Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piatra Neamt, Perla Moldovei (91)


Recommended Posts

Buna dimineata!

Laurici, iar scapati de-acasa? Unde va duceti de data asta? Cu copii sau fara?

eu tot visez la o seara in fata semineului cu o cana de vin fiert si un castron maaaare de popcorn si o comedie buna.

Am mancat o po[pup]rcarie nou aparuta de la Joe si mi-e greata, bleah.

Am votat toate pozicile, bafta fetele!

Va pupacesc cu drag, sa aveti un weekend minunat!

 

Iulia, mamica fericita de David Andrei (04.07.2009)

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Laura - da'chiar asa, pe unde mai mergeti ?[:D]

Am vazut/votat si eu poze frumoase[:D] si pe la mare si pe la casa lu Ion Creanga,frumos...[pup].Cafeaua nu am baut-o,ca am un pic de treaba ,dar daca mai este vin mai tarziu[alcool]

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai salut gagici

long time no see [:I]...am inceput munca si nu mai am timp deloooc...sper sa-mi intru in ritm repede ca e jale [:)]

 

o sa intru si eu la votat, vi le las si pe-ale noastre

 

anc1 si anc2id="red">

 

thanks [asia]

 

Laura tare as vrea sa-ti mentii obiceiul si sa ne dai cafele de'acu' incolo exact ca ultima ...pe cuvant ca nu ma supar chiar deloc, ba din contra, imi faci ziua mai frumoasa [:D]

 

hai va pup pe toate

paaa

[pup][pup][pup]

 

[*]Anca, mami de [zana] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim, saru-mana [asia]

 

Alexa la servici e ca la servici [:D], adica am mare noroc de colegii mei, ca's multi si tare simpatici toti, oricum nu mi-au schimbat postul asa cum anuntasera pt ca cica nu e legal sa ma intorc pe alt post, dar schimbarea e iminenta [:-@], probabil din ianuarie...

 

in rest...nu-mi ajunge timpul pt nimic, in cele 3 ore care imi raman seara pana trebuie sa o adorm pe Sabi ma invart prin casa si incerc sa fac cat mai multe...e nasol rau, dar nu am incotro, trebuie sa ma invat cu programul asta

 

hai sa va las si o [cafea] fierbinte pt o zi linitita de duminica, si un ceai pt cele cu gatul in pioneze, asa ca mine [:I]

va puuuup

 

 

 

[*]Anca, mami de [zana] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

 

Participam la concurs, daca va plac pozele noastre votati anc1 si anc2id="red">[asia]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

M=am intos dupa un we fain, cu chef de stat de vorba (si fara chef de munca, logic). Allexa, la Vatra Dornei am fost, la intalnire cu colegii mei de servici.

Va las o cafea, sper sa va placa si sa va aduca chef de viata si de munca. O saptamana usoara!

http://wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1760/PreviewComp/SuperStock_1760-11071.jpg

 

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata !

Anca - f frumoase pozele,cele de la cresa...mortale[:D].Ce frumos stau ei la olita aliniati[olala].La Stefan nu am fost in timpul programului ,nu i-am prins in "activitati " ,dar imi amintesc ca la Razvan,am mers odata,cand era el la cresa,grupa mica,atunci la inceput,m-am intors la el,ca uitasem sa-i duc ceva si erau toti copilasii pe sala incolonati,mergeau la baie [:-)))],si acolo erau de-a olite pregatite [:-)))][:-)))][:-)))]

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de baietei Razvan Ioan 29.03.2006 si Stefan Teodor 21.12.2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Daca da nenea asta cafeaua, vin si eu!

Anca, f. frumoase pozele...deja imi imaginam cum o sa fie si cu bolfosenia mea la cresa, din martie. Cred ca o sa faca ravagii pe-acolo.

Bai cumatra, ce ma enervezi cu plimbarile tale...si nu numai pe mine! [zz]

 

O zi cat mai buna, va doresc!

 

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

http://www.quadrille.ro/

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...