Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

Mikiriki[cor][s][s][s][s] ITI UREZ DE PE ACUM LA MULTI ANI ,SANATATE,FERICIRE SI INDEPLINIREA TUTUROR DORINTELOR.[cor][s][s][s][s] Fetelor,cum va descurcati pe canicula asta ? Eu nu mai pot stau la birou si curg apele pe mine. Ma gandesc cu groaza cand voi pleca acasa,sa nu mi se faca rau pe drum[bang][bang][bang]. Fetele din strainatate la voi cum este vremea ? Aici este moarte de om,nici noaptea nu poti dormii calumea de caldura. [pup][pup][pup][pup]'cesc fetele cucuietele. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mikiriki[cor][s][s][s][s] LA MULTI ANI ,SANATATE,FERICIRE , NOROC SI INDEPLINIREA TUTUROR DORINTELOR.[cor][s][s][s][s] Poate ne vedem in toamna!!![:D] Annes, e super cald afara. EU beau multa apa si mai dau drumul la aer co, dar deja am nasul infundat si ma doare si spatele!!![bang][bang] [url="http://www.kodakgallery.com/SelectPhotos.jsp?UAUTOLOGIN_ID=78987584113"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mikiriki
Multumesc de urari. Dar unde plecati de-mi urarati pt. azi? La noi e foarte cald. Miki
[url="http://www.kodakgallery.com/SelectPhotos.jsp?UAUTOLOGIN_ID=78987584113"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mikiriki
Multumesc de urari. Dar unde plecati de-mi urarati pt. azi? La noi e foarte cald. Miki
Miki, posibil garda maine...[bang][bang][bang]Asa ca mai bine iti urez de azi. Sper sa nu fac de garda!!![bang]M-am saturat, caci sunt neplatite garzile si mai e si cald( cuptor) in camera in care stam noi, rezidentii!!!Bine, sa nu mai vorbim de gandacii care exista si de curatenia facuta din an in paste. In rest e bine.[:D] [url="http://www.kodakgallery.com/SelectPhotos.jsp?UAUTOLOGIN_ID=78987584113"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! LA MULTI ANI MIKI!!!!!!!!!!!!!! Sa fii sanatoasa si iubita si schimbarea prefixului sa iti aduca numai bucurii!!!!!!!!!!!!!! La multi ani inca o data si de la Mirela, care m-a rugat sa te mai felicit o data, chiar de ziua ta! Anne, eu ma topesc incetul cu incetul! Mi-e sila si sa merg pana la baie! Si ma intreb ce Dumnezeu o sa fac in spital! Cristina, sper sa nu fii de garda, dar daca esti, nu iti pot dori decat sa poti ajunge in zone cu AC. La ora asta fetelor, deja curg apele pe mine! Ce ma fac eu????????????? Vai de beep-beep-ul meu si al bebelinei! Va pup si o zi cu AC va doresc! Si dau ness rece cu gheata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki, LA MULTI ANI!!!! ( inca o data). Toate dorintele sa iti devina realitate!!!Sunt la spital acum, in vestiarul medicilor, unde este si net si aer conditionat. NU voi mai afce de garda, ce bine!!!! Dar am sa plec mai incolo, cand nu o mai fi asa cald afara sau macar sa nu mai arda soarele asa rau. Annes, sunt medic rezident chirurgie vasculara. Acum fac un stagiu de chirurgie generala in Sp. Militar. Oare Mire ce o face??? [url="http://www.kodakgallery.com/SelectPhotos.jsp?UAUTOLOGIN_ID=78987584113"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleuuuuuuuuuuuuu, MIKI! Pai n-ai zis tu ca ti-e teama de 30? De unde mintea mea bolnava a indraznit sa creada ca mai are o colega de suferinta![:D] Iertare, mama draga ca te-am imbatranit! Pot sa ma revansez cu o sampanie la gheata? Cristina, pot sa nasc si eu in vestiarul medicilor? Daca tot au AC si net? Sau visez frumos si cand m-am trezit, sa cad jos din pat! Anne, nu stiu ce o sa facem cu canicula! Eu ma mut de pe un pat pe altul si motai toata ziulica. NU am energie nici la baie sa ma duc. Ma gandesc, sincer, cu groaza, la ce ma asteapta! Parca imi vine sa cer cezariana, ca am auzit ca in salile de operatii este AC. Macar cat nasc sa stau la racoare! Am vorbit cu Mirela si m-a ofticat rau! Cica e o apa calda la mare si mai era si o graviduta pe plaja! Imi vine sa-mi iau picioarele la spinare si sa o tai la mare! Va pup si ma duc sa mai zac intr-un pat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...