Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

NE ESTE DOR DE TINE


Recommended Posts

Buna ziua fetelor Nici nu va imaginati ce mult m-a bucurat mesajul vostru...ANA,ne este dor de tine..... E ca si cum as avea 20 de ani si persoana iubita mi-ar transmite acest mesaj... Sunt bine,multumesc lui Dumnezeu. Va multumesc voua celor ce v-ati adus aminte de mine. Va pup pe toate si va doresc tot binele din lume.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor! E adevarat si rusinos pentru mine ca nu am mai intrat demult si , sincer ,mi-era dor de discutiile zilnice .Am fost luata de val, de problemele zilnice si am uitat de mine, pentru ca Despre Copii era refugiul meu zilnic, la cafeaua de dimineata. Era un respiro inainte de fugareala de zi cu zi, casa, servici, teme cu copilul, mancare, curatenie... Promit ca de azi inainte voi intra la cafeaua de dimineata, sa o bem impreuna. Va pup!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q]Am tresarit la mesajul vostru,dar in acelasi timp m-am intristat.Si mie mi-a fost dor de voi,de tot ce a insemnat viata mea pana acum....acum cateva luni cand fetita noastra a fost diagnosticata cu autism.De atunci viata nostra s-a intors cu susul in jos. Toate cele bune va doresc si viata lunga![:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui A_Iulia
[:)] minunat!
ce-i minunat? ca dupa penultima postare-se intelege altceva[flo][pup]
*Blackmoon Lady [gravired]24+cu un omuletz colocatar si lipistocul meu iubit[zana]Rebecca
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc si eu pentru mesaj. Aveti dreptate. Nu am mai intrat. O perioada am incercat sa fac cate ceva pentru mine, eu fiind o biata aspiranta la titlul de mamica. Am facut tratamente hormonale dar am reactionat urat la ele (depresie, stari ciudate, credeam ca o iau razna) dupa ce mi-am dat seama care era cauza m-am oprit. Acum sunt bine. Mi-am revenit complet. Chiar imi prinde bine acet e-mail. Va urmaresc in contiunuare. Nu trimit mesaje dar le citesc pe ale altora. Pupici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mesajele astea cu 'Buna, X, ne e dor de tine! samd' nu sunt generate automat de sistem? Asa stiam eu, de pe alt forum privat, ca dupa o anumita perioada de inactivitate a unui user, se trimite un reminder de acest gen, in care numele se completeaza automat... No offence, e placut sa stii ca esti dorit intr-o anumita comunitate, dar sa nu ne imbatam cu apa rece si sa traim cu iluzia ca acest mesaj chiar a fost scris cu tenta personala. My two cents.[asia] "I'd rather walk in the dark with God Than go alone in the light; I'd rather walk by faith with Him Than go alone by sight."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...