Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu] azi e mai bine...vad k v-ati adunat [:D] daca vreti sa vedeti [url="http://www.dropshots.com/schatzi8080"] poze de la vulcanii noroiosi [/url] eu am ajuns de la sv. preconizez un alt week end in deplasare. de data asta..revad marea. sa vedem..parca m-am tacanit...sunt numai cu gandul la plecat de acasa [:D] va doresc la toate o saptamana minunata [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va sa zica croissantele oferite de dimineata impreuna cu cafelutza au avut mare succes!!![^]Ma bucur ca v-au placut. Mire ai fost weekend-ul care tocmai ai trecut la Vulcanii Noroiosi??? Annes, la fel gandesc si eu, doar ca al meu concediu e ceva mai aproape, 2 saptamani !!!!!YUUUUPIIIIIIIIIIIII!!!!!!!![greutati] Missy, destul de rau ce a patit medicul tau!!! Aaaaa....Mire, nu reusesc sa deschid pozele!!!![q][q] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Iertare ca nu am mai dat semne de viata,dar Liana a fost sacaita rau. Ieri a plans continuu de la 6 dimineata pana la 2. Simteam ca incep sa ma urc pe pereti. Nu mai puteam. Pe la 2.30, ea cu ochii pe pereti, eu pic lata langa ea.Habar n-am ce minune s-a intamplat, dar mam trezit la 5 si ceva, dormea ca ingerasul. Nu mi-am simtit consortul cand a venit acasa, nu am simtit ca a intrat la noi, nimic. Acum imi fac procese de constiinta, ca poate mititica o mai fi scancit si n-am auzit-o. Azi noapte a mai avut un acces de plans pe la 2, dar a intrat tas-su la leganat, ca eu eram in prag de criza de nervi, plans si plecat in lume.Iar mi s-a rupt filmul ca nu stiu cand a reusit s-o linisteasca, cert e ca a dormit pana la 6, a papat si acum doarme mielusel. Mire, ma omori cu plecatul. Si mai ales la mare! Pe cuvant de nu imi vine sa impachetez kupilu si consortul si sa o stergem si noi un week end. Cristina, mai ai si azi croissante? Cafeluta o dau eu! Missy, ai vb cu medicul? El ce zice? Poate te da in grija altcuiva. Anne, sotul tau e frate cu al meu? Cand a terminat Prison break ( sau cum s-o scrie), a inceput cu Roma. Cand s-a terminat si cu Roma, ziceam ca am scapat, dar a inceput cu 24 ore sau ceva asemanator. Va pup si ma duc sa-mi trezesc consortul ca a sunat ceasul de vreo 10 minute si el nu da semne ca ar vrea sa plece la munca!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iuly s-ar putea,mai stii[:D].Dar mai are unul preferat inafara de JERICHO,acela este KAIL ( nu cred ca am scris bine[bang] ).Da r la asta am norac ,ca apare mai grau. Mire vreau sa ajung sxi eu pe acolo.Spre rusinea mea nu am fost niciodata si nici pe la pesteri nu am ajuns.[q][q][q] Azi sunt un pic cam trista,ca vine al meu sot masina[q][q][q] si nu stiu cat o sa mai dureze pana luam alta. [pup][pup][pup][pup]'cesc fetele sunt prin zona. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] si eu prin zona!!! Iulia, da , mai am croissante!!! Poate ar fi bine sa plecati un weekend , mai iesi din monotonia de zi cu zi. AM vazut multe cupluri la munte sau la mare, cu bebei dupa ei, deci se poarta!!! Annes, poate va cumparati o noua masinuta mai repede decat va asteptati!!! Eu va urez bafta!!! Fetelor, iar au inceput caldurile!!!Ingrozitor!!![bang][bang] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Yupiii, am net! Au zugravit camera unde era serverul si toate cele[bang], si eu nu mai puteam bantui pe-aici.[:(]. Acum e mai bine[:D], ma infrupt cu croissante de la Cris, beau [cafea] de la mine (va astept si pe voi), e tare, fierbinte si amara, numai buna sa ma motorizeze pt. toata ziua! [pup] fetele si o zi buna sa aveti! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Cafeaua e gata, eu semizombi, Liana doarme. Anne, eu nu ii spun consortului si de serialele la care se uita al tau, ca imi bag singura beleaua in casa. Cristina, nici nu stii cat mi-as dori sa mai ies din cotidian. Dar e mica tare Liana! Avem abia o luna. Ma gandeam ca i-ar prinde bine o plimbarica pe la briza, nu stat la soare, ca nu is nebuna, dar o plimbarica ar fi super.Si o baie in mare pentru mama-sa! Plus ca tas-su si-ar o mana pentru o baie! Va pup si o zi usoara!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...