Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

**Buburuze de 2009 in actiune (17)**


Recommended Posts

neata da ce faceti dragele mele? eu am facut putina curatenie de dimineata si acu imi pap picul dejun....2 portocale[:D]. ei cris o per de jeans de la zara....singurii care i-am gasit si sa nu fie mulati sau pana sau cu talia ft joasa, nu ca nu imi plac dar fizicul nu-mi permite momentan sa port asa ceva[pup] na ca s-a gatat cu soarele....ploua[q] asa ca azi nu stiu ce vom face....cert e ca tre sa ajungem acolo unde ne vom muta si sa facem niste masuratori va pup pe toate si vb mai pe seara, cred[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 185
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

picky cum a zis si mada, ia si vb cu mama ta si explica-i frumos ceea ce vrei tu sa faca cu fata. si eu in iarna am cam avut aceeasi problema, mama vroia sa faca bunicesti si am vb cu ea fara sa ne enervam si i-am zis ce si cum, a fost foarte receptiva si s-a conformat imediat....chiar cub la supa, e prea de tot...normal ca la gust e bun dar ca si continut in conservanti, E uri etc e uh....nici chiar noi nu ar trebui sa consumam asa ceva, eu una nu mai fol de ani buni....prefer sa pun 3 cepe in loc de 1, 3 morcovi in moc de 1, etc. succes[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi fetelor, Am reusit sa va mai citesc si vreau sa [pup] Ana_mamma pentru sfaturile legate de imbracatul copilui si joaca cu el. Picky, parerea mea e sa nu te enervezi foarte tare. Incearca sa le explici ce si cum si pe de alta parta eu ma gandesc ca in curand Stefania va manca din mancarea voastra impreuna cu voi asa ca vrand nevrand tot o sa dea peste cuburi, Vegeta, etc. SI eu am fost de parere ca fara, insa acuma cand imi dau seama ca e naspa sa gatesti separat si cand o vad cum se ho[pup]beaza la noi in farfurie stiu sigur ca pe la 10 luni va papa cu noi ce papam noi. Carina [mamica] [9cer] de scumpete de [zana] in [caru] Maria (31.08.2009) http://lb1f.lilypie.com/wr9Bp2.png [paste] [iepu] [paste] [iepu] [paste] [iepu] [paste] [iepu] [paste] [iepu] [paste] [iepu][paste] [iepu] [paste] [iepu][paste] [iepu] [paste]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am un mic respiro din partea teroristei[:D]asa ca bag tare... iry [pofta][pofta][pofta][pofta]bun meniul..spor la bucatareala si da fata in calusei si pentru noi ca pe aicea inca nu am gasit sa-mi distrez copila asa ca tine,ci abea la vara[pup] ema sorry ca iar ploua[:(] dar mai ai putin si te asteptam in romania sa vezi ce fain e[pup]idem ca si tine[pk][pk]a renuntat si eu de mult la vegeta si alte nebunii chiar si pentru noi[:)] carina ce face printesica???[pup] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ne-am adunat si noi de pe drumuri si am ajuns acasa in sfarsit[:D]brotacimea sa doarme,al meu ..nu stiu de face pe la bucatarie[:D][:D] si eu am pregatit de-o baie[9cer][9cer]...si voi somati la greu[mai][mai].M-am intalnit cu ramo in carrefour si am vazut-o pe Bia,o frumusete mica[olala][olala][olala][olala]inca mai au un pui de raceala dar sunt cu mult mai bine[:)] voi ce ati facut azi???? mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata mamici cu pici terorici[:D] si a mea cea mai terorista dintre toti[help] va invit la o cana de [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]cubaneze[jamaica][jamaica][jamaica] perfizabila pentru ema si vogue pentru cuscra [fum][fum][fum][fum] teroriciul meu e treaz de la 6 [bang][bang][bang][bang][bang],nato vrea sa plece pe teren[haibat][haibat]si eu trebuie sa fac de mancare si mi-e o leneeeeeeeeeee...si aseara am cumparat demintarii de busuioc(de mancare nu din ala popicesc[:D]),tarhon,salvie si oregano si azi am program de cultura in gradina[alcool][alcool]sa vedem ce-i iesi[:D] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haideti fetelor,sper sa nu o luam iar de la capat[:(][:(].. pana una alta va pun meniul la brotacimea sa pe ziua de azi 7:00 formula 200ml 9:20 painica cu unt si gem de visine 13:00 peste la cuptor + 130ml lapte 17:00 cereale cu para si banana 20:30 formula 200ml ca de obicei..intre mese mai avem mici rasfaturi cu pufulei,morcov sau fructe[:D][:D] mami de brotac terorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai) [url="http://picasaweb.google.ro/cris8209/DeLa7LuniInSus#"]Brotac Terorist[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor........ei da chiar somam?[:-@][:-@] a mea cea mare e varza iar,are traheo-bronho-faringo-laringita[alcool][alcool][alcool][alcool]deci de la nas pana aproape de plamani e .....am fost ieri la dr si acum facem tratament;ma rog sa nu imi ia si cea mica ,ca e jale.... in privinta la zuza mica[:D][:D]maaaaaaaaaaaaaaaaai,e jaaaaaaaaaaalee[bang][bang][bang][bang]ieri a cazut din patul mare cu mine in camera[bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang]noroc ca langa pat era patutu ei si nu a cazut rau,oricum am insfacato din zbor!cum?pai pleaca dea busilea[pk][pk]dar ramane cu un picior sub ea si se rostogoleste sal scoata...dar nmu e tot[help]umbla la soba cu toate ca am scaun pus in fata sobei,impinge pana ajunge.... se ridica in patut[pk]e jale cu ea nu pot sa o mai las sg un moment,sa dus linistea mea[q][q][q] de mancat iar mananca rau,eu ii dau mancare dea noastra dar fara sare multa si condimente,si nu orice intradevar .mancare de bebe nu vreaaaaaaaa[:-@][:-@][:-@][:-@]asteptam un dintuc sus care tare se mai lasa asteptat de imbracat eu nu iam pus caciulita decat pana in 3,4 luni cred in casa,in rest fara.afara asa ...ieri am renuntat la o bluza,deci a fost bady subtire ,strampi flausati pantalonu o bluzica subtire si geaca care nu e groasa tare si in masina murea de cald asa ca am dezbracato la body si strampi si pana am iesit cu a mre de la dr a tras si un pui de somn la tasu in brate[:D][:D] la noi e cald acum afara dar nam carut sa ies in oras asa ca ma limitez in sat cu harbu care il am de la a mare,urmeaza sami intre banii sa iau saltea pt patut si carucior sport.... deja miauna zuza mica[mai][hot][hot]ca de o iau in brate ...gata! azi sunt iara singura cu ele,nici macar soacramea nu e ca mai statea a mare sa nu stea gramada pe zuza mica,iar avem un deces in familie .,de cancer!ma fetelor de 15 ani are cancer!avea!acum, ia ajuns la plamani si ....gata....eu nu ma duc ,cu fetele?da ce is nebuna? pupici la toate fetele[flo][flo][flo][flo][pup][pup][pup][pup][pup] ALEXA CU CELE DOUA ZUZE,GEORGIANA-ECATERINA(23.06.2004)SI STEFANIA ALEXIA(14.05.2009)[http://picasaweb.google.com/alexandra769/SUNTEMDOUASURIOARE"]        poze de la 9 lunihttp://picasaweb.google.com/alexandra769/LASANIUSDEZIUAMEAAM9LUNI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Ieri am avut o zi tare obositoare, am trebaluit toata ziua, am fost la cumparaturi, seara am fost la ziua unui prieten, dar m-am intors repede sa culc copilul...si Vladut a dorimit din nou dezastruos, la 6.30 era in picioare. Asa ca, am fost in parc de la 8 la 10, soare si frumos, tot parcul numai al nostru.[pk] Acum s-a innorat, sper sa nu se strice iar vremea [bang] Cris, ti-a iesit violul romantic aseara? Am citi ca i-ai luat bluzita lui Miru, pt tine ai gasit? Alexa,[pup] sanatate multa printesei, mititica, ce mai se chinuie. Si condoleante, foarte trist. Picky, vorbeste cu mama ta sa respecte programul de masa si olita cu care o obisnuise-i tu, sigur va intelege [pup] Carina, Ema, Iry, Mada [pup][pup][pup][pup] O duminica placuta sa aveti [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...