Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(721)FelicitariYlari,Stefulici!


Recommended Posts

Monique, ia Utrogestan, vezi dupa aia ce zice doctora. Nu e in regula sa scada endometrul dupa ovulatie. Pune vaginal si gata.id="Verdana">

 

____________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

 

Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile

[ruga] pentru [copil]

id="size1">

http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Yna, cand vrei sa dai un raspuns la o postare de al unei fete, faci clik pe ultima pictograma (un a4 cu sageata verde in coltul de dreapta) din bara de sus unde arata ora cand a fost postat mesajul respectiv. Ala se numeste "quote".(am vazut ca ai facut copy un mesaj si ai scris singurica cand a fost postat mesajul, si mi-am dat seama ca nu stiai de "quote"[:I])Acusi te trec si in lista cu acatist.[pup]Multumesc pt incurajare[pup]Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]id="size1">
align="right" id="quote2">Multumesc mult si pt ca ma treci pe lista si pt ajutor, chiar nu ma prea pricep![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moni, m-am calmat

 

nu avea cum sa zica asa ceva dr U

 

sa nu iei in calcul chestia cu 7 zile si sincer daca a putut sa zica o asemena prostie esti sigura ca si masuratorile alea sunt bune?[:-@] ca e si asta o adevarata arta sa te pricepi la imagine bazate pe ultrasunete.....si sincer tipa cam pare de pe alta planeta, o gafa mai mare nici ca se putea.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
moni, m-am calmatnu avea cum sa zica asa ceva dr Usa nu iei in calcul chestia cu 7 zile si sincer daca a putut sa zica o asemena prostie esti sigura ca si masuratorile alea sunt bune?[:-@] ca e si asta o adevarata arta sa te pricepi la imagine bazate pe ultrasunete.....si sincer tipa cam pare de pe alta planeta, o gafa mai mare nici ca se putea.....
align="right" id="quote2">mdanush ce sa zic,,,,tu ce zici lore de utrogestan?sa nu fac vreun fibrom aiurea...asaSindrom antifosfolipidic pozitiv 55" (analiza 1), negativ 38" (analiza 2), negativ (analiza 3)Proteina S 60% (60%-140%)Pro C Global 0.80 cut off 0.80Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Kimmy
Yna,cm a venit la 29 de zile fix,in ultimele 4 luni.Inainte se mai intampla sa vina si la 30,maxim 31.Pun link de la ff,dar vad ca nu pot sa pun toate graficele mele.Azi totusi am simptome de ov,dureri de ovare,mucus specific perioadei,doar ca deocamdara - pe teste de ov.http://www.fertilityfriend.com/home/19d912___________________________________id="green">Izaid="Century Gothic">id="green"> mamica mandra de id="size2">Timeaid="size2">id="Century Gothic">id="green"> (28.06.2008)Povestea noastraid="size2">id="Century Gothic">id="green">
align="right" id="quote2">Kimmy, eu cred ca daca cm tau e de 29z fix, ovulatia are loc in z15, sper ca ai prestat in seara asta, daca nu cel tarziu maine dimineata.[:)] Tin pumnii sa fie cu noroc![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele mele dragi, multi, multi pupici de molipsire!!!

[pup][pup][pup]

 

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

 

POZE

Mami de Eva scumpa

 

http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png

 

 

Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

 

www.fertilityfriend.com/home/2ba005/

 

Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza si de la mine!

Ylari,multumim de pupici,sa dea DD sa se prinda [flo].

Deny,da,si eu cred ca azi e ovulatia,desi testul e tot destul de negativ.Mucus e,plus ca azi si colul e deschis fata de zilele trecute.Cand am ramas gravi cu fiica-mea,am prestat in zilele 12 si 15 in perioada fertila.Atat.Eram sigura ca nu raman...eram tare ocupata perioada aia...distrasa...satula de incercat...Si ziua 24 am avut test pozitiv.

Am primit 5 zile de vip pe ff [pk]

 

___________________________________id="green">

 

Izaid="Century Gothic">id="green"> mamica mandra de id="size2">Timeaid="size2">id="Century Gothic">id="green"> (28.06.2008)

 

Povestea noastraid="size2">id="Century Gothic">id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui stefulici
Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Stefulici esti graviduta cu acte in regula [pk][pk][pk][pk]
Felicitari si sarcina usoara cu bebe sanatos si la termen [flo][flo][flo]id="red">
Sa va fie de bine cafeaua dragilor [pup][pup]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
align="right" id="quote2">Multumesc ptr urari! Inca mai am emotii. Ma stresez de cate ori simt ca ma doare burta,ca ma inteapa in dreapta... sunt un stress ambulant[bang][pup]SAFL, 2 sarcini pierdute la 5s si 7 s.id="size1">id="blue">
align="right" id="quote2">si eu cand am ramas insarcinata simteam durere ca la menstruatie si credeam ca este vreo problema dar de fapt este normal; mult curaj!! si atitudine pozitiva!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...