Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

Neata racusoare! Missy, odihneste-te cat poti mai mult! Dar ce iti povestesc eu tie? Tu stii deja, doar esti la al doilea! Nu fi suparata pe fini, poate e chiar bine ca vin! Te mai scot din depresie! Te mai destinzi! Anne, frumoase amintiri! Sper ca si eu peste un an si ceva sa imi amintesc cu placere de noptile nedormite! Eu sunt nitel cam necajita, dar nu am ce sa fac. Se pare ca Liana nu ia f. bine in greutate si daca pana saptamana viitoare nu mai ia 200g, trecem la completare.Las ca ne facem noi mari!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai ce liniste pe aici. ce-i cu voi fetele? va anunt ca am depasit depresia, sunt aproape complet happy. doar mai am 5 saptamani de leneveala si rasfat, drept pt care m-am apucta sa-mi fac curat. am reusit sa fac jumate de baie (in afara de vana si spalat pe jos) si sters praful pe mobila. urmeaza aspirat - maine, sters pe jos - sambata. asta in partea de sus a casei, partea de jos sa faca cine vrea, ca eu sunt gravida [:D] July, n-au trecut decat (sau deja?!) 5 ani de cand alexia era bebe, si pe cuvant de mai stiu noptile nedormite. ce-i drept nu au fost prea multe. poate daca nu ar fi asa dragalasi nu am uita asa repede, nu stiu ce sa zic, noroc ca am tinut un jurnal cu evenimente mai importante, cu primele cuvinte etc, ca altfel ... e ciudata mintea umana totusi. pupici, si mai dati de veste, ca facem lista cu racusori disparuri!! [gravi] 32+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata racusoare! cafea vrea cineva? Eu raportez o noapte linistita, dar o zi care a trecut cumplita! Missy, ai dreptate e cam liniste pe aici.Ia sa dam noi o desteptare! Desteptareaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mire, Miki,Cristina, Vicki, Coockie, Menna, Angela, Mona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Missy, daca nu am uita noptile nedormite, racelile si altele nu s-ar creste minunile astea! Stai linistita ca o sa-ti amintesti tot cand o sa-ti tii minunea in brate. Eu ma mir de mine, ca inainte imi era frica sa tin un bebe in brate ( daca-l scap, daca nu ii tin bine capul????????) si m-am trezit luind-o in brate si schimband-o fara sa imi spuna nimeni cum. Daca stau bine si ma gandesc, fetele noastre vor fi apropiate rau ca varsta. Poate or deveni prietene, macar virtual! Hai ca va pup si numa bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Fetele, eu am absentat motivat! Ieri au terminat cu zugravitul in birou, mi-am facut curat, am aranjat si instalat tot ce aveam... am fost tare [biz]. Drept care acum am febra musculara si ma ustura gatul de la praf, huma, var si ce-o mai fi, ma doare capul si urechile de la curent, dar in rest sunt bine[:D]. Ma lupt cu imprimanta, ca nu vrea sa mearga[bang]. Si tot incerc sa vad ce are. July, buna cafeaua[pup]. [pup] si o zi buna va doresc. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tocmai m-am trezit dintr-un placut somn de amiaz si am zis sa va salut. tot saracuta miscarea pe aici, mirela vad ca nu are si cu asta basta, iar miki e om fericit. cine n-ar fi in locul ei. July, eu si acum ma mir de mine ca mi-am tinut copilul in brate, ca inca mi-e firca de orice bebe mic pana in 4 luni. iti dai seama ac la mai 5 ani e destul de cal mare, dar eu nici acum nu-i tai unghile la picioare ca-s prea mici. v-am pupat [gravi] 32+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

July pe mine ma-i uitat ? ? ?[q][q][q] Eu fetelor am patit-o rau de tot ieri la servici. Mi-au iesit analizele la calciu fffff prost si ieri mi-a venit rau la servici.Azi sunt un pic mai bine cu o branula in mana si de bagat in ea calciu la greu 3 zile[alcool][alcool][alcool]. Asa ce am apsentat motivat.Maine iar plec din Bucuresti la pamana bunici.Asa ca va urez de pe acum un wek placut si vin luni cu o cafeluta buna de tot si sper mai bine. [pup][pup][pup][pup][pup][pup]'cesc racusoarele si un wek minunat tuturor. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] o [cafea] la ora 13 bea cineva cu mine? [:D] a venit week endul si incep sa imi revin psihic. sunt f obosita. am avut o saptamana cumplita...care s-a terminat acum 1h. si azi am lucrat....ehhh...tura mea lunara de sambata [:D] mi-a fost dor de voi..insa v-am citit din umbra fara a putea sa scriu vreun cuvint miki, la multi ani frumosi pt mami tau. sa te bucuri de ea inca multi ani de acum inainte si ii urez mamei tale..chiar daca nu o cunosc..sa isi pupaceasca cat mai curind nepotelul/nepotica [:D] anne, sper sa iti revii fuguta. stiu cum sunt crizele astea...eu mai patesc cate o criza de asta de la magneziu.. viki, bine ai revenit..si sper k nu lucrezi si azi.. cred ca ai un birou tare curat si frumusel acum missy, hai..capul sus...(zic eu acum dupa ce am iesit din starea nasoala) [:D] iulia...pupici la Liana frumoasa [pup] si pune matusa niste poze cu ea..imediat. sa o vada si fetele ce mare s-a facut [:D] cam atatica..eu azi sunt prin zona..pana pe la 19. careva dispus de cafeaua aia? [fum] EDIT: [url="http://www.dropshots.com/schatzi8080#date/2007-08-05/11:13:39"] poze noi Liana [/url] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...