Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Buburuze de 2009 in actiune (17)**


Recommended Posts

se pare ca am mai pirdut cate ceva pe drum[:D][:D][:D] carina iupiiiiiiiiiiiiice[pk][pk]pk][k] bine ca ati scapat de bubite [pup] alic in primul rad pupa si tu domnisorica aia mica si dragalasi si tare cocheta[pup] si acum sa trecem la probleme ..pai asa mergea si mandra mea,ma tampise[bang][bang][bang]am corectat-o tinand-o de o singura manuta si fara un prea mare sprijin din partea mea..de cate ori incepea sa merga pe varfuri,nu o mai sustineam ci o lasam sa se balangane pana ajungea sa stea pe toata talpa..asa azi,asa maine si acum merge normal[:D][:D];felicitari pentru pipiul la olita[pk][pk] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 185
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! LA MULTI ANI TUTUROR CU NUME DE FLORI! CRIS...multam de cafea.am nevoie ca ieri am smotruit si azi-noapte nu am dormit prea grozav.asa mai face si fi-mea mofturi in unele zile la mancare,nici eu nu-i ofer alternative...nu vrei sa mananci,ok,altceva nu primesti,astepti masa urmatoare.am vazut ca daca nu o stresez cu papa cand n-are chef e mult mai bn,daca o fortez nu mai mananca deloc nici la celelalte mese. ALIC...si Antonia merge pe varfuri,eu stiu ca e ok.vorba lui CRIS,si a mea,cand o tin de-o mana se sprijina mai mult pe toata talpa.eu cred ca atunci cand vor invata sa mearga singurele se va corecta.si atunci cred ca va conta f mult incaltamintea. ANA...am vazut un falcosel frumos in parc si la micsunele.ce frumos se joaca.mie Vladut mi se pare un copil tare cuminte,asa-i?in ce parc iesiti?mai alaptezi? EMA...spor la bagaje.sa vezi ce te relaxezi in Ro cu mama langa tn.si eu sunt mare cultivatoare de cafea.[:D] cum merge plantatia? PICKY....felicitari printesei pentru progrese si tie ca ai putere sa mergi la munca si sa stai si cu pitica .e bn ca ai ajutoare. MADA..... pe unde umbli?nu te-am citit de cateva zile.ce face buburuza? CARINA...ma bucur ca ati scapat de dermatita.si eu ii puneam Antoniei in apa de baie un saculet cu tarate,cica sunt f bune si pt catifelarea pielii.eu ii dau Antoniei asa: dimineata la 7.30-lapte,la 10 - fructe cu biscuiti sau branzica,la 13-ciorbita,supica ,mamaliga cu ousor si branza,macarica de conopida,de cartofi etc,depinde ce imi trece mie prin cap (spre ex ieri a mancat ciorbita de perisoare facute din piept de pui ),la 16- iaurt ,la 19-cereale si la 21.30 ,la culcare -laptic. DANA...sper ca sunteti bn. Noi aveam program de iesit in parc,mi-a luat sotul role si vreau sa-mi rup gatul [:D] dar se pare ca-i urat azi si nu avem noroc. Cateva poze cu Antonia de zilele trecute in parc aici : http://jurnaldebebestrumf.blogspot.com/2010/03/9si-inca-9.html Mirela ,cea mai fericita mami de pui mic ,Antonia Maria(13 iunie 2009) [url="http://jurnaldebebestrumf.blogspot.com/"]Jurnal de bebe strumf[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, [s]La multi ani, Rares Florin de ziua numelui! [s] La multi ani tuturor mamicilor, taticilor, bunicilor si pesroanelor dragi care poarta nume de floare! [s] Le multi ani, Bianca Maria! Vladut a dormit mult mai bine azi noapte, iar eu nu mai sunt obisnuita si am amortit de nu stiu cate ori de la atata somn continuu in aceiasi pozitie [alcool] Nu am reusit sa-mi fac tot ce-mi propusesem ieri, dar azi e sarbatoare mare si nu mai fac nimic. Pacat ca e asa urat afara si nu putem sa ne plimbam [bang] Cris, eu cred ca e un dintisor care o supara pe Miru, pup eu sa nu o mai doara. La voi cum e vremea azi? Alice, ce printesa dulce am vazut in poza [olala] Ma topesc dupa fetite in rochite, sunt asa dragalase. De mers nu stiu ce sa-ti zic, Vladut nu a mers niciodata pe varfuri, de la inceput a calcat corect pe toata talpa. Trebuie sa ai grija sa o corectezi din timp, am vzut zilele trecute in parc o fetita care mergea singura si mergea numai pe varfuri si nu cadea deloc [alcool] Felicitari pt statul pe olita [pk] Mirela, ce printesica am vazut in parc [pup] Noi mergem de obicei in parcul Titani, ca este langa casa noastra. Voi in ce parc mergeti? Vladut este un copil tare bun, dar este plin de energie, cat stam in parc ma tin dupa el prin tot parcul sa studieze, nu are rabdare intr-un loc [:D] Inca mai alaptez [bang] mi-e asa mila de el si mereu cedez, dar nu prea-i mai dau ziua, noaptea in schimb din ora in ora vrea si stiu ca nu e ok pt burtica lui [bang] Pai daca cultivi cafea da-ne link-ul sa bem si la tine o cafea [pup] Super ca ti-a luat sotul rolle, sa le folosesti sanatoasa, si eu imi doresc, desi nu am mai mers din liceu [:D] Pup fetele dragi, sa aveti o duminica frumoasa [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...