Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(721)FelicitariYlari,Stefulici!


Recommended Posts

Bettercy, Alex, merci ptr sfaturi, abia astept sa ajung acasa sa bag un utrogestan. Maine merg si mai fac un beta sa vedem cum merge. Mrenescu ce pot eu sa spun ca luna aceasta ap prestat foarte putin in comparatie cu alte luni (in iulie de ex am spart recordurile, ha ha ha) Ce a zis tati, pai s-a bucurat foarte tare [;)] E aiurea rau ca e departe de noi saracu tocmai acum... YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot www.fertilityfriend.com/home/2ba005/ Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor! Va citesc de catva luni, aproape in fiecare zi! Sper sa ma primiti si pe mine in grupul vostru pentru ca pana acum nu mi-am facut curaj sa va scriu, doar sa va citesc. Dar vazand ca Ylari e gravidutza, nu pot sa nu o felicit din toata inima![olala][pup] Ylari, ma bucur enorm de mult pentru tine si sper sa te ajute DD sa ai o sarcina usoara si [bibe] bb sanatos![ruga] stefulici, felicitari, sigur e bb![olala]Ma bucur foarte tare ca mergi cu Ylari la odisee.[pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, Yna, si sa ramai gravida cat mai repede! Iti asteptam povestea. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Yna85
Buna fetelor! Va citesc de catva luni, aproape in fiecare zi! Sper sa ma primiti si pe mine in grupul vostru pentru ca pana acum nu mi-am facut curaj sa va scriu, doar sa va citesc. Dar vazand ca Ylari e gravidutza, nu pot sa nu o felicit din toata inima![olala][pup] Ylari, ma bucur enorm de mult pentru tine si sper sa te ajute DD sa ai o sarcina usoara si [bibe] bb sanatos![ruga] stefulici, felicitari, sigur e bb![olala]Ma bucur foarte tare ca mergi cu Ylari la odisee.[pk]
[pup][pup][pup] Merci mult, sa dea bunul Dumnezeu sa te bucuri sti tu curand curand asa cum ma bucur eu acum [olala] YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot www.fertilityfriend.com/home/2ba005/ Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, [pup]..deci am avut ciclu menstrual in toata regula, zic eu. Stefulici bravo [flo] ma bucur enorm si ti doresc o sarcina usoara si [bibe]sanatos. Ma treceti si pe mine..pe listuta, la aspirante?[flo] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] poate ma molipsesc si eu de la frmoasele gravidute!!![flo] VINO BEBE...VINO IUBIRE LA MAMI SI LA TATI... Adevaratii prieteni sunt alaturi de tine cand ii chemi in momentele frumoase ale vietii si in cele rele...cand vin nechemati!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc MeAlex! Te pup tare! Si nu mai fi asa de suparata ca o sa vina si zile mai bune, toate speram asta si de aia suntem aici, sa speram impreuna![flo][flo][flo] Povestea mea e trista,[q][q][q] la fel ca a multor fete de aici... am fost insarcinata si eram cea mai fericita mamica de pe lumea asta cand am auzit inimioara bebelusului meu mult iubit, imi doream sa spun la toata lumea ce minune mi s-a intamplat...aveam inca o inimioara....dar fericirea mea si clipele de neuitat nu au durat foarte mult, intr-o zi de sarbatoare (Sf. Petru si Pavel), pe 29.06.2011, am fost la control...[q]dar inimioara mea mult iubita, nu mai batea[q][q][q], dr. mea tot incerca sa caute fluxul sanguin de la bebe si sa auzim bataile inimii...dar in zadar, pentru ca bebele meu devenise un ingeras, s-a dus la DD.[q][q][q][q][q][q][q] Sper ca DD sa nu uite de noi, pentru ca am vazut cate viitoare mamici de aici asteapta cea mai mare minune din viata lor, si chiar meritam! Va pup pe toate[pup][pup][pup]si nu uitati: SPERANTA MOARE ULTIMA!!! O SA DEVENIM TOATE MAMICI!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult Ylari! Te pup de molipsire[pup][pup][pup] Tu ai pierdut inaintea mea cu 2 sapt si ma gandeam ca dupa ce ramai tu , dupa 2 sapt o sa raman si eu...asa ma gandeam...si tot speram sa ramai...acum ca esti cea mai fericita dublu mamica...sper si eu ca luna asta sa am o noua inimioara.[olala][olala][olala]De luna trecuta am intrat si eu in cursa, nu a fost sa fie din prima ...sper sa fie luna asta![:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefulici felicitari!!!sarcina usoara si bebeu sanatos! eu am trecut la etapa urmatoare mi-am facut programare pe luni la medic si doctorul meu fffffff dragutz mia zis ca pe langa consultatie imi va face si o ecografie pt ca sunt sarcini care doar asa se depisteaza.de dimineata nu m-am simtit excelent aveam impresia ca se invarte tot in jurul meu dar cum am avut f mult delucru nici nam avut timp sa ma intreb ce e cu mn.mama ma suna nonstop sa vada cum sunt ca ea e sigura ca va fi bunica!macar ea si voi ce ma mai incurajati.[pup][pup][pup][pup] as vrea sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...