Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

Buna dimineata! Miki, buna cafeluta! Frumosi catei, asa m-as intinde si eu din nou in patut, ca e o vreme afara[pic]. Mire, noi am stat la o vila in centru, in spatele complexului, la doi pasi de posta. Era cam departe drumul pana la plaja (care e ingusta rau) si numai gandul la urcatul si coboratul a 92 de trepte ma facea sa[bang]. De muzica de la terase nu mai vb[:D]. Dar, cu toate astea, a fost frumos! Acum asteptam vara viitoare[:D]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hello fetele. Si eu @. ieri nu m-am simtit prea bine, am stat in pat aproape toata ziua. azi sunt mai bine, dar cu o depresie accentuata, m-a apucat groaza de nastere. de acum. al meu sot a inceput scumpul proces de inmatriculare a masinii (v-am zis, nu, ca ne-am luat masina) si mie imi revine bataia de cap cu alegerea numarului. dar daca luam la rand o fi bai? ca n-am inspiratie acum. va las, ma duc sa ma inspir in timp de fac snitzele. pupici pe clesti de raci [:D] [gravi] 32+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello racusoare! Mama ce vreme e afara! Nu pot sa-mi scot globusorul pe asa o vreme! Miki, is scumpi foc catelusii. A mea nu e niciodata asa linistita. Cand o aveam acasa statea lipita de birou si adormea. Si ma trezeam de o data ca se zguduie biroul. Dormea pe spate cu picioarele in sus si pedala de zor! Mire, mai lasa treaba! E vreme de somn! Missy, sa nu iti fie teama de nastere. Cica e mai usor la a doua. Doctorita mea, deja face galerie pt. al doilea. Cica daca am nascut prima oara in 3 ore juma, la a doua sarcina in timpul travaliului o sa-i cer o cafea si o tigara! Tu gandeste-te ce minunat o sa fie sa mai tii un pui in brate. Si apropo! Nu vii si la mine cu snitele alea? N-am mai mancat........... de nu mai tin minte cand! Dau la schimb o crema de zahar ars1 N-am facut niciodata, dar azi is hotarata!Am auzit vorbind de crema si mi s-a facut o pofta......... de zici ca is gravida!Problema e ca mi-e lene sa ma duc la cumparaturi. Consortul doarme langa fata ca e obosit. O desteapta azi noapte auzea pasi in casa si l-a pus sa controleze toata casa, la 2 noaptea. Era doar ploaia, dar ce conteaza? Va pup si merg sa imi trag un sut in partea care a ramas cea mai carnoasa, poate ma mobilizez!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] am ajuns si eu acasa dupa o zi agitata. eu am inceput saptamana aiurea de ieri...m-am trezit cu fundu-n sus..si asa sunt si azi...clar e de la vreme [bang] missy, ce masinuta ati luat? eu pt numere n-am mai avut nervi si le-am luat fix la rand. nu regret..oricum nu ma reprezinta numere personalizate [:D] viky, 92 sunt??? [:D] uiiiiiii..ce multeeeeeeeeeee iulia...cred k auzeai tu pasi azi noapte k m=-am foit eu toata noaptea..deloc n-am dormit bine. ciudat..k atunci cand ploua eu dorm fff bine. pupici la liana. restul fetelor? [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inceput saptamana in forta , ca sa ma exprim intr-un fel. V-am zis eu, cum se raceste si cum vine lumea din concediu, isi aduce aminte ca mai sunt si boli in asta lume si hop, buluc , toata lumea sa se interneze de-o data!!![bang][bang] Missy, sa stpaniti sanatosi masinuta!!![cheers][auto] July, haioasa ca intotdeuna!!! Ce m-as face eu fara veselia ta????[pup] Mire, nu ma da absenta!!![flo] Miki, vreau si eu un snitel, daca se poate!!![:I][pofta] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Mire, nu rade, ca 92 sunt[bang]. Pe numarate! Probabil e ceva in atmosfera, ca nici eu nu-s in apele mele si nici consortul, ne sare mustarul din orice si pe urma sa vezi[blabla]. Noroc ca ne trece la fel de repede cum ne vine. Missy, mai ai snitele? Nu de foame cat de [pofta]. July, te-ai mobilizat? Gata crema de zahar ars?[:D] Fetelor, multi [pup],[cafea] e gata, va astept! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Cafeluta vrea cineva? Aseara Liana ne-a tras un concert si ne-a demonstrat ce plamani sanatosi are. Eram si eu si consortul innebuniti. Nu mai stiam ce sa-i facem. Nu mergea nici cu legantul,nici cu plimbatul, nici cu cantat cu nimic. 2 ore asa a fost la noi in casa de ziceam ca s-a dus noaptea noastra pe apa sambetei. Dar minuneeeeeeee, dupa baita, am mai scancit de vreo 2-3 ori si somn de voie. Bine, cu trezirile inevitabile pentru papat. Da, dar sigur, mami si tati nu au voie sa mai doarma dupa ora 5, asa ca trezireaaaaaaaaaaaa! Missy, saru-mana pt snitel! Sa fii sanatoasa si sa nasti usor! Mire, deci din cauza ta am eu auzenii? Sa vezi tu ce-ti fac cand mai vii la mine! De nu ma preumblu prin casa continuu si iti pun si concertul nr.1 de Bach ( Liana). Vicki, m-am mobilizat, am facut, a iesit, dar e dulce rau domle! ori am uitat eu gustul de dulce? Cristina, rabdare mama draga! Nu stii ca vara sunt accese de boli? Bietii oameni, n-au nici o vina, poate doar ipohondrii, gen socrela, dar astia is specimene rare! V-am pupat si o zi usoara va doresc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele [hopsieu]. Ieri nu v-am mai scris ca am avut ceva treaba la servici,dar v-am citit.Azi nu stiu ce am nu prea ma simt bine.Nici nu prea am dormit bine,m-am culcat pe la 1 si ceva din cauza pisici[bang][bang][bang]ca ii arde de motanel si mi-a tinut un concert mama-mama[bang][bang][bang][bang].Problema este ca nu gasesc si eu un motan birmanes sa o dau la pui.Si uite asa m-am treziu cu o durere de cap groaznica si cu nici un chef de munca. Pastile de spor mai are careva ? Missy sa stapaniti sanatosi noua [auto] si fara incidente. Julia imi aduc aminte de sora mea cea mica,ce concerte mai facea doamneeeeeeeeeeeeeeee,eu aveam atunci 14 ani si sora mijlocie 11 jumate.Imi aduc aminte de tata saracu ,ce o mai plimba pe burta prin casa si ea racnea in toiul nopti ore in sir,de colici astia. Practic dupa 6 luni noi am crescut-o.Mititica ce draguta era ea si acum e ditamai fata.Ce o mai spalam de kaki[:D][:D] ii dadeam sa pape in carut si mai veneau muste si se uita cu niste ochii mare si zicea : " ute muca,ute muca "sau venea in bucatarie si era mica se ridica pe varfuri si se uita pe masa sa vada ce mai poate lua si i se vedeau doar ochii si un par zbarlit[:-)))][:-)))][:-)))]. Imi mai amintesc cand iesam cu ea pe afara, avea pana in 2 ani jumate,margea ce mergea si se ponea in fata ta si cu mainile ridicate incepea cu :" ia-o pe ea.ia-o pe ea ". Eheeeee amintiri,daca as sta sa va pozestesc nu mai tremin pana maine. ASA CA [pup][pup][pup][pup][pup]'cesc cu mare drag racusoarele. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata gagici july, cu povestirile tale de bb liana, ma faci sa apreciez din plin somnul de noapte, asa cum e el, intrerupt de vreo 2-3 iesiri la baie. snitzele nu mai am, am facut doar 6 bucati si s-au dus toate, data viitoare nici nu va zic cand mai fac, ca vad ca am facut ravagii. astazi am ceva si mai gustos in plan, mai ales ca aseara la 10 au sunat finii nostri ca vin in vizita. la fix, tinand cont de depresia mea din ultimele zile. dar puteam sa zic nu veniti!? puteam, dar nu sunt genul. va pupacesc, pe maine [gravi] 32+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...