Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(721)FelicitariYlari,Stefulici!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anca, ai vazut pozele? Stii parola, da? Multumesc mult, Deny. Pune si tu poze. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore, te inteleg f bine. Eu simt ca o iau razna, de asta imi si iau luni de pauza (nu de prestat, ci de calculat)...Nu mai am puterea sa mai fac investigatii, sa ma cert cu doctorii, sa le cer eu anumite investigatii pe banii mei...oricum, nu am bani. Simt ca trece timpul pe langa mine aiurea, ca traiesc doar pentru visul asta: sa am un copil...si nu e normal. Iti dai seama ca si lipsa job-ului contribuie enorm la starea mea... Nici nu stiu ce sa iti spun...iti spun ce imi spun si mie, fe fapt: hai sa o luam usor, pas cu pas, zi cu zi, ca intro perioada de insanatosire. Sa ne concentram pe altceva, sa ne bucuram de victorii marunte, de lucruri mici si frumoase. Asta incerc sa fac. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vali, Anca, aveti PM. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Vin cu o veste buna mai am cate ceva de lucrat pe la dinti dar tine doar de tratament si cosmetizare asa ca intru in cursa pentru [bibe].Astazi am fost la farmacia naturista si am luat vitex si donavial iar sotului i-am luat maca. Sper sa raman cat mai repede si sa fie bine, m-am gandit mult si atunci cand o sa raman nu o sa mai merg la scoala zilnic ca e prea obositor si o sa rezolv eu cumva cum se face in Romania. Dream e ceva grav de ce renunti la [bibe] daca nu sunt indiscreta? Ylari ai facut beta la synevio? Suna si zi-le ca ai urgent nevoie de rezultat ca mergi la medic, oricum ai zis ca ajungi la fundeni si ar fi bine daca ai avea si rezultatul. Ei sigur il fac in 3 ore daca sunt stresati vorbesc din proprie experienta. Multumim fetelor care ne-au trecut pe pomelnice. [pup][pup][pup][pup] Deci in seara asta trec la jap-jap fara protectie da? Abia astept sa va spun ca sunt graviduta.[pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce vesti bune, Mihaela! Dati bataie! Sa vina barza cat mai repede! ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...