Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Buburuze de 2009 in actiune (17)**


Recommended Posts

hello fete harnicute si buburuzici! [pup][pup][pup] ce mai faceti? vad ca va pregatiti incet-incet de primvara asta care intarzie sa apara [alcool]... noi suntem bine, sanatoase...tot cu gandul la caldurica si concediu..si apropo de asta vreau sa va intreb ce carucioare sport aveti in dotare; nu stiu daca am sa renunt la mastodontul meu, ca tare bine ma impac cu el, dar imi trebuie ceva usor, tip umbrela, ca sa mai pot pune si alte bagaje in portbagaj...[:D] nici premiul de la luana nu l-am revendicat, asteptam sa vedem ce apare la sectiunea In curand; ne-am gandit la masinuta 4 in 1 de la chicco (are careva dintre voi? ca eu nu gasesc nicaieri s-o vad live) sau la masuta cu activitati pe care a luat-o Lavi....sa vedem [:)] in rest toate bune! va las o cafea pt dimineata [cafea][cafea][cafea] somn dulce! [pup] --------------------------------------------------- ALICe, mamic de bebic Natalic[caru] (2 mai 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 185
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata mamici cu pici terorici[:D] o cana de [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]pentru toate mamicile,perfuzabila pentru ema e gata,cubaneze pentru tutungioaice [jamaica][jamaica][jamaica][jamaica][jamaica]si ceva vogue si pentru cuscra [fum][fum][fum][fum] La Multe Lunite inainte Larisa Elena buburuza de Voicu_bebi[s][s][s] Robert Andrei buburuza de Mara_i[s][s][s] Bryce Mihai buburuza de ClaraJ[s][s][s] sa cresteti mari si frumosi[pup][pup][pup][pup]hai si voi mamicilor sa ne dati de veste ce mai faceti[pup] alic multam de cafeluta[pup]caruciorul nostru e de la Babystar si sunt multumita de el mai mult pentru ca e foarte usor si pot sa schimb pozitia manerului de care imping carutul[:D][:D]ori tin tero cu fata la mine,ori o tin cu fata la populatie sa-si clateasca ochii[:D]cu masinuta de la chicco nu pot sa te ajut ca nu i-am cumparat [:)]dar zi-ne de nati ce face[:D] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]neatza......picky noi suntem aici.........las` ca-ti rezolvi tu problemele......macar aici nu se contrazice nimeni cu nimeni....e perfect...sunt multe topicuri agresive.....se baga ot felul de nemame...exat care dau sfaturi fara a avea copii ma sparge chestia asta...macar noi ne intelegem.....[flo][flo][flo] cris e dulce tero dar pe fata ei scrie"mami nu ai nici o sansaaaa" [:-)))] A mea sta calare pe birou in fata monitorului si se uita la desene..cu cei trei purcelusi...e lcd deci nu-i face rau......si oricum e departe...de el valeu...a intrat in hartiile mele...tragic.....dar se pot reface... VA PUP PE TOATE A SI BOMBA.. de maine pana duminica sotul e la sedinta si fata la mama...sunt singura si ma destrabalez......... adica.........curatt,acte,mancare....[bang] Madalina [mamica] de minunica Eva-Maria 14.08.2009 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=139539&REPLY_ID=5134593"]povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am tot cautat si doar asa am gasit sa va arata http://cufarulculucrusoare.blogspot.com/2010/02/caciulita-spiridus.html asa vreau pentru tero,doar ca in capat sa nu aiba nici un ciucure sau mai stiu eu ce.Am avut pe roz noi,dar l-a pierdut[q][q][q] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neataaaaaaaaaaaaa[:D] hai sa traiesti cris...ce m-as face eu fara perfuzabila ta???????[pup] picky nu vreau multumiri, nu-s singura care trage de topic. eu m-am exprimat mai direct doar[:D][pup] cris sa fii sigura ca atunci cand boi gasi ceva despre partea masc o voi posta boldat[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

na ca am gasit Tanara sotie ii trimite de la spital o telegrama sotului: "Scumpul meu Petre, alaltaieri s-a nascut ingerasul nostru de baiat. E dulce, dar din pacate eu nu am lapte, asa ca am fost obligata sa angajez o doica de lapte din Grenada. Eu n-am nici o vina, dar se pare ca din cauza ca ea este negresa, pielea copilului s-a inchis la culoare si este aproape neagra. Te iubesc si abia astept sa viu acasa cu odorul nostru". Telegrama lui Petre catre mama lui, proaspata bunica: "Draga mama, Anca a nascut alaltaieri un baiat. Totul a decurs bine, dar ea neavand lapte, a fost obligata sa angajeze o doica de lapte din Grenada care este negresa. Cum a inceput sa alapteze copilul, pielea lui delicata a devenit neagra. Anca n-are nici o vina ca n-a gasit o doica alba. Te sarut cu drag, fiul tau Petre". Telegrama Mamei catre Petre: "Draga Petrisor, ma bucur ca sunt bunica si va felicit. Pot s-o inteleg pe Anca, pentru ca eu am fost exact in aceiasi situatie cand te-am nascut. N-am avut lapte si a trebuit sa te hranesc cu lapte de vaca. Eu n-am nici o vina ca ai iesit un bou..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Sunt varza [bang][bang][bang][bang] [s]La multi ani sarbatoritilor de astazi. Sa cresteti mari si sanatosi [pup] Alice, bine ai revenit [pup], eu i-am luat carucior care se strange tip umbrela, e super usor si ma descurc cu e f bine, dar nu stiu ce firma e...asta e: http://family.webshots.com/photo/2691644300106226777HYMqYb Cris, mi-am dat seama ce caciula vrei [pup], daca vad pe la noi prin magazine iti spun si-ti cumpar [pup] Ema, cred ca e timpul sa imparti perfuzabila si cu mine, ca am o durere de cap [bang] Mada, spor la treaba si destrabalare placuta [pk], sa te si odihnesti [pup] Acum va dau tema de discutie, de data asta propun sa vorbim despre activitatile pe care le facem cu bebeii, jocuri de dezvoltare a limbajului, motorie etc... Si cand mai gasim un joc captivant pt copil sa-l impartasim aici pt a-l incerca si celelalte...Ce ziceti? Cam ampla tema de discutie? [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata si de la noi! cris-sa nu-mi spui ca-i pus-o de-un viol aseara?!ca am dormit f prost,reby s-a trezit toata noaptea dupa tzata,sunt [alcool][alcool][alcool] de somn ma duc sa pap,ca mi-e o foaaame,eu sunt cu cerealele dimineata,ca,copii[:D]si revin mai tarziu cu cititul si scrisul [pup]forumistele [url="http://community.webshots.com/album/576445773rsovgq"]reby,printesa lui mami[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ano ia mama perfuzabila, traiasca cris ca a inventat-o[pup]....eu ma chinui cu juma de l de cafea fara zahar[bang] si nu mere[q] irina fomista[pup] ano e ft buna tema chit ca e ampla....eu cu piticul trancanim....ca el nu intelege ce zic eu si eu ce zice el asta e altceva dar se chinuie sa scoata ce sunete scot eu si eu ce sunete csoate el....el reuseste, eu baaaaaaaa. motoriiii....deocamdata facem masaj....apropos, multe fete nu mai fac....facetiiiii, nu va fie lene, e si pt musculatura masajul, nu doar pt piele, facem gimnastica si il mai tin de manute si paseste el asa, in legea lui, il las sa se deplaseze ca o omida prin pat....are carticele cu imagini...se uita si bodogane cu ele acolo....atata deocamdata imi vine in cap....daca imi mai amintesc mai zic[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa vedem cat timp am dezlegare pentru forum de la terorista[:D] mada ca bine ai zis[:D][:D]de fapt nici eu si nici ta-su nu avem vreo sansa[bang][bang]oauuuuuuuuuuuuu ce de timp..profita ca apoi ai casa plina[:D] ema multam pentru nota umoristica de dimineata[pup]mai descretesti si tu fruntile fetelor astora de pe aici [:D][:D]in frunte cu mine[:D][:D] anna multam[pup],daca au site pe net,pune-mi link-ul si eu fac comanda[:D][:D]sunt cam neobisnuite un pic fesurile astea,dar la tero ii sta foarte bine si e tare haioasa[:D]foarte bun subiectul propus[^] o sa dezvolt un pic mai tarziu ca momentan fuge spre mine una bucata gandac terorist[help] iry nu am pus-o ca avusei musafiri[bang][bang][bang]si in seara asta la fel..imi pare rau de noaptea ratata[:(] P.S. de cand ma stiu,dimineata nu lipseste bolul cu cereale[pofta][pofta][pofta]asa ca suntem 2 copii[:D][:D] ema pune mana si arunca ceva zahar acolo ca nu te vrem cazuta la datorie[:D][:D] timpul acordat a expirat[q][q][q] dar revin mai tarziu.. mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...