Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(721)FelicitariYlari,Stefulici!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui YLARI
Beta este azi 219. Alaltaieri a fost 87. Eu zic ca e ok, ce parere aveti?Doamne vreau sa fie bine!Ce coincidenta de ieri de cand iau utrogesteanul simt ca am bolovani in loc de sani!Alex nu stiu ce sa zic de motan. Nasol. Eu vreau sa imi cumpar dar acum am amanat din cauza sarcinii dar vreau o pisica chartreuxe (parca asa se scrie)Pup feteleYLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIAPOZEMami de Eva scumpahttp://lt1m.lilypie.com/0dLup3.pngGena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigotwww.fertilityfriend.com/home/2ba005/Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
align="right" id="quote2">Waaaaaaaaaaawwwwwwwww! cata beta! bravo!In afara de sani tensionati, ce manifestari mai ai?Si la mine au devenit durerosi si s-au umflat un pic, in rest doar ca ma mai doare burta din cand in cand si fug repede-repede la baie sa vad dc mi-a venit![bang]MeAlex- eu am deja o pisica... nu ma vad in stare sa mai am grija de inca una.2 sarcini pierdute la 5 s si 7 s, mutatie MTHFR ( A1298C) genotip heterozigot.id="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, nu vroiam sa va pasez pisica[:D], doar daca stiti cumva un adapost, macar pentru o perioada...id="Verdana">

 

____________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

 

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile

[ruga] pentru [copil]

id="size1">

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...