Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(722)FelicitariYlari,Stefulici!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello fetelor. Lorena bravo asa sa te vedem optimista si increzuta in tine. Fetelor din ce zi trebuie sa incep cu testele de ovulatie,pe prospect scrie ziua a 9-a pentru ciclul meu de 27 de zile,numai ca luna aceasta a venit la 26 de zile(prima data timp de un an)Eu sunt asa increzuta in mine ca luna aceasta o sa fie cu ochisori,Am luat ieri si doau teste de sarcina FIRST RESPONSE® Early Results,are sensibilitatea de 6,8mIU,am si un clear blue digital cu saptaminile de la conceptie.Ufff ard de nerabdare sa trecem la treaba. Sufletelul meu.Eric 28/09/2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, in ce zi a CM esti azi? Eu zic sa incepi testarea cat mai devreme poti. Daca ai 26 zile, scade 18, vei vedea prima zi posibila fertila. Eu as incepe din ziua 7. (in luna care am ramas aveam ciclul de 25-26 si in ziua 8-9 deja se vedea mucus de ovulatie).
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Corina87
Mersi mult de raspuns Sufletelul meu.Eric 28/09/2007
Nu ai pt ce [pup] Daca esti in ziua 4, poti incepe din ziua 7. Ca sa nu ratezi ovulatia [:D]. Tin pumnii pt bebe![pk]
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Deny sa te auda DD. Hai si tu la treaba,cum vine sotul!!! Eu lui Eric ii spun ca o sa ne ducem cu tati sa "cumparam"bebe si o sa il punem la mami in burtica sa cresca mare si puternic,la care el imi spune:Nu mami o sa il doara[:D] daca il punem in burtica la tine.[olala] Si a spus ca vrea baitel,sa se joace cu masinelele si cu pistolurile. Sufletelul meu.Eric 28/09/2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cori ce haios Eric! Ce chestie, Eva mi-a zis alaltaieri ca vrea sa-i cumpalam o tulioala ti un patiol [:D] Bafta si sa nu te insele instinctul, asteptamvestea buna! Maria e valabil si ptr tine! Oricum eu mai stau dupa fete aici, vreau sa o stergem spre odisee in gasca mare! Mie mi-e un somn fetelor... Va pup. YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot www.fertilityfriend.com/home/2ba005/ Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui YLARI
Cori ce haios Eric! Ce chestie, Eva mi-a zis alaltaieri ca vrea sa-i cumpalam o tulioala ti un patiol [:D] Bafta si sa nu te insele instinctul, asteptamvestea buna! Maria e valabil si ptr tine! Oricum eu mai stau dupa fete aici, vreau sa o stergem spre odisee in gasca mare! Mie mi-e un somn fetelor... Va pup. YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot www.fertilityfriend.com/home/2ba005/ Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Neata la toata lumea! Si eu vreau sa facem o odisee a noastra, a aspirantelor! Asa ca grabiti-va fetelor... MyWish- imi pare rau ptr z1...[pup] 2 sarcini pierdute la 5 s si 7 s, mutatie MTHFR ( A1298C) genotip heterozigot.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...