Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

Neata fetele! Am aparut si noi prin zona. Scurt si pe fuga, pentru ca printesica si-a schimbat programul. papa, doarme un sfert de ora, maxim jumate si apoi ne punem pe bocit ca vrem atentie. Ieri am stat aproape toata ziua la curte sa se bucure si bunicii de nepotica, dar nu prea au avut sanse. tata-su era ca leul in cusca. El sa aiba grija, numai el o linisteste etc. A fost haios, dar saracii bunici, tanjeau si ei de cocoloseala! Zbor ca ainceput concertul nr. 1! va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu]! Am revenit din concediu[:(]... cu forte proaspete, ca de bine ce am ajuns la servici, a trebuit sa golesc biroul... se zugraveste[bang]. Am inceput bine, de luni[bang]. Acum sa citesc, printre picaturi, ce ati mai facut voi. July, felicitari, sa-ti traiasca printesica[flo][pup]! [pup], fetelor si bine v-am regasit! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele. Vicky bine ai revenit. Fetelor eu ma lupt cu o durere de burta groaznica,ce ma enerveaza cel mai tare ca numai la servici ma apuca[alcool][bang][bang][bang]. Eu am mai taiat ceva de pe lista. Costum civila - el Cocarde invitati,sacrii,mire. Hartie creponata pt.brad. Fundite masini alb + albastru. Tunuri de confeti( nu erau pe lista,dar le-am adaugat) Mai am de facut plicurile pt.bani.Cutia pt.bani am dat-o cuiva sa mi-o faca.Sa-mi i-au eu costum pt.civila si cam atat.Restul ramane de luat mai aproape adica apa minerala,sucurile,tortul miresei,piscoturi,alune ,biscuiti mici,fructe si cam atat. Apropo de cocarde sti-ti ce frumosa sunt.Am colindat sambata si duminica orasul,dupa cumparaturi.Hai sa va zic cum sunt si cocardele ( floricelele de pus in piept pt.invitati).Au un trandafiras mic portocaliu zici ca este natural nu stiu din ce este facut un fel de spuma ceva.Deci trandafiras portocaliu,cu o frunzulita verde si codita verde si are o fundita verde sigefata.Mi-au placut asa de mult de am zis wauuuuuuuuuuuuuuuu.Pt.nasi tot asa un trandafir mai mare galben-portocaliu cu frunzulite verzi si au o funda mai mare alb + verde.Si pt.parinti si mire dar nu vi le mai descriu.Nu le-am facut poze deloc,dar trebuie sa le fac ,ca sa le am amintire[:D][:D][:D]. Hai ca v-am inebunit [pup][pup][pup][pup]'cesc fetele. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa va citesc. Mire, si eu tot in Eforie Nord am fost. Am stat o sapt., din 16 iulie pana in 23. Dak stiam ce canicula urma in Bucuresti, mai stateam la mare[:D]. Si intr-adevar, apa a fost calda, dar extraordinar de murdara[bang]. Si kupilu' meu mai mic nu statea deloc pe plaja, doar in apa. Ajungeam pe plaja - tup in apa, ieseam din apa - tup acasa[:D]. Si mi-era o sila de algele alea[xx(]... Unde ai stat? Ca poate ne-am intersectat fara sa stim[:D] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na seara racusoare! Vicki, bine ai revenit si saru-mana pt. urari!Doamne ce va invidiez pt mare! eu sper ca macar o baie la piscina sa fac anul asta! Anne, mi-as dori sa ma mai marit o data, acum! Acum 9 ani si ceva, am starnit toti vecinii cu coronita mea! Nu era domle alba imaculata! Erau margarete si avea si frunze verzi, culmea! Mire, ce ma fac cu ascendentul Lianei? Dupa linkul dat de tine il are in sagetator, dupa altele in scorpion. Io ce sa aleg? Va pupicesc pe toate! Fug sa-mi scot mandra la plimbare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat sa va salut si eu. Ce bine ca in sfarsit ploua!!![pic] [pup]Vicky, bine ai revenit!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] fetele..io-s intr-o stare de pleosteala totala viki, la vila meridian am stat (sper sa nu zica lumea k fac reclama). voi? cred ca pe 17 am plecat eu din buc. am stat 5 zile. posibil sa ne fi sincronizat. am facut plaja la acapulco iulia...vezi k dimineata nu ne sincronizam k s-a "schimbat modificarea" tre sa ajung devreme la birou. ne auzim dupa pranz sunt inca prin zona... [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...