Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Buburuze de 2009 in actiune (17)**


Recommended Posts

  • Răspunsuri 185
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

copiii cres si infloresc :) P cu scoala, acum are un prieten in vizita si maaama ce se aude din camera lui, N face nani de o ora jumate. taaare-i bine sa-mi pot si eu trage sufletul. am poze noi aici: www.apha.shutterfly.com scuze ca m-am bagat peste sub vostru, dar ti-am vazut numele la ultima postare si dat si eu seara buna [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce mari s-au facut baietii[olala][olala][olala][olala]nici nu-mi vine sa cred ce a mai trecut timpul..P e un nazdravan si jumate vad[:D],iar N e tare dulce cu freza lui ciufulita[olala][olala]si e atat de mareeeeee..Vad ca ati si redecorat,foarte fain este[asia]ma bucur ca ai intrat la buburuze [pup]si ca baietii sunt ok mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Picki, nici vorba, cum sa va uit?[pup][pup][pup] eu am lasat-o mai moale cu calculatorul pentru ca am trecut printr-o migrena de cateva zile care m-a rapus efectiv si fiindca alt motiv n-am gasit, am presupus ca ar fi ochii [8]..acum ma simt mai bine... am citit despre mandretea Stefi, cate lucruri stie sa faca...e musai sa ma pun cu burta pe carte si sa incep niste activitati de invatare cu naty, am senzatia ca sunt depasita la faza asta... Cris..si eu ii dau lapte de alimentara fetei, in principa seara cu gris sau alte cereale....in rest tzatza; tot din lapte dintr-asta ii fac branzica sau iaurt si-i merge bine ... ref la vaccinuri, eu inca sunt in expectativa...nu stiu ce decizie sa iau, dr de familie zice ca-i cel mai bine sa i le facem [:-@] fetele, de Lavinia mai stiti ceva? parca n-am mai vazut-o pe aici... Ema...ai ajuns in Iasi? ce face graviduta? va pup! --------------------------------------------------- ALICe, mamic de bebic Natalic[caru] (2 mai 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata mamici cu puci terorici[:D] haideti la o cana de [cafea][cafea][cafea][cafea]sa o bem impreuna,o perfuzoaica pentru ema,cubaneze pentru tutungioaice [jamaica][jamaica][jamaica][jamaica] si pentru a mea cuscra vogue [fum][fum][fum][fum] La Multe Lunite inainte Georgie Eduard buburuza de Giovana[s][s][s] Eva Ilinca buburuza de Blanca000 [s][s][s[] sa cresteti mari si frumosi [pup][pup][pup]iar mamicile sa faca prezenta va rog.. alic sorry de migrene,si eu am avut o perioada tot asa cu migrene de imi venea sa ma urc pe pereti[bang][bang][bang]sper sa treaca si la tine[pup]parca zilele trecute a intrat pe aicea,dar cum prinde putin timp ne viziteaza[:D]ce face naty????? mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai asta e o pizza mai de criza[:D][:D]nu de alta dar am uitat sa pun masline[alcool][alcool][alcool] si very sorry,dar eu nu sunt la cura[8D] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Multumim de urari ptr ieri!Am baiat mare-are deja 7 lunite si mi-a facut si un cadou ieri:a zis -am-ma-ma deci am dedus eu-"mama","tata" zice in continuu in schimb. Sunt f bucuroasa ca maine plecam ptr 3 zile la munte-eu sunt innebunita dupa munte si nu am mai fost din iulie-deci bebicul meu nu a vazut muntii.Sper sa se comporte bine la drum...sa-mi tineti pumnii! Ce sa va mai zic despre noi-am fost la control la pediatra si iar avem un minus de vreo 200 gr la greutate-bine nu e semnificativ dar..[bang]. Ema-cine e graviduta?La multi ani ptr maine ptr Darius ca maine nu o sa pot sa intru! Picky-ce frumos ca are cine sa se joace si sa o invete multe lucruri pe Stefi![pup] Ana-[pup] pe Vladut!Sper ca e ok si ca nu va avea nici un efect de la vaccin! Cris-mi-ai facut o pofta de pizza...[pofta].Da' in seara asta papam peste ca azi e sarbatoare si e dezlegare la peste-nu tin eu post insa bunica mea tine si vom face sa manance si ea ca de cand a inceput postul nu a mai gustat carne. [pup]Poate am timp si mai intru mai tarziu! Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, [pup] fetele mele!!!!!!!! Cris si Simina, dati-mi si mie id-ul vostru de mess [pup] Ema, acus acus imi fac timp de baut o cafea la terasa ta [pup] Alice, imi pare rau de migrene, sper ca Naty e ok [pup] Picky, ma bucur tare ca mai ne spui despre voi si sunt tare incantata cand vad cate progrese face Stefi, felicitari. [pup] Reactiile la vaccin apar intre ziua a 7-a si ziua a 10-a, asa ca mai avem de asteptat. Noi am fost in parc de la 8 la 10, eram numai noi si personalul de la curatenie, dar e tare bine sa fie tot parcul numai al nostru :) Pun poze mai tarziu. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...