Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
....[:I]....[hia]....[:D]...eu is; sper ca nu m-ati uitat!!! Am avut o saptamana groaznica, muuuulta munca , am venit , cel putin in ultimele 3 zile, dupa ora 7.00 seara; deci 12 ore de munca!!![bang][bang] Azi am fost putin la socri sa ma mai aerisesc un pic!!! July...[pup] si Lianei. Miki, concediu placut!!!! Annes, multa sanatate!!! Sa stii ca este de ajuns sa mananci branzeturi ca sa acoperi necesarul de calciu zilnic. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele1 Anne, mii de scuze! Se iarta o mamica adormita? Mire, multam si saru-mana pentru poze. Miki, La multi ani, sa-ti traiasca mamica si sa fie sanatoasa! Si concediu placut. Sa intelegem ca vii in Romanica, sau vine mama la tine? Missy, la picioare nici eu n-am indraznit, inca. La manute i le tai cate 2 pe zi! Nu sta cuminte mai mult! Cristina, pup si noi pe tine. Vicki, ai rezolvat imprimanta? Fetelor, eu sunt zombi rau! In ritmul asta, pana in noiembrie cand ma duc la munca, o sa fiu la fel de slaba ca asta vara! Nu ca m-as plange, dar nici sa adie vantu peste mine nu mai vreau! Si ma doare asa de rau sufletul cand o vad circindu-se toata de durere! Stiti vreun descantec, vreo vraja sa ii iau eu durerile? Va pupicesc si o zi frumoasa va doresc! A, uitam! Cafea vrea cineva?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! July, eu as vrea o cafelutza!!![cit]Am vazut si eu acum noile pozici cu Liana!!! Ce frumusica si ce cuminte e!!!![il] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] io nu-mi revin din starea asta ... io tot dau vina pe vreme. am o saptamana de cand dorm super prost... azi dimineata la 4 bantuiam [bang] sunt prin zona...nu fac nimik..lenevesc iulia..sar'na de cafea. scuze pt tel inchis 3 zile...insa s-a descarcat si am refuzat sa il mai incarc [xx(] cristina..tu cu ce te lauzi in domeniu relax de week end? miki, distractie placuta cu ai tai [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, ieri am fost la Racari, la socri. In schimb azi am fost la casuta pe care ne-am construit-o langa Popesti- Leordeni sa facem curat. Mai sunt de pus gresia si faianta si in sfarsit , dupa aproape un an , va fi gata!!![bis] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Va servesc o cafeluta matinala. Mire, eu am motive sa bantui prin casa la ora asta, dar tu? am dormit de la 23 la 2:30, m-am invartit o ora jumate in pat ca masina de spalat, asa ca in cele din urma m-am ridicat din pat si acum imi caut de lucru. bebelasha mea inca se invarte ca puiul la rotisor in mine. ce o fi cu noi, nu stiu. mai catre ziua asa sar cu niste poze de ieri, cu burtoiul meu. ca-i aparatu in masina, si n-am io atata tupeu in vene sa ies prin curte pana la masina acum. si as mai scrie sa treaca timpul, dar nu mai stiu ce ca n-am facut nimic palpitant in WE. nu cred ca va intereseaza ca sambata seara a ramas usa la congelator putintel deschisa si ca duminica am inceput-o spaland frigider/congelator etc. vestea buna e ca mi-am recuperat patut, scaun de masina, masa de infasat etc. acum ceva ani am dat tot ca eu nu mai fac alt copil, asa ca acum m-am trezit cerandu-le inapoi. vestea proasta e ca nedesfasurate ocupa mult loc. uitasem de cat spatiu are nevoie un bebe. gata cu povestile de 2 lei, mai citesc presa si mai fac o incercare de somn. poate - poate reusesc de data asta o saptamana linistita va doresc [gravi] 32+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Missy, buna cafeluta. Nici eu nu-s in toane prea bune. Ieri am fost la niste prieteni in vizita, care au un baietel autist, si m-a ravasit. Doamne Fereste pe toata lumea de asa ceva. July, Dani a avut colici pana la 4 luni jumate! Nu stiam cand e zi si cand e noapte. Asa ca inteleg perfect ce simti cand o vezi plangand. Solutii nu prea sunt, poti bea tu ceai de chimen si anason (pe nepoata mea a ajutat-o asta, si fetita ei nu a avut colici!), nu pe toti copii-i ajuta Baby Grip sau celelalte soiuri de ceai. Stiu ca dr. imi daduse niste picaturi sa-i pun in biberon (ca nu am alaptat decat 4 sapt, din pacate) dar nu mai tin minte cum se numeau. Si da, acum imi merge imprimanta! [pup] si sa aveti o saptamana minunata. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...