Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

Neata la toate fetele. Eu azi un pic mai binisor.Bineinteles cu venele facute ciur de injectii cu calciu nospa + algocalmin.Doame fetelor ce am tras-o joi,nu va pot spune,am fugit de la servici acasa,dar tot drumul am [vom][vom][vom] prin statii de tramvai ,mi-a fost o rusineeeeeeee,dar ce sa-i faci cand iti vine si nu ai cum sa te opresti.In fine am ajuns acasa pe la 11 si am bagat la greu [nani][nani][nani] pana la 16.Apoi a venit mama si mi-a bagat o branulica in mana si dai cu detoate in ea.In wek m-am simtit mai bine.Dar tot cu calciu in vene si cu efervecent la servici. In wek am mai impartit invitatii si cam atat. Iar azi am o groaza de treaba acasa de facut pe [yami] cu [papica] , de [spala] si [rufe] si bineinteles la sfarsit binemeritatul [nani][nani][nani]. Asa ca va [pup][pup][pup][pup]'cesc cu drag pe toate si va multumesc din suflet pt.urarile de sanatate. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am rams singurica la birou si imi fac de cap, citesc pe DC si ascult Pasarea Colibri... Si [q] si eu, amintindu-mi de tinerete, de Florian Pittis, de muzica lor, de concertele la care am mers. Offff[q]. Canne,[pup] si multa sanatate. July, picaturile pt. colici - Saab Simplex se numesc! Na, ca nu m-am ramolit de tot[:D]. Missy, Mire, hai sa facem ceva sa iesim din starea asta[bang], ca ma apuca nebunia! Ce o fi cu zodia noastra in perioada asta, de ne potopesc amintirile? Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello..hello. va pupicesc si eu de la munca. eu aseara am avut musafiri..si mi se inchideau ochii..sincer nu mai rezistam..si nu mai plecau..si na..cum cica sunt o gazda buna...m-am complacut. si sambata seara la fel..asa k sunt tare in urma cu somnul...dar aseara cand am asezat capul pe perna...am adormit instant..m-am trezit dimineata. sper sa nu ajung f tarziu azi..sa incerc si eu sa adorm mai devreme.. nush fetelor ce e cu mine..dar las' k imi revin eu si o tin din petrecere in petrecere [:D] va pupik si raman prin zona... [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor nici eu nu prea inteleg ce este cu noi. Eu cel putin nu prea ma-m simt bine si azi mi-a cam fost rau si tot ma gandesc sa-mi i-au vrea-o 4 zile de concediu, dar nu stiu ce sa fac,ca mai am nevoie si la nunta si as vrea sa imi opresc si cateva pt.sarbatorile de iarna care cad fffffff tare anul asta[alcool][alcool][alcool]. Nu stiu ce este cu noi,avem multa oboseala acumulata in oase cred[:D][:D], cred ca si caldurile astea au fost de vina,nedormitul noaptea toate se acumuleaza. Va [pup][pup][pup][pup]'cesc cu mare drag si mai sunt prin zona pana la 17,dupa aceea ne vedem maine la o cafeluta[cafea] pt.voi si pt.mine nu stiu ce ,ca nu prea mai am voie [cafea][q][q][q][q],dar tot o sa bag trompa mea de musca intr-o cana mica[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! [cafea] e gata! Ce e linistea asta? July, iar nu v-a lasat Liana sa dormiti? Mire, ai reusit sa te odihnesti? Eu am ajuns ieri acasa si am atipit putin, pe urma am facut o ciorbita, am [spala] si cam atat. Dar iar am dormit pe sarite azi noapte! Nu stiu ce a fost in cartier ca ne-au asurzit niste sirene de politie si salvare[bang]. Canne, daca nu te simti bine, ia concediu medical, e riscant sa tragi de tine. [pup] si multa sanatate. Miki, ce mai fac cateii cei frumosi[:D]? Cris, tot asa nebunie e la spital? Am de lucru, asa ca multi [pup] si spor la treburi. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pupici multi si dulci. viki, buna cafeaua. o necesitam. azi noapte in sfarsit am reusit sa dorm bine. dimineata m-am trezit fresh. dar na..asta nu inseamna k am chef de munca. dar le mai faci si in virtutea inertiei [:D] fetele noastre unde or fi? iulia era si ea ieri prin zona. astazi n-am apucat sa vb cu ea. sunt si eu prin zona. mi-e fomicaaaa [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[alcool]Auoleu subiectul nostru preferat la pagina 2 [alcool]. Fetelor ce se intampla nimeni pe aici decat Preda_vicky [pup] dis de dimineata in rest bate un vant de libertateeeeee. Asa ca [bum]trezireaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[bum][bum] la ora 12 [:D][:D][:D] Asa ca [pup][pup][pup][pup]'cesc fetele . annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky multzam de cafea. Catzeii sunt bine, multzumesc de intrebare. Catzel meu e frezat. e mumos foc [:D] Fetelor maine ajung mama si fratelo. Eu am emotzii, abia astept s-o iau pe mama in bratze. Aseara am fost cu romancele la Pizzerie si ne-am distrat super. Vineri o sa gatesc ( sarmale, sper sa-mi iasa bune pt. ca n-am facut de anul trecut, o prietena face Tiramisu si alta face chiftele. Va pup pe toate si ne ``auzim`` mai tarziu. Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...