Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt, Perla Moldovei (91)


Recommended Posts

OOO ce de sarbatorite [pk].

LA MULTI ANI STEFI

LA MULTI ANI TEO

LA MULTI ANI IUSTINAid="red">id="size2">id="Comic Sans MS">

sa cresteti mari, sanatoase si norocoase.[pup]

 


Bazar general DCid="navy">id="Comic Sans MS">id="size3">

 

Crissid="size3">id="blue">id="Script MT Bold"> [mamica] de [zana]Alessiaid="red">id="Script MT Bold">id="size3"> si [zana]Andradaid="red">id="Script MT Bold">id="size3">

 

"Humor is mankind's greatest blessing" - Mark Twain (Umorul este cea mai mare binecuvantare a omenirii)id="Script MT Bold">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s]La multi ani Sabina!!id="red">[s] Sa cresti mare, sanatoasa, plina de noroc si voie buna mereu [pup].

Acutza, sa-ti traiasca puiutza si sa va aduca numai bucurii si motive de mandrie! Reacomodare usoara in campul muncii!

 

Dau cafeaua sa va ajut sa va treziti

http://4.bp.blogspot.com/_e0NDfyeYfpY/TGw4emCjmlI/AAAAAAAAArs/Wj5-49pCg0I/s1600/coffee-cup.jpg

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabina, la multi ani! Sa cresti mare, frumoasa si norocoasa! Ancuta, [flo]!

 

Laura, multumim de cafea!

Noi aseara am fost la Galeria cica la petrecere de Haloween. Au venit cei de Clubul Rtis in gradinita si au dat pliante (a se citi invitatii) copiilor si i-au innebunit cu petrecerea de nu a fost chip sa scap. Noroc ca nu i-am luat si vreun costum cu mine ca sa fie dezamagirea si mai mare pentru bietul copil. Sunt asa de furioasa pe ei de nu va puteti imagina. Nici vorba de petrecere asa cum scria pe invitatie, a fost un spectacol organizat in dulcele stil clasic al celor de la Artis cu vanzoleala de pe lume de nu te intelegeai om cu om. A fost pur si implu un spectacol sustinut de copiii care activeaza in clubul lor. Probabil ca aveau nevoie de spectatori si si-au gasit fraierii care sa se imbulzeasca acolo. Inutil sa va spun de bunicile cu palarii bombate care nu numai ca stateau in primul rand, se mai ridicau si in picioare, "sa vada mai bine" [alcool].

Asa ca Stefan a fost foarte dezamagit.

 

Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005)

 

BazarGeneral

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

 

Sabinaid="red">, LA MULAI ANI plini de soare si zambete, sa cresti mare si fericita si iubita! Anca, sa-ti traiasca micuta! [pup][flo]

 

Multumim pentru cafea, eu iau 3 daca mai ai!

Cristina, de aia nu am mai dus-o nici eu pe Iustina la Artis, ca era pierdere de timp si bani.

 

O zi buna!

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

http://www.quadrille.ro/

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Si eu vreau cafea! Imi place ca e cu multa spuma...

Va multumesc tuturor pentru urari![pup][pup][pup] Sa va dea Dumnezeu si voua si copilasilor vostri tot ce e mai bun.[flo]

Am lipsit in ultima vreme de aici. Nu am avut timp nici sa va citesc. Sunt tare stresata in ultima vreme. Teo a fost bolnavioara.A facut rosu in gat cu tot tacamul: febra in valuri, tuse multa, nu mananca nimic. Si la toate astea s-a adaugat o constipatie cronica. [bang] Imi vine sa-i plang de mila. Toata perioada asta am facut tratament homeopat, dat a trebuit sa ii dau si mult nurofen. In fine...acum e mai bine, dar nu mananca mai nimic, iar asta imi face nervii varza. [bang]

Eh...dar mai zic si altfel "trecem noi si de asta!"[:D]

 

LA MULTI, MULTI , SANATOSI SI FERICITI ANI TUTUROR SARBATORITILOR!

 

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora

 

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Eu ma delectez cu un LatteMachito preparat la masinutza mea shmechera de facut cafea.

 

Are cineva de dat/vandut niste timp? As avea nevoie cam de 4-5 ore in plus pe zi pt vreo 5-6 zile. Si energie sa dau randament maximin timpul achizitionat. Platesc bine ...

Nici nu vreau mult, nu?! [alcool]

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...