Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(722)FelicitariYlari,Stefulici!


Recommended Posts

Vad ca tot nu imi iese semnatura. Niciodata nu mi-a placut formula asta cu paranteze si u ghilimele si cu url-uri [bang] YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa [url"http://lbdf.lilypie.com/cRWrp3.png"]bebedoiu[/url] Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot www.fertilityfriend.com/home/2ba005/ Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hai ca mi-a iesit, ma speriasem ca imi disparuse aproape tot din semnatura [alcool] YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa [url="http://lbdf.lilypie.com/cRWrp3.png"]bebedoiu[/url] Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui YLARI
Seara buna fetelor, Ah ce fericire sa scrii de pe un calculator, ma omoara faptul ca mi s-a stricat laptopul, acum sunt la mama si am dat drumul la desktopul lor... Felicityhope, ba io sper sa ma tina cat mai mult, sa imi fie greata, sa imi fie rau, orice semn care sa imi spuna ca bebe e bine in burtica si creste. Dar iti multumesc oricum, inteleg ce vrei sa spui [pup] Mihaelaaa, la multi ani scumpa noastra sa iti ajute bunul Dumnezeu sa iti implineasca dorinta, sa te vad graviduta cat de curand! Gabyv felicitari ptr adoptie [:D] Eu mi-am facut dosarelul, mi-am scris pe o foaie ce m-au invatat fetele si maine dimineata la Fundeni cu mine. De aceea am si venit la mama ca n-aveam cum sa iau fata la 6 dimineata cu mine, si mama sta si aproape (in pantelimon, ajung imediat) Sunt un pic suparici ca azi n-am prea vorbit cu sotul (de obicei vb pe video messenger si e cat de cat suportabil fara el, ca il vad, il aud, nu e stresant ca nu costa nimic, etc.) dar azi a fost cu colegii lui sa vada nu stiu ce viaduct cel mai mare din Europa si a fost pe drumuri toata ziua, vreo 2-3 sms uri am schimbat si atat si sunt suparici din cauza asta. Stefulici tu ce mai faci? Ma intrebai de simptome, pai inafara ca sanii au devenit foarte sensibili am un gust ciudat in gura si peste zi sunt foarte foarte obosita, dimineata imi este foarte foame si cam atat. Abia astept sa vad ce fac maine la Fundeni, si asa sunt foarte stresata ca am stat atatea zile, dar oricum nu a fost doamna U si mi-e frica sa nu se intample ceva [q] dar sper sa nu am totusi atata ghinion. Si abia astept sa ajung si la eco peste doua saptamani, o sa imi fac programare astfel incat sa poate veni si sotul ca tot peste doua saptamani vine si el in tara. Nu o sa am liniste pana atunci... stiu ca nu e bine sa fiu asa, stiu ca ar trebui sa fiu optimista dar imi este si foarte teama. Nici macar n-am vizitat sectiunea Odiseea sarcinii... si asta cred ca spune multe. Oricum ma simt bine aici cu voi si in siguranta, stiu ca ma intelegeti. Va pup. YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa http://lt1m.lilypie.com/0dLup3.png Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot www.fertilityfriend.com/home/2ba005/ Tratament din 01 iulie 2011: Femibion 1 / zi, acifol 1 / zi, Cetebe 1g / zi , din 11 august si Aspenter 1 la 2 zile si Fallowise [:)]
Buna Ylary! Eu fac destul de bine... in afara stressului( tinand cont de istoricul meu)! Si mie mi-e teama sa scriu in odisee... Asa e: aici ma simt mai in siguranta! O sa- mi iau si io trimitere ptr dr. Uscatescu, sa vad dc imi schimba tratamentul! Duminica viitoare sunt programata la eco...Pana atunci cred c-o s-o iau pe aratura! Nu stiu cum sa fac sa treaca timpul mai repede! [pup] toate fetele 2 sarcini pierdute la 5 s si 7 s, mutatie MTHFR ( A1298C) genotip heterozigot.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Posibil sa iti dea Clexane imediat, Ylari. Asa zicea mai demult, ca da de cand se vede la eco...mai nou, am auzit ca da mai devreme, cum zici si tu, de la primul test. Hai, fii linistita, cum ziceam, esti protejata de tratament. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Fetelor va servesc cu o felie de tort si un pahar de ce vrea fiecare ca e ziua mea astazi, deja mi-am dat seama ca sunt batrana. Nu am sarbatorit in nici un fel, am mers la biserica, am invatat si acum cu sotul prin casa, macar imi pare bine ca nu ii vad fata soacrei ca vroia sa mergem la ea dar am insistat ca am de invatat si a renuntat, ca nici el nu e foarte bine inca in urma bautei. Va pup pe toate[pup][pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
"LA MULTI ANI cu multa sanatate si implinirea dorintelor![flo]sa fi iubita![pup] CODRA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, azi este a doua zi care stau in pat si imi astept ingerasul , abea astept sa imi fac testul , sper ca Bunul D-zeu ma va ajuta sa am si eu un ingeraj. II multumesc si d-nei Dr. este o femeie minunata care pune suflet in ceia ce face pentru viitoarele mamici . Iar Ghionghi care tot timpul a fost alaturi de mine si binenteles si cu celalante fete , merita tot respectul din partea mea si abea astept sa-i dau un raspuns pozitiv , ei si D-nei Doctor. fetelor va sfatuiesc sa mergeti la D-na Doctor si sa va traduca Ghionghi , va las si nr de telefon sa o puteti contacta : 0036303846397. Va pup si asteptam vesti bune. DOAMNE AJUTA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Buna [pup] Dau de baut si de mancat [bere][berica][pepsi][papica]... I-au iesit actele motanului meu, este oficial al nostru, posesor de buletin si pasaport... dupa 2 ani de incercari, am reusit, adoptia s-a sfarsit [pk] In rest nimic, astept cuminte ovulatia sa vina, daca s-o indura luna asta [:D] Yna, vrei tu sa adopti pisicul? De intrebi la Alex? [:D] Ah si un calduros "Bine ati venit!" noilor aspirante aspirante si fuguta la odisee. [flo] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Gabyv, esti o draguta! Eu am o pisica care sta cu mine si sotul in ap si mai am 4 la ai mei, plus ca una are acum 4 pui mici, la care incerc si eu sa le caut stapan! Imi plac pisicile foarte mult, dar un motan la pisicile mele (toate sunt fetite, asa s-a nimerit) nu cred ca e foarte indicat[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Acum ni l-a adus doctorita acasa. Motanelul e treaz, e bine, usor ametit. Ii cade putin fundul cand merge, il tin in cutia de transport pana isi revine total. Trebuie sa stea pe jos, sa nu sara ca sa nu se loveasca pana isi recapata total echilibrul. Am avut niste emotii groaznice azi. Asteptam sa ma sune doctorita cand a terminat operatia...cand m-a sunat, nu mai aveam voce, noroc ca a zis ea din prima: "E bine!"...apoi am mai avut ceva emotii ca nu se trezise bine...of, bine ca a trecut cu bine de pasul asta. A fost cel mai varstnic motan operat de dr noastra. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil] http://www.fertilityfriend.com/home/2f1060
Ma bucur ca e bine, o sa vezi ca in 2 zile nu mai are aprope nimic, asa e dupa fiecare interventie! Pup tare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...