Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Buburuze de 2009 in actiune (17)**


Recommended Posts

neata cris[pup]....cedam perfuzabila la doritoare, poate ana o vrea[pup]...la 8 juma am facut ochi[:D]....am pasat piticul lu tatsu la 6 si nani eu[:D] avem dintisorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr[:D] ieri am bantuit....la noua casa, la padure....ca fu frumos mai spre dupamiaza.....azi ploua, iar[bang] asa ca vegetam[q] va pup pi tati[pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 185
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

a mancat super bine gagica pestele[pk][pk]acum e mufata la bibe si sper sa adoarma repede[:D] alexa offf [q][q]condoleante familei;pupm zuza mare sa se faca bine repede si pe cea mica sa nu se imbolnaveasca si ea[pup]hahaha..ce nazdravana e stefi[;)][:D][:D] anna sorry pentru noapte ratata,sper sa imi iasa in seara asta socotelile si sa-l legan pe vladut cum trebuie[pup]am pe cineva la statia meteo din c-ta care mi-a zis ca o sa fie fffff cald in zilele alea,deci..bluza care vroiam eu sa o iau o sa fie prea groasa si cu una bucata bebel in brate si pe tocuri..dezastru total[bang][bang]asa ca m-am reprofilat si am luat ceva pe roz cu alb[:D][:D]gen maieutz.. ema manca-i-as eu lui coltisoul mititel de bestiuta[pup]felicitari pentru dintisor[pk][pk]moamaaaaaaaaaaaa da bine ati mai dormit[pk] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema, multumesc de perfuzabila, am mare nevoie. Sunt plina de nervi [drac], cred ca o sa-mi caftesc soata [bruta] Sa va povestesc, asera am fost la ziua unui prieten, m-a adus repede acasa ca sa-mi culc copilul iar el s-a intors la petrecere. Pana aici nu e nimic de suparare, doar ca soata mi-a zis sa-l astept ca vine repede, si nu stiu cand a venit, ca la 3 azi-noapte nu ajunsese [bang] De dimineata in venea sa-l omor, el normal ca dormea, doar trebuia sa se refaca. Am iesit in parc cu copilul, ne-am intors la 10.00, soata inca dormea...eu l-am culcat pe Vladut si am ramas cu el in camera ca sa doarma mai mult.. Pe la 11.00, surpriza, vin socrii in vizita dupa o luna si jumatate de cand nu-l mai vazusera pe nepota-su, soata vine la mine in camera, face zgomot sa-l trezeasca pe fi-su, il ia asa buimac si-l duce in suufragerie la ai lui. Nu pot sa va spun cat a plans si a urlat Vladut la faza asta, pt ca nu-i cunoaste pe ai lui si s-a speriat f tare, ii batea inimioara intr-un hal si nu mai puteam sa-l linistesc. Si sotul ce credeti ca face???? [bang] Ma lasa cu copilul zbierand si cu ai lui pe cap si pleaca la fotbal [bruta] In fine, socrii la un momendat, dupa vreo ora de plansete s-au simtit sa plece, pe Vladut nu am putut sa-l fac sa se linisteasca, cum dadea ochii de socra-miu iar incepea cu urlete [q] Vine sotul pe la 15.15 de la fotbal ca el trebuie sa manance repede ca-i incepe meciul la tv [bang][bang] Eu am iesi cu copilul afara, acum ne-am intors, si nu am dat inca ochii cu el, dar clar e razboi [box] Fetelor, nu stiu ce-a avut, dar ziua asta parca mi-a facut in ciuda, si eu care speram ca sta cu fi-su sa apuc si eu macar putin sa-mi incarc bateriile [q][q][q] Cris, sa porti cu placere bluza si sa iasa totul bine la botez, si sa ai un finic cumintel [pup] Abia astept sa vad poze. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anna merci mult[pup] la faza cu sotul am si eu un asemenea specimen care asa de tare m-a suparat ca i-am si transmis sa doarma exact pe unde e acuma[bruta][bruta][bruta][bruta][bruta][bruta] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haoleu.....se lasa cu batai....fetele, va inteleg....nu ca as trece asa ceva dar numa simplul gand ca ar fi posibil sa trec asa ceva si mi se rifica parul pe spate ca la matzele nervoase[:D]....nu stiu ce-as face in locul vostru, sfaturi e prea de tot sa ma apuc sa dau, insa sunt aci si va citesc si va inteleg[pup]....important e sa nu va scoateti ochii[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am mai aparut si noi pe aici, dupa secole[:I][:I], sper ca nu ne-ati uitat. Noi nu v-am uitat, dar din pacate timpul meu liber e foarte limitat si cand exista ma arunc in pat. Noi suntem bine, pentru prima data putin mucioasa Brya, avem 4 dintisori, nu ne tace gura toata ziua, am facut primii pasi fara ajutor, dar nu cu mine, era la mama [q][q][q] si eu nu am vazut-o, bate din palme, danseaza si a invatat care sunt ochii, gura si nasul. In rest nu stiu ce sa va mai spun. Dupa Pasti sper sa imi fac timp mai mult sa vb. Intre timp incerc sa recuperez din urma. aaa cu iesitul afara noi nu purtam caciula decat daca estef frig afara, iar daca bate vantul ii pun o bentita pe urechi. Noi deja am trecut la rochite si toata lumea se uita urat la noi. si timo nu mai am pt ca am tot alergat pe la banci pt niste credite, dupa Paste turnam temelia la casa si a intrat in sarcina mea sa alerg dupa proiect, autorizatii..... si altele. si a nascut fina mea care sta tooooooooocmai la Geasti si mereu pe drumuri offfffff in sfarsit abia astept sa recuperez sa vad ce ati mai facut si sper sa am timp sa pun poze noi si sa vad si eu buburuzele voastre Byanna si mami va pupa pe toate[pup][pup][pup][pup] [url="http://s761.photobucket.com/home/Ssabrya/index"]Bryanna[/url] [url="http://s761.photobucket.com/albums/xx253/Ssabrya/poze%20noi/"]poze noi[/url] [url="http://www.luanababymall.ro/concurs/?page=3"]Bryanna in concurs[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Vad ca nu a dat Cris cafeaua asa ca [cafea][cafea][cafea] ptr toata lumea! Eu nu am mai intrat zilele astea ca am avut 2 zile libere si am facut curatenie ptr Paste adik am sters geamurile in plus fata de ce faceam in fiecare week-end. Anna-f frumos te joci tu cu Vladut!Mi-am notat si o sa aplic si eu cate ceva din ce spui tu acolo.Sper ca nu mai esti suparata pe sot-mai face si al meau d-astea si asa ma supar si eu.....da stii ce ce?ei nu-si dau seama,nu fac intentionat.[pup] Ema-felicitari ptr dintuc si ptr somnic![pup] Noi ieri am stat numai pe afara ca a fost f frumos,am fost in vizite,la gratarel.Andu s-a cam foit azi noapte,m-a trezit de cateva ori dar cred ca din cauza ca ieri a avut o zi plina.Vorbeste toata ziua pe limba lui-ta-ta,tita,ai-de,etc.Numai mama nu vrea sa spuna,rade cand ii zic sa spuna mama. Ma gandesc sa-i dau ou dar nu stiu cu ce sa-l combin. Picky-imi pare rau ca esti suparata ca nu tin cont ai tai de cum ai obisnuit tu fetita-asa sunt cei mai in varsta-eu il las pe Andu cu mamaia si ce-i spun sa-i dea aia ii da,adik tine cont de ce zic eu-mai zice ea cateodata sa pun un pic de sare la mancarica sa aiba gust insa daca ii zic ca nu vreau nu mai insista.Ei spun ca asa ne-au crescut si pe noi si uite! suntem mari. [pup] Intru mai tarziu! Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Noi am venit din parc [pk] Azi s-a jucat la nisip cu lopatica si galetusa, a fost super incantat. Si are un cuvant nou in vocabular: tatzi (pt tzatzi) [bang] si il repeta ca o moara stricata cand vrea si trage de mine [bang] Pe sotul nu l-am omorat, nici macar nu ne-am certat, dar este pedepsit de la mai multe (nu ma refer la sex, ca oricum se intampla ffff rar), asa doare mai tare [drac] Cris, sa stii ca are si cu roz caciulita la miniblue, si costa 16 lei. Ai fost sa vezi? Imi pare rau ca si pe tine te-a suparat soata [pup] Simina, stiu ca nu o face intentionat, dar mai trebuie sa-si foloseasca si capul si sa se mai gandeasca si la ce simt ceilalti. Puiul tau nu a dormit bine din cauza agitatiei, asa pateste si al meu [pup] Out poti sa-i dai cu branzica, cu mamaliguta, cu iaurt sau cu piureuri de legume. Sper sa pape cu placere. [pup] SSABrya, felicitari pt progrese, s-a facut fetita mare si tare desteapta [pk] Abia astept pozele. Bafta cu creditele si actele si tot ce e necesar pt casuta, va tin pumnii [pup] Ema, ce ma bucur ca doarme bine puiul tau, spune-mi draga si mie secretul [pup] Felicitari pt dintisor [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...