Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Buburuze de 2009 in actiune (17)**


Recommended Posts

neatza....noi dormim ne jucm...la 6 dimi[bang][bang][bang][bang] chiuie..si alearga in premergator....[ ieri am fost 4 ore in parc....a dormit si a stat asa cuminte..[alcool][alcool][alcool]..eu sunt varza.....varza varza...darcand vad capapa se joaca si ma iubeste....simt ca-mi dispare oboseala.... Anno nu faci bine ...tre` sa-i spui ce te deranjeaza......[pup][pup][pup] Madalina [mamica] de minunica Eva-Maria 14.08.2009 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=139539&REPLY_ID=5134593"]povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 185
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hello buburuze mari si mici, nu am mai intrat din lipsa de timp,cu Bubu in brate la calc nu mai risc pt ca mi-a stricat deja tastaturile la 2 laptop-uri.Bubu e bine, canta si danseaza toata ziua ,mai face uneori la olita,face bravo si pa si multe nebunele , nu am mai avut pb cu diareea de cand am iesit din spital iar acum suntem la ultima cutie de noecate pe care il inlocuim cu nan fara lactoza iar intr-o luna,doua sper sa trecem pe o formula normala. am iesit din spital cu 6,8kg iar acum are 8 kg ceea ce e foarte bine pt ca e si micuta de statura are doar 67cm, se pare ca tot seamana si cu mine la ceva ca in rest.... zici ca am fost doar mama purtatoare. Ana e bine doar ca se lupta si ea cu mucisorii si tuse la Darius. Va pupacim si va dorim noapte buna mamica de [copil][url="http://picasaweb.google.com/Dana.Maria.Mihalache/BiancaMaria1011luni?feat=directlink"]BIANCA MARIA 28.04.2009[/URL] [url="http://picasaweb.google.com/Dana.Maria.Mihalache/CRACIUN2009?feat=directlink"]CRACIUN 2009[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Dau eu [cafea] + perfuzabila pt cine are nevoi! Dana, ma bucur tare mult ca sunteti bine. Mai aveti tare putin si faceti un anisor [pup][pup] Multa sanatete lui Darius de Ana! Cris, fa prezenta ca sa stiu ce e cu tine! [pup] Noi la 10 mergem la vaccin. In plus afara ploua ceea ce ma indispune tare. Va [pup] sa aveti o zi buna [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, sa traiesti ano....l perfuzabila ma bag[pup] chiar nu stiu nici eu ce e cu Cris ca nici pe mess nu a aparut ....sperrrrr sa nu fie nimic rau[ruga] bafta la vaccin si sa nu doara[pup] vezi ca m-am apucat iar de cultivat cafea[:D]....cica aia facuta poate fi vanduta, abia ieri am descoperit, si se elibereaza parcela[:D]....o gramada de treabaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang] La multe lunite! Rares sa fii sanatos si zglobiu[pup] hai sa-mi laud si eu progenitura.....de cateva zile a inceput sa articuleze sunete mai umane decat ce scotea pana acum, dimineata in timp ce tatsu era in baie dupa o joaca in 3 cu piticul, stand cu el in pat il intrebam....unde e tata? si se uita spre usa de la baie...repetansu-i eu aceasta intrebare de cateva ori il aud numai "teata" si s-a uitat spre baie....nu stiu cat de constient a facut asta darrrrrrrrrrrrrr imi venea sa-l pap[olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata mamici cu pici terorici[:D] multam de cafelutaanna[pup],asa ca vin in completare cu niste cubaneze[jamaica][jamaica][jamaica][jamaica] si vogue,in special pentru cuscra [fum][fum][fum] cu intarziere urez LA Multe Lunite inainte sarbatoritilor de ieri Alecsandra de Ttenzika,Darian Rafael de Deea_24,Maia de Hepilica[s][s][s][s][s] sa cresteti mari si frumosi[pup][pup][pup][pup] si La Multe Lunite inaite sarbatoritilor de azi Rares Florin buburuza de Lavinia.p[s][s][s] sa cresti mare si voinic [pup][pup] nu am intrat ieri ca a fost tare frumos afara si am iesit cu pitica la aer si la joaca..de fapt a bagat in gura tot ce a gasit pe jos:iarba,pamant etc. si in plus am tot cautat ceva de inchiriat dar au niste scoruri[bang][bang]plus ca car si plata pe 2-3 luni anticipat si momentan nu-mi pot permite ssabrya 4 dintisori????[wow][wow] felicitari pentru progresele printesei[pk][pk]si un pupic dulce sa nu mai curga mucisorii[pup]ce frumos ca va faceti o casuta[olala][olala]dar iti urez de pe acuma multa rabdare ca sintemul asta al nostru birocratic de de tot rahatul si te arunca dintr-o parte in alta pana termini cu toate actele de care ai nevoie[pup]felicitari finutei pentru mica comoara si refacere usoara[pup]si lasa-i pe toti sa se uite si crucis ca si la mine se uita la fel cand scot tero la bulanele goale si nu mai pot eu[:D][:D] simina multam pentru cafeluta de ieri[pup]eu oul il dau amestecat cu unt si branzica,sau cu pireu de cartofel[:)] anna ce calma esti..eu am rabufnit si ne-am certat rau..nu am ajuns la miniblue ca cica avea multa treaba si se grabea[:-@][:-@] danami ma bucur ca bubu e bine si ca o sa scapati de lapticul ala[pk][pk][pk] anna sunt bine,multam de grija[pup]tinem pumnii pentru la vaccin sa nu doara[pup] ema sunt ok..da incoacepe mess linkul cafengios ca sa bag monede [:D][pup]si am vazut la carrefour aptamil de la 6 luni in sus la cutie de 800 g cu 51,89 ron[pup]bravo dariusica[pk][pk]ce baiat mare ai[olala][olala][olala] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, ne-am intors! Multumim ca v-ati gandit la noi. Am facut ROR-ul in manuta, efecte adverse poate avea intre ziua a 7 si ziua a 10-a. Vladut cand i-a facut vaccinul statea la mine in brate si a inceput sa suspine si sa zica "tatzi tatzi" (adica tzatzi), m-am topit cand l-am auzit, dragul de el. In rest suntem bine, am ajuns din nou la 10 kg. Cris, bine ca sunteti bine [pup][pup] poate e mai bine sa rabuvnesti, te certi si gata... mie nu-mi place ca mai rau ma enervez, dar si supararea o tin mai mult... Tin pumnii sa gasesti ceva convenabil de inchiriat. Ema, felicitari pt "teatea", pup gurita lui dulce. Vin acum la cafeluta [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...