Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Weekend/concediu in 2....


Recommended Posts

quote:
Originally posted by wonderful
O femeie pur sange stie sa-i impace pe toti(sot si copii).Cand devenim mame nu inseamna ca devenim niste closte pe viata si cum sotii nostri sunt niste copii mari-dragutii de ei-trebuie sa ne mai jucam si cu ei.[:D]
ptiu drace....dar nu ne spui si noua cum se joaca o femeie pur singe cu sotul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu sunt de acord cu tine wonderful ,singura chestie care nu se pupa cu ideea ta este ca eu vreau sa fiu rasfatata atunci cand plecam undeva .Sau in cel mai bun caz sa ne rasfatam amindoi, cred ca asa ar fi mai corect. "To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet." Charles Haanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noua iesirile in 2, fara cea mica ne-au prins bine. Spun asta mai ales pentru ca pe mine barbatul negravida sau fara copil, m-a cunoscut prea putin. Am fost plecati anul trecut 10 zile prin Europa (Ana, avea 9 luni) si anul asta o saptamana. Fetita a ramas pe maini bune (parintii mei, cu care era deja bine acomodata), dar chiar si asha cred ca sunam de cel putin 3 ori pe zi acasa, sa vad ce face. Da, am fost stresata de lipsa ei, dar sunt constienta ca ce-am facut noi nu puteam face cu un copil mic. In rest, mare, munte, nu m-ash duce fara ea. Acum ca vine si bb2, cred ca va fi mai dificil o vreme, dar sper sa gasim posibilitatea sa mai evadam in 2 din cand in cand. Bee 27+ si Ana Teodora (22.12.2005) http://www.dropshots.com/dochia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca nu am ajuns la..mai e putin dar oricum ar fi nu cred ca as parea o mama denaturata daca mi-as lasa odorul vreo cateva zile cu parintii si eusa ma relaxez cu sotul meu, care din cand in cand mai are si el nevoie de o relaxare..cu sotia lui,se intelege cred.... sau credeti ca asa spun acum si in fata faptului implinit...nu am sa mai gandesc asa? oricum nu cred ca e de judecat.... Stefania[gravi]18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...