Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu] racusoara sefa [:D] miki, la munca sunt. imi mai fac timp si de bantuit putin pe DC. super tare filmuletul cu pinguinii. [pup] pt el iulia...am uitat ieri sa urez la multe luni sanatoase Lianei..si fara colici. pe voi2 va pupacesc dulce. cristina, un corn si pt mine? mi-e fomica [:D] viki, bine ai revenit [flo] fetele, acum cateva zile am primit un sms de la geo in care ne da vesti despre Sofia. sms suna asa: sofia's news: are 72cm, 11kg, jumatate de dintisor si o energie debordanta. aplauda, face pa, da pup, o pasioneaza dulapurile si rascolitul, trage de tot ce apuca, se ridica singura daca are de ce sa se tine, urca treptele, e f cocotata! a inceput sa manance bine, e mare bautoare de ceai, o pasioneaza degetele de la picioarele altora si papucii, precum si uitatul in decolteu [:D]. 90% din zi rade si are o privire f patrunzatoare! vesti bune v-am dat..acum mai stau olecutzica si plec si eu catre casa mea.. pupici si o seara buna. poate..mai apar prin zona. va urmaresc indeaproape..k asa face un sef nu? [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va invit la un icetea de lamaie. [pahar]Miki ,super filmul cu pinguinii!!! Tu l-ai filmat??? Mire , da mai am croissante !!! Pofta buna. July[pup] si pentru Liana!! Poate reusiti sa plecati ...[:D] Vicky , bine ai revenit!!! Cum merg pregatirile pentru inceputul anului scolar??? [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de icetea cu lamaie ( preferatul meu).Nu eu am filmat, fratele meu e fotograful si cameramanul sef acum [:D] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2711876590099784484amTyyO"]aici pe unde am umblat ieri[/url] Sunt prin zona. Imediat incepe meciul si domnitzele ( eu si mama) nu stim ce sa facem. Sefa foarte bine ca ne urmaresti din umbra. Te mai asteptam pe la noi [:D] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Nu va uitati la ora la care scriu ca nici mie nu imi vine sa cred! Sunt treaza de o ora si daca tot m-am trezit am bagat si la spalat, imi beau si cafeaua, pe care v-o ofer si voua! Mire, multumim pentru urare! Mai ales aia cu colicele sa se implineasca! Miki, cat de curand poze noi. Si Mirela sta cu gura pe mine, dar zau ca nu am timp sa le fac! Nu sta arculetul meu nici o clipa! Iar cand sta, nu stiu ce sa fac mai repede: sa mananc, sa fac curat, sa spal si uite-asa le las pe toate balta si mai intru pe net sa ma deconectez! Geo, sa iti traiasca minunea si ne bucuram sa mai aflam noutati! Cristina, week-endul asta, clar o stergem pe undeva! Maine e consortul liber si deja am conturat o plecare. La Tandarei, la bunica lui sa isi cunoasca stranepoata. Si daca ne-o tuna sa dam o fuga si pana la mare, nu se stie! Doamne, de m-ar auzi mama! Despre noi, am fost marti la controlul de o luna. Avem 4 kg si i-am dat d-nei doctor o proba de soprana! Acu realizez, ca nu mi-a masurat-o si in lungime, dar dupa spusele lui tas-su sigur a crescut! Cica atunci cand o pune pe burta lui asa, pe diagonala, ii atarna piciorusele, deci a crescut cu vreo 2 metri![:D]. Ieri m-a tinut in priza aproape toata ziulica drept urmare, pe la 6.30 ii spun consortului ca ma intind langa minune o juma de ora, ca pe la 7 sa o scoatem la plimbarica! Dumnealui zice ca sa stau eu linistita intinsa ca o scoate el la plimbare! Si adorm tun, ma trezesc pe la 8.30, nici o miscare in jurul meu, ma duc cu o falca in cer si una in pamant la dumnealui. Pai bine domle, n-ai zis ca scoti fata la plimbare? Ba da, dar dormeati asa frumos amandoua, ca nu m-am indurat! Eu am vaga banuiala ca ori a adormit si el, ori i-a fost frica sa o scoata fara atenta mea supraveghere![;)] apoi, i-am facut baita si am bagat lucrusoarele ei la spalat! Si zic, in marinimia mea, du-te tu sa dormi, ca eu abia m-am trezit si stau eu sa pun hainutele la uscat! Nu apuc sa termin de zis, ca era deja in pat! Acum, stau eu si ma gandesc, nu cumva am luat teapa???????????[:D] Sa va mai povestesc si cum mi-am speriat ( a se vedea potolit) mama din dotare! De fiecare data cand merg la curte, imi infofoleste mama odorul, de zici ca e gerul bobotezei! Liana are mereu manutele reci, indiferent cum as imbraca-o. daca sunt mai caldute, deja ma sperii ca are febra. Ei, mama cum ii simte manutele, cum mai pune ceva pe ea. Si ii zic la un moment dat: Mai mama, am citit ca infofolirea copilului in perioade de canicula, poate duce la sindromul mortii subite. Mama casca ochii la mine, eu cu un zambet angelic ii explic ce e ala, madam se sperie si iaca am scapat de belea1 Acu, sper sa nu pice in extrema ailalta si sa-mi tina kupilu dezbracat, ca la curte e mai racoare! Aoleuuuuuuu, ce m-am insirat! Va pup si o zi usoara sa aveti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la mine. July, ce harnicuta esti! Am baut si eu o cafea, si acum ma apuc de treaba cu forte proaspete, pana nu ma toropeste caldura de la pranz[bang]. Miki, simpatici pinguini[:D]! Mire, ce vesti bune de la Geo! Cum trece timpul, parca ieri era[gravi] si acum Sofia are deja jumatate de dintisor[:D]! Cris, pregatirile noastre de scoala merg bine, ramane de vazut daca scoala va face uniforma sau daca o vom cumpara noi. Prefer prima varianta[:D]. Nu cumpar nici rechizite, ca are destule, nici caiete ca vor avea caiete speciale. Asa ca acum nu cheltui prea mult, dar stiu ce ma asteapta peste o luna[bang]. [pup]si o zi buna! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky ce emoti trebuie sa ai cu cel mic. Im aduc aminte de sora mea cea mica,in prima zi de scoala,era asa de emotionata,nu cunostea pe nimeni decat pe un pusti de la gradi.Doamne ce a trecut timpul,acum trece clasa a -8 a.Tin minte ca am dus-o si eu si sora mea mijlocie pana in clasa a 3 la scoala.Cand o auzeam pe mama dimineata hai scoalate sa o duci pe MITI la scoala,imi venea rau[bang][bang][bang].Dar una peste alta este frumos si vei ramane cu amintiri frumoase,cu toate ca treci peste greutati. Te [pup] si pe micut deasemenea si fara emotii. In rest fetele munca,munca si iar munca,vreau si eu concediuuuuuuu nu mai pot am obosit deja.Cred ca si gandurile astea cu nunta,alergetura asta de colo-colo te face praf de oboseala,dar mai este un pic. [pup][pup][pup][pup]'cesc fetele cu mult drag. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ICETEA pentru cine vrea!!![pahar]Fetelor e atat de cald!!! Eu una nu mai pot si mai sunt si de garda si maine si duminica. Sa nu ma dati disparuta.[:D] Miki, in ce oras sunt facute pozele??? E super !! Si KOLN!!! Ce amintiri frumoase!!! Presupun ca veti vizita faimoasa catedrala de langa gara!!! Acum 2 ani in iarna incepusera sa o curete, cred ca au terminat de atunci si arata superb acum... July, va doresc plimbare placuta si sa va distarti.[pup] Annes, mai ai putit!!! Trece atat de repede timpul!!...[flo] Mire, unde pleci weekendul asta??? Va doresc o seara racoroasa!!![pup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...