Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (27)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu] cristina, la mare as intinde-o dar sa vad...sincer is in plina depresie si m-as incuia in casa si n-as deschide nimanui [:D] sau poate cuiva.. [:D] iulia..ai calcat alea? ai reusit? [:D] viki, mai aveti putin si sunteti bobocei [flo] va doresc o seara minunata. eu ma .. retrag in carapace. pana maine tre sa imi revin [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Astept sa se raceasca[cafea], as bea icetea de la tine, Cris, dar fara "drogul" meu matinal, sunt zombie[alcool]. Asta e, obisnuinta[:D]! Mire, fugi undeva in wk si o sa vezi ca trece si depresia, o lasi in urma si eventual, o gasesti cand te intorci[:D], ca dupa duminica vine luni... si incepe o noua saptamana[xx(]. Canne, sa stii ca am emotii, mai mari decat ale piticului, cred. Si pe Dani o sa-l duca fratele lui mai mare la scoala, nu avem alta solutie[:D]. Miki, tare frumos e acolo, la tine. Petrecere frumoasa in continuare, alaturi de ai tai, si asteptam noi imagini. July, [pup] sa treaca colicii. [pup] racusoarele,va doresc wk placut daca nu mai reusesc sa intru azi pe-aici. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele. Nu stiu ce este cu depresia asta ca si eu o am de 2 zile,imi zine sa plang,ma gandesc la toate,am fffff multi nervi[bang][bang][bang][bang].Al meu sot vrea sa plecam la tara la bunici lui,dar cu ce vom ajunge acolo chiar nu stiu[alcool][alcool],poate cu tata cu masina[:D]. Acum savurez o foarte buna si gustoasa [cafea]adusa din Germania. Mikiriki ce produse bune aveti voi acolo,nu se compara cu cele de aici. Iulia ce face mititica de Lienuta,tot cu colici ? Mirela eu zic sa o taiem din Buc.pe undeva sa scapam de depesie. Cristina servici usor,stiu ce inseamna o garda,si mama si sora mea mijlocie lucreaza la Municipal si deacea iti zic. Vicky este normal sa ai emoti,dar o sa treaca ele. Missy nu mai zice nimic ? VA pup cu drag si ne maia uzim noi azi.[pup][pup][pup] annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va salut si eu de la birou intr-o tura sunt putin cam zombie k n-am prea dormit. in rest ok eu de cateva zile nush ce am. gandesc fff negativ..fac speculatii si mi se pare k totul e negru. dar..speram sa treaca anne, vad k ai si tu cam aceeasi stare...daca scapi de ea, trage-ma si pe mine de o ureche [:D] viki, buna cafeaua. si pt mine e drog. ajung la sv si primul lucru care-l fac e: dau drumu' la pc si fac cafeaua! apoi..mai vad eu [:D] va doresc o zi scurta si un week end minunat. eu am decis sa raman acasa. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...