Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sueta viitoarelor mamici (80)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutareee inca mai traiesc ....de data asta sunt racita cobzaaa M-a ''atentionat" LIA73 ca am cam absentat dintre voi , cu scuzele de rigoare ca inca sunt in talmes balemsu vietii mele ,nu am inca puterea de a ''scrie'' va [pup][pup][pup][pup] pe toate si cate [flo][flo][flo][flo] ca tot a fost ziua femeii gandirea pozitiva aduce optimismul iar rasplata va fi pe masura!! [9cer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Cinezee
salutareee inca mai traiesc ....de data asta sunt racita cobzaaa M-a ''atentionat" LIA73 ca am cam absentat dintre voi , cu scuzele de rigoare ca inca sunt in talmes balemsu vietii mele ,nu am inca puterea de a ''scrie'' va [pup][pup][pup][pup] pe toate si cate [flo][flo][flo][flo] ca tot a fost ziua femeii gandirea pozitiva aduce optimismul iar rasplata va fi pe masura!! [9cer]
Cinezeee,la fix,tocmai strigam catalogul[olala][olala],asa ca esti iertata pentru absentarea mai lunga[pup] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce am scris mesaju ...ca am citit pe mail mesaju de la Lia ...am scris ...iar apoi am vazut ca tocmai ''strigai catalogu'' din pacate viata mea nu e tocmai roz nu ca ar fi fost vreodata , dar faptu ca din cauza aberatiilor sotului nu pot face copil ma seaca ..in fine ...numai conteaza ...maine poimaine fac 39 asa ca nici nu ma mai intereseaza nimic in viata asta o perioada nelimitata am vazut ca ati dat alt numele subiectului , imi place cum suna , chiar daca nu sunt mamica sau viitoare aspiranta gandirea pozitiva aduce optimismul iar rasplata va fi pe masura!! [9cer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...