Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 140


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
Lyly[flo] alaturi de cele bune servite de tine merge asta [tube]http://www.youtube.com/watch?v=b-q9SNICM0g[/tube] Raluca, viitoare mama de doi cucuieti, Remus Andrei[roker](8 nov '09) si [gravired]31+cu [baietel]
[pk][pk][pk][pk][pk][pk]
[*]Anca, mami de [zana] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)[*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat pe fuga sa spun ca suntem ok, si sa le felicit pe Livia si Lavinia pt puiuti! [flo][flo][flo] Sa le dea Dumnezeu sanatate si sa va bucurati de ei o viata intreaga! [olala] ionela, ca vrei, ca nu vrei,[:D] eu tot o sa scot niste majorete, ca nu stiu cand mai reusesc sa intru. So:
HAI IONEEEEEEEELA, HAI BEBE TUDOOOOORRRRR!!!! NASTERE USOARA!!!
[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta] [majoreta]
Multa SANATATE puiutilor bolnaviori, ca vad ca sunt o echipa intreaga! [q] Slava Domnului, pe noi deocamdata ne-au ocolit racelile si bolile. Ii dam inainte cu miere si propolis zilnic...limonada cu miere si lamaie, si multe mere. [pup] fetele!
Mami de [copil] Timi nazdravan si micuta Dora pisicuta [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

RamoC mai zi-ne ceva despre voi. doua liniute se lasa asteptate? [pis] cum ati petrecut ieri? Lumi ce fain ca ai catel... noi nici pisica nu prea mai putem s-o aducem inapoi. as fi adus-o in curand daca nu era sa apara bb2, asa ca de-acum de-abia dupa ce bb2 va implini cel putin 2 ani, si intre timp sper sa ne si mutam la 3 camere. abia atunci probabil vom lua motanul inapoi. oricum pt. el e mai bine unde e acum, cu pisica maica-mii, decat aici, unde ar fi smotocit non stop de fata. [:D] carne tocata i-am dat. mai ales daca cer tocarea carnii de vita la magazin, nu vad care ar fi problema. monis la noi prima plimbare de asta vara cu autobuzul a fost un succes total. [:)] dankutza nu te mai necaji pt. kilogramele lui pinky. daca e sanatoasa e ok. [pup]
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [copil] tati [roker] si Vladutz [pis] [url="http://zebraroz.ro/"]zebra roz[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata [flo] ce fac puisorii bolnavi astazi? sper ca toata lumea e mai bine. eu plac acum dupa Iulian la gradinita, prin super vajul de afara, e incredibil ce vant este, nu puteam sa trec strada pe aici prin intersectie [alcool] Carne tocata i-am dat copilului numai din cea facuta cu cutitul in casa, nu in masina de tocat. Dar si asta rar, o fierb / fac la cuptor intreaga si abia apoi o tai. Acu ce o primi la gradinita... [alcool] O zi frumoasa sa aveti!
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup][pup] Va multumesc din suflet de urari!!! Sper ca pe bancuta deseara sa mai faceti loc si la niste minitarte cu fructe si vanilie, eclere, beck's lemon si sampanie yami yami. Din pacate nu mai reusesc sa intru pe forum si multe alte chestii nu mai am timp sa le fac [q][q][q]. Pispirica se lasa tare mult asteptata, cred ca am din nou probleme cu prolactina, dar nu am nici timp, nici bani de analize si alte investigatii acum. Pentru anul acesta mi-am propus sa renunt la anumite chestii, pentru ca am ajuns sa nu ma mai incapa nici hainele de gravida. Sper sa ma tin de treaba, caci altfel nu ma vad bine. In 9 zile incep serviciul, haine de birou ciuciu... Deci de astazi legume, fructe, carne fiarta si appppa chioara si lunga vor fi delicatesele mele. Dominic e tot mai cuminte, exceptand momentele cand e furios pe mine din cauza ca merg la scoala si am de invatat, scris. Ieri a primit un mini cos de bascket din ala de lipit pe perete/usa si se bucura tare de el, mai ales cand nimereste gaura, desi e pus cam la nivelul capului lui, nu e pus sus. Cred ca asta va fi cadoul de ziua lui, ca avem o maaaare jena financiara. Tare mi-ar fi placut si mie aqua doodle(apropos...mai puneti o data link de unde ati luat? poate primeste de la maica-mea ). Azi l-a auzit pe Santiago cantand si a inceput si el sa cante. De obicei lalaie si canta si cu cuvinte, dar de ceva timp a inceput sa cabte cantece pe care eu nu i le-am mai cantat de cand avea 3-4 luni. In perioada sarcinii ii cantam mult "azi grivei e manios si un elefant se legana...2 elefanti...) iar de ceva vreme le canta si el, fara sa le mai fi auzit de ffoarte mult timp. Am ramas muta cand am auzit ce canta, am intrebat mama, soacra, sotul ei nu i-au cantat niciodata acele cantece, mau mult nici nu le stiu cuvintele la primul [:-@]. Parca nu imi vine sa cred... Va pup, ca in 10 min fug la scoala, unde ma asteapta 2 teste greute. Ramona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea: [copil][url="http://picasaweb.google.ro/DominicAndreiC/8Luni#"] DOMINIC ANDREI[/url](26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica] [flo2]asteptam sa apara o pispirica in burtica [flo2]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...