Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste(722)FelicitariYlari,Stefulici!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Citat:
citat din mesajul lui Yna85
Buna, fetelor! Iulia, bine ai venit! Sper ai o sedere cat mai scurta! Bob, ma bucur ca esti bine![pup] Kimmy, luna asta o sa fie cu ochisori pt tine![olala][olala] Lorena, si eu am inceput de ieri prestatul[8D], eu sunt z10, sper sa mergem impreuna luna asta la odisee, ce perfect ar fi![olala][olala][olala] MeAlex, ce mai faci? Ce ai rezolvat cu pisicu? Ylari ma bucur foarte tare cand lasi mesaje si pupici de molipsire. Speram sa prinde din ei cat mai multe fete de aici![pup][pup][pup] Va pup pe toate!
Si eu sunt ziua 9 si am vazut deja o secretie care nu aparea asa repede. Sper sa nu ovulez repede ca eu de obicei in ziua 16 ovulam si programarea la eco o am joi in ziua 13[pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Si eu merg joi la eco si sunt nerabdatoare, de abia astept sa treca zilele mai repede. Iar ovulatia, dupa cum am calculat eu (cand am ramas gravi) o am tot in z16 sau z17. Am cautat teste de ovulatie la 3 farmaci si nu am gasit la niciuna de nici un fel. Maine cred ca o sa merg peste tot, pana nu gasesc nu vin acasa![bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Fetelor va servesc cu o felie de tort si un pahar de ce vrea fiecare ca e ziua mea astazi, deja mi-am dat seama ca sunt batrana. Nu am sarbatorit in nici un fel, am mers la biserica, am invatat si acum cu sotul prin casa, macar imi pare bine ca nu ii vad fata soacrei ca vroia sa mergem la ea dar am insistat ca am de invatat si a renuntat, ca nici el nu e foarte bine inca in urma bautei. Va pup pe toate[pup][pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
LA MULTI ANI!!![disco][majoreta][s]Multa sanatate, fericire si noroc ca toate dorintele sa-ti devina certitudini!Si nu in ultimul rand: o minune la tine in burtica! [pup] x 27!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui H.Mirela
DACA VREI SA FACI UN BEBELUS , NU E BINE SA AI PISICA IN CASA .ASTA E CE STIU SI CE AM AUZIT. VA PUP O SEARA BUNA
smoza Eu am multe prietene care au bebe sau sunt gravi si au pisica acasa, nu cred ca asta e problema. Plus ca am IgG Toxoplasmoza pozitiv, deci am infec cr si anticorpi, nu trebuie sa-mi fac probleme daca e sa se intample minunea!Iar Toxoplasma, nu o iei neaparat de la pisici. Sper sa ai test pozitiv maine! Iti tin pumnii![pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Yna85
Bafta, Ylari! Sa ai incredere in d-na dr U si o sa vezi ca totul va fi bine!Iti tin pumnii![pup][pup][pup]
Dna dr U este minunata, m-a impresionat cat de simpatica a fost! Boon, so: treaba e pe jumatate rezolvata, dosarul dat, analizele recoltate, la 14.00 trebuie sa merg dupa rezultate. Superoperativi, nu ma asteptam . Va multumesc in special meAlex, Monique si lorena, cate un mare pupic ptr toate sfaturile minunate! Pup. YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa [url="http://lbdf.lilypie.com/cRWrp3.png"]bebedoiu[/url] Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aloooo, ce e cu shomajul asta aici??? [alcool] Desteptareaaa, hai la o ceshcutza decafeinizata (mi-am facut si eu una cand am ajuns la sv si am varsat-o pe masa) In aceeasi ordine de idei ca cea de ieri, eu nu mai dorm de la 3.30 [alcool] daca o tzin tot asa ma transform in curand in zombie. Aoleu fetelor da alambicate mai sunt culoarele alea pe la Fundeni. Stateam si ma gandeam in metrou daca mai stiu sa ajung acolo dupa masa [:D] Tare sunt fericita ca am reusit! Mai fetelor dar ce rapid s-a miscat, n-am apucat sa-i dau ceva, sper sa reusesc dupa amiaza. O sa si vorbeasca cu mine, sau ma aleg doar cu o foaie de tratament? Imi da si rezultatele? Sau o copie? Nici nu stiu ce analize o sa-mi faca, i-a zis asistentei sa-mi ia "un dop albastru" Hai va pup. YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA [url="http://community.webshots.com/user/YLARI"]POZE[/url] Mami de Eva scumpa [url="http://lbdf.lilypie.com/cRWrp3.png"]bebedoiu[/url] Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!eu am mari emotii de la 10 am programare la ecografie sa vedem ce a fi!starea mea e tot asa ink tot nu mia venit deci eu inca sper sa fie cu ochisori!imi pare rau ca abia maine o sa pot sa va spun rasp pt ca de acolo ma duc direct la munca pana deseara la 10.va pup si sa-mi tineti pumnii!!!!![pup][pup] as vrea sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la mine![flo] Eu sunt Z17,test de ovulatie foarte pozitiv...numai bine,ca aseara iar am ajuns acasa rupta de oboseala si nu am mai avut chef de prestat [alcool].Sper ca e ok o data la doua zile.Mi-a scazut si TB,deci eu cred ca azi are loc ovulatia.Mai e cineva in perioada ovulatiei?Sper sa am colega de suferinta in urmatoarele doua saptamani criminale [:D] Sunt foarte optimista,tocmai de aceea m-a palit asa o frica de esec!Cu cat e mai mare speranta si increderea,cu atat e mai sfasietoare vestea proasta. ___________________________________ Iza mamica mandra de [url="http://lb2f.lilypie.com/izHxp3.png"]Timea[/url] (28.06.2008) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=130907"]Povestea noastra[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi venit dupa miros la cafeluta [:D] Ylari super ca ai ajuns la dr U. si acum poti sa te relaxezi ca o sa fie bine bebeloiul. Dar ce reactivitate pe capul lor...Pup H Mirela, nu inteleg despre ce dr vorbesti, da detalii poate vor fetele sa se duca la ea. Ah si s-a mai discutat de pisici si cum NU transmit taxo in mod sistematic, nu toate au in plus. Yna, te tachinam in legatura cu motanasul, eu incercam sa il plasez [:D] haha Hai, va pup ma pregatesc de mers pe baricade , haha [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...