Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

fara burtica


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica
Citat:
citat din mesajul lui cosminiq [:-)))][:-)))]crezi ca nu am facut.....Tot wk am scris cand pe genunchi cand pe perete cand pe bara de la scara blocurilor...dar ce sa zic am mai fost primita si in casa[:D]Am dat gata cateva scari bune de apartamente.E buna treaba asta pt mine(pt silueta mea[ispita][9cer]) numai ca trebuie neaparat sa imi iau calciu ca am inceput sa cam ametesc...[alcool]Si mai am o sapt de "cules date" Voi ce mai faceti?Cum stati[:-@][aerob] va pup[pup] [si-eu]Mihaela,mami de ingeras Cosminiq[bonjovi][pup][hagi] Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" (Mark Twain) http://bazar.desprecopii.com/browse.asp
Proverbiala ospitalitate romaneasca.Mai e xista varianta in care ori arati amenintator ,ori era data bomba in casa si nu vroiau sa te socheze. dulcetica
DA,DA[:D][:-)))][:-)))]hai ca m-ai facut sa rad!De multe ori ori plecau de acasa pe la tara... ori la cununie, nunta sau mai stiu eu ce[alcool]si ca sa scap si eu de ei si ei de mine acceptam sa ii recenzez si in afara locuintei.Nu va mai zic ca eu nu sunt prea prietena cu pisicile si cainii... Apropo am fost la un apartament unde tipa de acolo avea cred ca vreo 6 pisici din alea negre ca taciunele...amabila ea m-a invitat in sufragerie unde dragele de pisicutze au inceput care mai de care sa se bage in seama la mine!!![bang] Sincer preferam sa scriu oriunde numai acolo nu...Asta e! A trecut, am predat mapele.Am recenzat 205+195 persoane[:)] A fost super greu mai ales la centralizat datele[pk] A fost prima data cand m-am bagat intr-o treaba din asta dar va spun cu mana pe inima ca si ultima!Nu mai imi trebuie.Eu de 2 sapt nu mai stiu de masa, casa...etc(Mai fac si un curs de Insp.RU CA SA FIE ACOLO!!!unde merg de 2 ori pe sapt)Pana la 16 la munca apoi ajungeam acasa pe la orele 21, 21 juma )GREU!!!greu tare[q] Am inceput sa iau vitamine si calciu cu vitC pentru ca ametesc,nu va mai zic ca am slabit si 4 kg.Prea brusc s-a produs slabirea asta si de asta ma simt asa de rau.Daca tineam vreo cura sau faceam sala nu slabeam atata...doar poate in timp,dar la stres si oboseala slabesc de mamafocului[:I] Voi cum mai stati? Dulcetica cum e cu dieta?[pup][ispita] [si-eu]Mihaela,mami de ingeras Cosminiq[bonjovi][pup][hagi] Ridurile nu fac decat sa arate unde au fost zambetele" (Mark Twain) http://bazar.desprecopii.com/browse.asp
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

De ce nu sariti coarda? Este un sport pe care, daca l-ati practica macar cinci minute in fiecare seara, orice femeie ar avea o silueta de invidiat. Deschideti larg fereastra si sariti; deschizand cat mai larg bratele. In timpul executarii sariturilor, miscarile vor fi cu atat mai eficiente. Tineti spatele drept si, nu peste mult timp, veti avea muschii frumos dezvoltati si umerii drepti. Si nu uiti regula generala: indiferent de sportul pe care il practicati, conteaza foarte mult sa efectuati miscari cat mai ample, cu aceeasi intensitate, iar spatele sa fie tot timpul drept. Numai astfel rezultatele vor fi pe masura asteptarilor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E mai bine sa manancam de cateva ori pe zi (4-5 ori), dar in cantitati mici. Nu trebuie niciodata sa sarim peste micul dejun, fiindca el ajuta organismul sa inceapa ziua cu nivelul necesar de energie. In schimb, nu vom manca mult seara si dupa-amiaza, pentru ca in aceste perioade ale zilei organismul produce mai putini hormoni si nu reuseste sa digere totul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
[8D][asia][barfa][pegeam]Binenteles ca am tinut si dieta,am mancat foarte multe mere,de cate ori simyeam nevoia sa mananc,mancam mere,si cate o ora pe zi,pe fiecare zi puneam aparatul.Cere si tu aparatul si daca mai tii si putin regim,nu mai mananci dupa ora 6,mie ma-i imi venea foame noaptea,iti dai seama,mancam un mar,dimineata,o cafea si un biscuite si uite asa am ajuns la 57 kg,fara sa ma omor prea mult,mai am din burtica de dat jos,sigur,dar incet si cu rabdare reusim[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...