Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Buburuze de 2009 in actiune (17)**


Recommended Posts

neata fetili dau cafea e????? ca doar am plantatieeeee [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] mada, daca nu ai inteles nota ironica a mesajului meu esti libera sa ma contrazici...insa, crede-ma ca nu m-am nascut in copac si stiu ca netul nu serveste doar la a intra pe acesti site....si de ar servi doar la atat, e un site destul de complex [flo] cris....cat dai sa iti dau o cartulie cu retete de pizza????[:D] va[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 185
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Na, ca ai postat tu Cris inaintea mea is ai dat tu cafeaua..eee las' ca va mai faceti loc si ptr a mea. Uitasem..urez si ue la mai multe lunite tuturor sarbatoritilor din ultimile zile si de azi [s], sa cresteti mari, sanatosi si mumosi.[pup][flo] Cris de vaccinul antigripal (ptr gripe normale) am auzit si eu ca asa se manifesta, si sotul meu a facut acum ani buni(nu era pe atunci cu mine) un astfel de vaccin si a bolit 1 saptamana la pat...iar de atunci nu isi mai face nici un vaccin( asta e reactia vaccinului...obliga corpul sa produca anticorpi...ceva de genul asta) Fetelor si Stefi la 1 an va face vaccinul rubeola, rujeola si altele..si i le voi face...si eu le-am facut cand am fost mica si de ce nu le-ar face si ea??? Da asa se zice ca nu mai faci bolile acestea nici cand esti adult, la mie pana acum s-a adeverit lucul acesta(nu am avut nici varsat de vant, nici pojar si am stat langa persoane care au avut) pe cand la sot a fost altceva..a luat una dintre bolile acestea de la Tony, cand avea 3-4 ani. Asa ca a fost ff nasol, a stat internat in spital..e mult mai grav la un adult decat la un copil....deci, sunt cazuri is cazuri..nu putem bate in cui ca se va intampla asta sau/si asta...Asa ca, eu una ii voi face vaccinurile...[:)]
Picky, mamica fericita de printesa mica!!!!! [copil] Alessia Stefania [copil] 05/05/2009 [url="http://b1.lilypie.com/4v3op2.png"]Buburuza mea[/url] [url=""]Printesa noastra[copil][/url][url=""]Stefi, mamitu' nostru[copil][/url][url=""]Stefi...creste...[copil][/url][url=""]Stefi, buburuza mica[copil][/url][url=""] Primul Craciun[copil][/url][url=""]Stefi, deja fetita mare :)[copil][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

brotac somnoros baga somn,asa ca bag si eu aicea repede o postare[:D] parerile sunt impartite vizavii de vaccinurile astea anti boli ale copilariei sa le zic asa,dar fiecare mamica e bine intentionata si stie de ce are nevoie puiul ei[flo] picky multam,ar fi foarte buna o cafea ca am avut noapte alba[pup]imi pare rau ca nu a iesit cum ai vrut tu cu programul si mancarica stefaniei[:(];deci,are o matusica care o invata lucruri frumoase[:D]...apropos de laptele de consum,eu la pranz am inceput sa-i dau cate 130-150 ml lapte in loc de nan si vad ca e ok[:D];sper sa ai azi un respiro si sa te poti ocupa de casa,stefi si sot[pup]sorry pentru masina..tin pumnii sa iasa expertiza favorabila pentru voi[pup] ema pai o felie de pizza e de ajuns[:D]????si daca nu-i cu suparare as pofti la 2 cafele[:D][:D]hai fie..sper sa nu mai am asa nopti ca ma impuscccccccccc.. picky eu urasc acele[bang][bang][bang]mi-e o frica de ele de mor[help][help]..si culmea..cu toate ca am facut si eu vaccinurile cand am fost mica,nici macar o boala nu m-a rata[bang][bang]toate s-au lipit de mine mai tarziu.. mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da ce faci cris cu armata???? a ajuns soldatul sa faca ce vrea din comandant????[:D][pup] o felie de pizza zici???? hmmmmm....ma mai gandesc[:D]. fata draga....am 12 cafele facute pe plantatie....le impartim la 3, si cu ana....deciiiii, sper ca stai bine cu tensiunea[pup]. am avut si eu o noapteeeeeeeee....nici daca faceam sex toata noaptea nu ma eram asa de tehuie....mama lor de dinti[bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai cu asa soldat fitzos se duc naibii gradele la general..unul cate unul,dar noroc cu cafeluta de la tine ca prind puteri si si tai creaca la biban[:D][:D][:D] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca e cam liniste pe aicea....asa ca ia sa va scot un pic din amorteala si sa va pofticesc cu o bucata de pizza[:D][:D]in maxim o ora e gata aburinda[papica] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ahaaaaaaaaaaaaaaaaa,deci nu vreti pizza...bine,o sa ma indop numai eu[:D][:D] ema la tine totusi m-am gandit[:)]chiar daca fisierul e intr-un format care nu mi-l accepta deocamdata pc-ul,dar am si eu o reteta de pizza de mori[pofta][pofta] anna ce faceti??ceva reactii de la vaccin?[pup] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...