Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

inovatii in bucatarie!


Recommended Posts

De foarte multe ori,ramanem in pana de idei cand vine vorba de gatit! Sau, am avea idei, dar ne lipsesc ingredientele si trebuie sa mergem la cumparaturi.In frigider, avem cate ceva dar nu stim ce-am putea sa facem cu ele. AICI,SPUNEM CE AVEM SI VOM PRIMI IDEI DE GATIT ! E locul bucatareselor inteligente! EX: INGREDIENTE: cartofi, masline, oua, ceapa SOLUTII: salata orientala andreea mamicuta patriciei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Macaroane, smantana, branza sarata si vegeta, ies niste macaroane tare bune. Faina, ou, zahar vanilat, lapte = clatite rapide si bune. Cam astea le am tot timpul in casa, si cand nu stiu ce sa le dau copiilor de mancare la cina le fac macaroane sau clatite. Un cuvant plin de iubire pretuieste atat de mult si totusi el costa atat de putin." N. Iorga [url="http://community.webshots.com/user/mcrmiki"]Familia mea[/url] Miha&Sorin&Bogdan(24.12.2000)&Vlad(17.11.2003)&Alexandru(29.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui patrisuca INGREDIENTE: cartofi, masline, oua, ceapa SOLUTII: salata orientala
cu ingredientele scrise de tine eu fac o mancare scazuta de cartofi(ceapa calita,pui cartofii cubulete si ceva apa,daca vrei si sos de rosii,maslinele,condimente,vredeata) cu oua ochiuri. mamica fluturasului Matei [url="http://mihaela-bunatati-din-bucataria-mea.blogspot.com/"]va invit in bucataria mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...