Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 140


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Deci Ionela nu naste azi, lasam fetele vesele sa mai astepte putin.[:)] Azi i-am cumparat geaca zburlitei(stiti doar, aveam si eu un stres[:I]). Nu-mi placeau ca erau cam subtiri ce vedeam. Am gasit la Decathlon(ms de pont Cory[pup]) geaca tare frumusica care i-a placut si lui tati. Ramonika, asa e , unele sunt exagerat de scumpe altele sunt de foarte proasta calitate...greu gasesti ceva[alcool] Ce am vazut eu de la Melania sunt 100 lei si sunt din piele. Eu zic ca e un pret bun, sunt totusi piele. [pup] burtik. PS: nu vrei sa schimbi un pic semnatura?[olala] Dana spor la cumparaturi, tuns, vopsit, comandat tort etc[pup] Off Gabitza imi pare rau ca mucosii au plans la gradi. Eva nu se simte mai bine ca este si Dragos cu ea? Am o prietena care are gemeni si chiar imi spunea ca tare bine este ca ei sunt mereu impreuna...bine au 4 ani jumate. La gradi mai nou se bat cu o alta pereche de gemeni.[:D] Miany, ma bucur ca totul e ok la munca si mai ales ca David este ok cat esti tu la lucru.[pup] Alexa, ce ne mai povestesti de printesa ta? Mai e asa putin si face 1 an.[olala] Multa sanatate puilor bolnaviori. Floricik mami de [copil] Maria Ema-12.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]IONELA[pup] Dozz - depinde si cum se aude tusea, eu ii dau prospan si zeama de ridiche, merge bine. La noi a inceput direct cu muci si direct febra, tusea mai apoi. Sper sa nu fie nimic serios la voi[pup] Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei[roker](8 nov '09) si [gravired]31+cu [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daaa mai are putin si face 1 an.offf ce repede.... acum facem bine, a avut un virus la stomac , 1 saptamana am schimbat miiiiiiiiiiiii de scutece ziua si noaptea ,.va dati seama spalat la chiuveta de reo 5-6 ori pe noapte..ziua si mai si...schimbat de haine daca se murdarea sau chiar si patul nostru l-am schimbat in 2 nopti(daorme cu noi inca)...si ac sa nu fie doar ea asa, acum 2 zile m-0am trezit cu un san tare ca piatra si fierbinte si rosu...am lasat-o sa suga cat mai mult..s-a mai destins dar a ramas o chestie atre acolo...mi-a dat doc. un antibiotic ..s-a mai micsorat galma aia dar tot nu s-a dus ..daca nu se duce pana maine cred ac ma duc sa fac o eco sau ce se face ...2 nopti am avut febra si ma durea tot corpul de ziceai ca m-a batut cineva cu bata..acum misso e aproape bine de tot...eu sper ca si eu termin cu asta... ia sa agit si eu niste [majoreta][majoreta][majoreta]...am un feeling ca tudor vrea sa o cunoasca pe ionela [:D]
alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)[ruga] si de printesa razboinica Maysaa(30.10.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]STRUMFY sa ne traiesti sa fii iubita si sanatoasa[s] [s[bum]]LA MULTI ANI FULGUSORILOR Gabriela de Marijan, Andrei de Cory, Mateo de Rony sa cresteti frumos, sanatosi, voiosi, sa aveti mult noroc[s][bum] Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei[roker](8 nov '09) si [gravired]31+cu [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...