Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(721)FelicitariYlari,Stefulici!


Recommended Posts

Bebelu, multumim din tot sufletul!

Sa iti ajute bunul Dumnezeu!

 

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

 

POZE

Mami de Eva scumpa

 

http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png

 

 

Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

 

www.fertilityfriend.com/home/2ba005/

 

Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!

Eu nu prea pot sa scriu,ca am program tare aiurea la servici.

Tin pumnii la toata lumea sa vine bebe cat mai repede.

Nu stiu ce se intampla cu mine...cred ca luna asta nu ovulez...z14,si testele tot negative la maxim...si nici alte simptome de ovulatie nu am...fara albus,fara dureri de ovar...temperatura luna asta a fost haos total,desi am luat-o in fiecare dimi la aceeasi ora...nu stiu ce sa mai cred.[q]

Va pup,sa aveti o zi frumoasa![flo]

Deny,multumesc ca m-ai trecut pe listuta,daca ai timp,imi trimiti si mie pm cu parola?As vrea sa vad si e pozici,daca se poate,si cand am timp sa pun si eu.

 

___________________________________id="green">

 

Izaid="Century Gothic">id="green"> mamica mandra de id="size2">Timeaid="size2">id="Century Gothic">id="green"> (28.06.2008)

 

Povestea noastraid="size2">id="Century Gothic">id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am trezit de la 4.30 azi... tb sa ma duc la toilet, insa am mai reusit sa aman pana la 5.00, cand m-am dus sa fac testul [olala]

Apoi m-a trezit de tot , m-am agitat pana la 7 fara ceva si io si al meu si ne-am hotarat sa ne trezim... io-s in conc medical( sunt racita).

Voi ce mai faceti?

[nani]?

 

SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele dragi!

Poftiti la un nechezol [cafea][:D]

Felicitari Ylari inca o data! [olala]

Felicitari Stefulici! Hai ca a treia oara-i cu noroc [pup] Sarcina usoara si bebe sanatos si la termen ! [bibe]

Aspenter si Utrogestan sa luati cu incredere fetelor, ca rau nu are ce sa faca. Este adevarat ca progesteronul variaza ca si cantitate, eu merg acum pe ideea "better safe than sorry".

Nu uitati de Femibion, ca acum e important sa luati.

Atentie! S-a terminat cu cafeaua (beti Inka sau decaf), brinza cu mucegai, friptura in singe si guma de mestecat, da ?

[pup][pup][pup]

 

10+ Doamne ajuta!

 

Doua sarcini pierdute, 8 si 9 sapt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui SS-Tzuky
Buna dimineata fetele dragi!Poftiti la un nechezol [cafea][:D]Felicitari Ylari inca o data! [olala]Felicitari Stefulici! Hai ca a treia oara-i cu noroc [pup] Sarcina usoara si bebe sanatos si la termen ! [bibe]Aspenter si Utrogestan sa luati cu incredere fetelor, ca rau nu are ce sa faca. Este adevarat ca progesteronul variaza ca si cantitate, eu merg acum pe ideea "better safe than sorry".Nu uitati de Femibion, ca acum e important sa luati. Atentie! S-a terminat cu cafeaua (beti Inka sau decaf), brinza cu mucegai, friptura in singe si guma de mestecat, da ? [pup][pup][pup]10+ Doamne ajuta!Doua sarcini pierdute, 8 si 9 sapt.
align="right" id="quote2">Pai si io decafeinizata am baut azi dimineata... Guma nu mestec in general, friptura in sange nu-mi place... ei branza cu mucegai as manca io, insa ma voi abtine...[pup]SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata gagici.

Ce frumos e capitolul asta, sa dea DD sa fie asa de acum incolo.

Gata oficial sunt in cursa pentru bebe si sper sa reusesc cat mai repede, aseara am intrat la jap-jap, diseara sotul nu e acasa ca merge la o petrecere cu colegii lui si deja ma simt singura ca noi nu prea am dor,it separat.

Astazi incerc sa ma pregatesc putin pt botez, dar nu mult ca am si de invatat.

Va doresc o zi buna.[pup][pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele i-a spuneti-mi va rog ceaiul de cretisoara cum se ia ca eu mi-am adus aminte acum ca in luna in care am ramas insarcinata am baut ceai de cretisoara, dar nu mai stiu cand, dimineata seara ce cantitate?[pup][pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...