Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

Buna dimineata. July, harnica ca de obicei. Asa ca fa-te momoasa si iesi la plimbare.[pup]. Si daca te consoleaza ideea ca Jeniffer Lopez are o parte dorsala de numa'-numa'! [:D] Mire, tu si Miki vreti sa ne puneti la ingrasat?[:D] Sa-mi tineti pumnii, dupa-masa merg sa cumpar ghiozdan pt. Dani. Cred ca eu am emotii mai mari ca el, ca el - mititelul, nu stie ce-l asteapta. [pup] fetele, am multa treaba zilele astea. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neatza gagici! v-am citit din umbra in ultimele zile. ca de obicei, chefless, asa ca nu aveam nimic de zis. doar ca am mancat bunatate de gratar aseara . . . nee, nu va zic ca va fac pofta. asta ca razbunare la clatitele si mai ales la prajiturele mentionate zilele astea. va pupacesc [gravi] 32+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] am cateva min de respiro pana la ora 11 cand intru in priza. iulia...lasa mama aspiratoru'. du-te la uratele alea la sv...mergi si tunde-te..epileaza-te...fa-ti ceva sa te simti TU bine. viki, imi imaginez ce e in sufletul tau cu Dani bobocel! [flo] missy, si eu am momente cand citesc si atat. nu am ce sa scriu sau poate starea de spirit. restul fetelor? de mona o mai sti cineva ceva? io i-as scrie un mail k prea ne-a parasit. de menna...nici nu se mai pune problema [:D] k pe ea is suparata tareeeeeeeeee [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt pe fuga. Dau un copy paste Salutare Au ajuns ai mei. Au aterizat mai repede decat era progamat ( cu vreo 35 de min). Aseara am stat putin de vorba deoarece erau obositi dupa zbor, dar am recuperat dimineatza ( ne-am trezit la 7 ). Au avut 2 l de tzuica ( 1 l de pers) si ungurii au confiscat-o deoarece e noua lege cu 100 ml de pers [alcool]. In fine.... bine ca au ajuns cu bine, asta conteaza. Acum plecam in oras. Va doresc o zi buna Pupici PS Sunt super happy [:D] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mikiriki
Cristina vroiai sa mergi in Monschau? Acum imi spune soatza ca nu e departe de noi si ca e foarte frumos acolo. Miki
Da. Miki. Am fost acum 4 ani acolo si mi-a ramas gandul la orasel. Este minunat!!!Plimbare placuta !!! Mire, mai ai prajitura si pt mine???[pofta][:I] Iulia, eu sunt de aceeasi parere cu Mire. Ce curatenie! Du-te si fa ceva pentru tine ca doar meriti.[pup][^] Missy , fiecare din noi are momente in care simte nevoia sa nu faca nimic. [pup] Vicky, wooowww!!! Prima zi de scoala !!! Cred ca ai tu emotii mai mari decat Dani. Spor la cumparat cele trebuincioase scolii!!! In rest eu is obosita, treaba multa. Ieri am fost in vizita la socri si cam atat. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. [cafea]e gata, azi fac cinste si cu [pahar]sa ud ghiozdanul,sa nu se rupa[:D]. Mire, un [pup] sa treaca migrena. Miki, distractie placuta impreuna cu ai tai. Cris, am emotii, ca au trecut ani buni de cand a inceput cel mare scoala si am uitat cum este[:D]. Deocamdata am luat doar ghizdan, rechizite are, de uniforma astept sa vad ce hotaraste conducerea scolii lui, le fac ei pe comanda sau cumparam... Prefer prima varianta, ca ce-am vazut prin oras nu mi-a placut deloc. Mai nou am vazut uniforma neagra[bang]. Bleumarin mi se pare culoarea potrivita, nu negru[xx(]. July, ce mai face Liana? Ati gasit remediul potrivit pentru colici? Multi [pup], o zi buna si usoara si wk placut daca nu mai reusesc sa intru azi! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor! Raportam o noapte cu colici si plansete lant, de imi venea sa ma ascund undeva, sa nu o mai aud pentru ca nu puteam sa o ajut! Dragele mele, multumesc pentru sfaturi, dar socoteala din targ nu se potriveste cu cea de acasa. Consortul a avut niste treaba la curte, asa ca nu am putut pleca. M-am consolat cu aspiratorul. Dar va promit ca ies cu prima ocazie! Va pup si un week-end placut!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raportez pt ziua de ieri o zi groaznica de cumparaturi. inarmata cu rabdare, nerci si conditie fizica am plecat sa-mi procur cele nesare pt bebe: bibroane, suzete, scutece etc. m-am intors aproape cum am venit, si am hotarat sa apelez la comada on-line. eu ziceam: biberoane de sticla, vanzatoarele ziceau: cum sa nu, si imi insirau 10 modele toate din plastic. sau sticla e acelas lucru cu plasticul si nu stiu eu? ma rog, m-am enervat, m-am intors total nemultumita. in rest suntem f ocupate cu pregatirile pentru parada modei de maine. sa ne tineti pumnii, ca mica mea vedeta s-a trezit acum ca ea are emotii sa urce pe scena in fata intregului oras (eu as fi constipata de emotii in locul ei, dar nu o sa-i zic asta). pupacesc la voi si un sfarsit de saptamana cum va doriti. daca merge totul bine, pe luni aparem cu poze. [gravi] 32+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...