Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu] fetele...cam slaba miscarea pe la noi anne, spor la impartit invitatii missy, va doresc sa iasa cum va doriti! miky, salutici! eu maine plec sa vad vulcanii noroiosi si sa vad pe unde mai ajung... azi sunt prin zona. o seara minunata va doresc [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit am scapat de alargatura saptamana asta!!!Noi am tot fost dupa gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare!!!! Groaznic, atata alergatura, atat de scumpe toate , si pe deasupra kitch-uri!!!![bang][bang] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Va las cafelutza gata impreuna cu croissante de ciocolata. O saptamana cat mai buna!!![grup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La croissante ma inscriu si eu, si sunt ... mmmm, fara cuvinte. in rest, un WE plin, cu de toate. parada modei a decurs bine, o sa pun si poze in cursul zilei, oboseala mare pt mine. asta e vestea buna. in rest, doar vesti triste: ginecologul meu s-a operat la spate, si m-am panicat. cica e acasa, in corset, intrebarea e isi revine pana prin 17 sept. sa ma taie si pe mine?!!! pfui ce plansete am tras cand am auzit. alta veste proasta (sau poate buna tinand cont de varsta) este ca a murit o vecina (87 de ani), chiar peste drum de noi, deci am avut ceva ocupatie. si mai avem si azi ca e inmormantarea iar eu voi fi dadaca pt cei 4 stranepoti. iar pic lata diseara. o saptamana cum va doriti, cu miros de croissante si cafea proaspata de la cristina [gravi] 32+ si Alexia (07.10.2002) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]din wek. Buna cafeluta cu croasantele. Fetelor noi am alergat sambata pe la unul pe la altul cu invitatiile,iar Duminica am fost de dimineata la biserica si dupaia lenevire totala toate ziulica.Am mancat si am lenevit.Am vrut sa va scriu si eu de acasa cate ceva,dar ce am putut de al meu s-a uitat aproape toata ziua la vestitul serial JERICO.A terminat de vazut toate seriile din LOST si a inceput cu asta[alcool].Asta e.[:D] In rest toate bune. Azi e luni o noua sapatamana la activ.Ma gandesc ca mai am asa de mult pana i-au si eu concediu,o luna jumate[alcool][alcool],dar o sa vina si el.HI HI HI si toti or sa fie la servici cand eu o sa plec[zz][cool][cool][zz]. A zi o sa stau prin zona. [pup][pup][pup][pup]'cesc fetele dragi. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...