Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(722)FelicitariYlari,Stefulici!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui irmaria
Neata! Z14 DPO, mai am o zi pana la test, dar tare imi e teama ca nu o mai apuc. Azinoapte am fost la un chef si m-am culcat la 5 dimineata, dupa 5 ore de somn TB era 36.6 foarte scazuta [q] Azinoapte am avut un mic spotting de culoare bejulie si m-au cam intepat ovarele. Luna asta daca imi vine cred ca voi pica rau de tot in butoi. Ma dor sanii ingrozitor si sunt foarte balonata de mai bine de 4-5 zile, plus in fiecare dimineata ameteli si stari de greata. M-am cam saturat sa am simptome de gravida cand nu e cazu [q][q] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/28714c"]grafic TB[/url]
Si io am avut la fel ca tine... niste pete maronii... si dureri de ovare.... si mi s-au umflat sani... si uite ca nu mi-a venit... Nu te descuraja![pup] Tu ai mai avut greata si ameteli fara sa fii gravida? 2 sarcini pierdute la 5 s si 7 s, mutatie MTHFR ( A1298C) genotip heterozigot.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Lia73
Felicitari Yalari si Stefulici sa aveti sarcini usoare si cu bb la termen![pup][pup][pup] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lia73&year=2011&month=11&day=14&babycount=1"]bebelinul meu scump[/url] Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos Florin 18 ani [jamaica] si [gravired]+35[baietel] Matei Ioachim
Ce ma bucur ca ai intrat, sarcina si nastere usoara iti doresc. Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor eu sunt chiauna de somn, azi noapte sotul a fost la o petrecere cu colegii si m-a sunat spre dimineata sa ma duc dupa el, vreo 30 de km dar s-a oferit unul din ei sa il aduca acasa si l-am asteptat vreo ora pana a ajuns ca mi-am dat seama de la tel ca e ametit bine, ne-am culcat pe la 5 si la 7 m-am trezit ca aveam ceva urgent de rezolvat. Plus ca aici e un frig si mai si da sa ninga cate un pic, abia acum am putut sa mananc si de acum ma bag in pat. Fetelor oare ii afecteaza cu ceva bauta asta sotului la gigei, eu normal sunt in ziua 8 pana la ovulatie se rezolva nu?[pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Fetelor eu sunt chiauna de somn, azi noapte sotul a fost la o petrecere cu colegii si m-a sunat spre dimineata sa ma duc dupa el, vreo 30 de km dar s-a oferit unul din ei sa il aduca acasa si l-am asteptat vreo ora pana a ajuns ca mi-am dat seama de la tel ca e ametit bine, ne-am culcat pe la 5 si la 7 m-am trezit ca aveam ceva urgent de rezolvat. Plus ca aici e un frig si mai si da sa ninga cate un pic, abia acum am putut sa mananc si de acum ma bag in pat. Fetelor oare ii afecteaza cu ceva bauta asta sotului la gigei, eu normal sunt in ziua 8 pana la ovulatie se rezolva nu?[pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Eu zic ca se rezolva ... dc nu mai bea pana atunci![:D] 2 sarcini pierdute la 5 s si 7 s, mutatie MTHFR ( A1298C) genotip heterozigot.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor nu mai stiu care aspiranta a vazut ca sunt din nou optimista dar realitatea e alta.... eu nu ma simt asa deloc, ba chiar din contra nu m-am simtit prea ok azi dar imi trece mie am renuntat de tot la tratament de ciuda cand mi-a venit cm si de atunci am dureri mari de cap, stari de lesin si un rau general e clar ca am devenit dependenta de pastile diseara merg pe la prietena mea cu bebe si abia astept sa ma joc cu el, e un scump[olala] ylari ti-am luat-o inainte[:D] cu capitolul[:D][pup][pup][pup][pup] pup[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86 ylari ti-am luat-o inainte[:D] cu capitolul[:D][pup][pup][pup][pup]
De fapt eu eram [:D] Imi ziceam sa fac eu capitol nou pt ca tu erai ocupata cu munca.[:)] Nu are nimic[pup] Lore, faptul ca ai stare de rau e din cauza ca ai intrerupt tratamentul. Dupa cateva zile iti trece.
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
mihaela, alcoolul omoara spermatozoizii dar asta daca se consuma in exces si in mod repetat dar pt o asa la un chef nu are nimic, stai calma m-am nteresat eu ca si al meu a comis-o in trecut la un chef exact in perioada fertila daca el nu are probleme cu spermatozoizii nu e nici o problema [pup]
A lore atunci nu am de ce sa imi fac griji ca bea din an in pasti dar cand bea ii e foarte rau si acum stau langa el cu magneziu. Mersi[pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...