deschide orice usa si te pot face primit in orice fel de societate, chiar daca pe la spate, aceeasi care te aplauda, isi dau ochii peste cap ...

 

Daaaa... Există înregistrarea cu cântecul și vocea reala... Intr-adevar nu am mai auzit așa ceva, am râs și la film și la audiție :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...